Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 1.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

A speciális, kúpos alak, és a rost kefe biztosítja a szempillák hosszúságát és drámai térfogatát, valamint a  műszempilla hatást. A csomagolása olyan, mintha egy dráma királynő fel lenne öltözve egy gyönyörű estélyi ruhában, ezúttal mentafekete színben.

Ár: 1249, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: artemiszkde
Állapot: 1x használt, , Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: banki utalással postázom vagy személyes átvétel elsősorban Zugló és környéke

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsuzsakobli

2018. szeptember 17.

Mindig visszatérek hozzá... Jobb mint sok drágább termék.

zsuzsakobli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Mindig visszatérek hozzá... Jobb mint sok drágább termék.

Aancsaa

2018. szeptember 11.

Egynek jó lesz, de csak azért négy csillagos és nem kevesebb, mert leárazva vettem. Újravenni nem fogom, nekem kissé összeragasztja a szempilláimat, és könnyen maszatolódik.

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

viktoria1201

2018. szeptember 7.

Szerintem szörnyű! Nem tudom hol fér el benne ennyi cucc, de konkrétan úgy használom minden reggel, hogy előtte egy zsepivel letörlöm róla a felesleget. És még így is sok marad rajta.
Napközben aztán nyomot hagy a szemhéjamon, lefolyik, odaragad a bőrömhöz, nem győzöm törölgetni.
Szörnyű, kukát érdemel.

viktoria1201
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Szörnyű, kukát érdemel.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 2.

Már régóta szerettem volna kipróbálni a márkától szempillaspirált és végül erre esett a váasztásom.Ahárom közül ez tetszik a legkevésbé.Túl sok terméket vesz fel, ezért nagyon nehéz vele dolgozni.

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

kecce2

2018. augusztus 21.

Nagyon elégedett vagyok vele. Azt nyújtja, amit a leírásban ígér. Merész és drámai pillákat lehet vele varázsolni.
Hiába nem vízálló, a tartóssága vetekszik vele.
Csak ajánlani tudom!! :)

kecce2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Hiába nem vízálló, a tartóssága vetekszik vele.
Csak ajánlani tudom!! :)

nagymarti06

2018. augusztus 21.

Az első két-három hétben ügyeskedni kell vele, mert túl sok festéket vesz fel. Utána szép egyenletesen fed, nem pereg le, és jó a vízállósága is

nagymarti06
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Zsntt

2018. augusztus 9.

Csalódott vagyok!Nem gondoltam volna hogy ekkora pénzkidobás lesz még ha nem is a legdrágábbik spirálról beszélünk.Nagyon sok termékez vesz fel és még ha lehúzogatom akkor is marad elég felesleg.Én nem tapasztaltam hogy pereg de tálán mert nem szoktam óriás rétegekbe felvinni ,de még képes így is pókláb szempillákat csinálni ami talán nem zavar annyira mert ha egy másik kefével kifésülöm és nem látszik.Még egy ok amiért nem zavar annyira mivel nekem amúgyis hosszú a szempillám gyakran előfordul más szempillaspirálokkal(nem tudom miért).A keféje borzalmas mivel eleve sok a termék rajta és a formájának köszönhetően elég nehéz elérni a belül lévő pillákhoz főleg hogy egy jó nagy csomót rak oda a termékből.Ha a lash princess "termékcsalád"keféiből kellene válsztanom akkor az inkább a rózsaszíné lenne a legjobb (tapasztalatból mondom).Összességében nem leakarom húzni a terméket mert valakinek beválik valakinek meg nem ,na hát én az utóbbi csoportba tartozok.

Zsntt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

cherry19

2018. július 30.

A régi kedvenc Maybelline Lash Sensationalem helyett kerestem CF alternatívát, sok jót olvastam róla, így hát hazajött velem.
Ez az a spirál, amit első 3 heti használatkor még nem szeretek, de idővel egyre jobb és nekem megéri kivárni.
Kezdetben valóban sokat vesz fel a kefe és minden használatkor le kell húznom a felesleget egy zsepire, ami pazarlás, de segít és így is sokáig elég, így nem zavar annyira. A festék maga is elég híg, amikor újat bontok, ezért szándékosan "pumpálok" bele egy kis levegőt minden alkalommal, hogy elősegítsem a sűrűsödési folyamatot.
Nagyjából 3 hét-1 hónap után igazán nagyszerű. Minimálisan tapasztja össze a szempilláim, nem csomós, nem póklábas, szépen hosszít, pont annyira dúsít, mint amennyire azt szeretném és kishíján egész nap tart potyogás/maszatolódás nélkül.
Egyedül a belső szemzugomban szokott picit megkopni, mert gyakran akaratlanul könnyezik a szemem és lemossa, de egyébként sose okozott pandaszemeket, amihez valószínűleg hozzájárul, hogy púderezem a szemem alját és így nem "ragadhat" oda semmihez.
Akármennyire is nem ajánlott, simán használom 5-6 hónapig, amíg nem érzem úgy, hogy már túl száraz/kifogyott a tubus és lekopogom, de még sose volt szembetegségem régebbi szempillaspiráltól.
Összeségében nekem nagyon bejött, amiért nem kap 5*-ot az a "beérési" idő és hogy nekem kicsit nehézkes a legbelső pilláim elérni vele, legközelebb a lilával próbálkozom, ha jól láttam az ívesebb keféjű, de ezzel is jól lehet dolgozni, csupán kicsit több időt/precizitást igényel.

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

nagy.karolina.0723

2018. július 30.

Rengeteg anyagot vesz fel, ezért muszáj többször lehúzni az kefét a "tubus" száján. Ennek ellenére is eléggé összetapasztja a pillákat és csomócskákat is hagy. Azért nem mondtam le róla, mert vízállósága okés, strandra el tudom használni. Sajnos pereg is a nap végére.

nagy.karolina.0723
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

derienart

2018. július 27.

Én nem értem mi ez a hype ekörül a spirál körül. Még középkategóriásnak se mondanám. Pár hónapnyi használat után is brutál sok festéket vesz fel. Úgy tudom csak használni, hogy előtte vagy utána átmegyek rajta egy másik spirállál és ezzel csak rádolgozok. Az egyetlen pozitívuma a mélyfekete színe, na az előtt le a kalappal...de a többi része minősíthetetlen.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol