KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 1.

A speciális, kúpos alak, és a rost kefe biztosítja a szempillák hosszúságát és drámai térfogatát, valamint a  műszempilla hatást. A csomagolása olyan, mintha egy dráma királynő fel lenne öltözve egy gyönyörű estélyi ruhában, ezúttal mentafekete színben.

Ár: 600 , Eladó: Kozmakrisztina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Barbizero

2017. október 4.

Nagy kedvencem lett, most tartok a második darabnál belőle. Szerintem nagyon szépen szétválasztja a szempillákat és nem applikál fel túl sokat, az alsó pillákat is szépen ki lehet vele spirálozni habár a keféje picit nagy számomra.

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

milaer

2017. szeptember 27.

Kedvenc! Nem potyog le, és gyönyörű hatást lehet vele elérni!

milaer
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Kedvenc! Nem potyog le, és gyönyörű hatást lehet vele elérni!

Henii

2017. szeptember 11.

Ár-érték arányban nagyon jó. Szerintem picit sok festéket vesz fel a kefe, de ha picit lehuzogatom a tégely szélén akkor tökéletesen műkődik. Én általában egy rétegben használom, de több rétegben is kiválóan alkalmazható. Alapból nincsenek hosszú pilláim, de ez a spirál tényleg tényleg szép hosszúvá és ívessé varázsolja őket. Nem pereg le a pillágról. Szerintem picit nehéz lemozni, de ez is a tartósságát bizonyítja.

Henii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

im

2017. augusztus 12.

- Közvetlenül a felbontás után is nagyon szépen lehet vele dolgozni: a festék állaga számomra pont jó, nem túl híg, nem túl száraz.
- Nem potyog, nem pereg, nem maszatolódik.
- Szeretem ezt a kúpos kefét, kisebb az esély, hogy összemázolom a szemhéjam.
- Egy réteg is szép, két réteg sem sok.
- Dúsít és hosszabbít, egy icipicit ível is.
- Micellás vízzel és olajos lemosóval maradéktalanul eltávolítható, nem kell súrolni.
- Egyszerűen örömmel használom.
Annyit tudok felhozni ellene, hogy több mint egy hónapnyi használat után úgy érzem, még maximum egy hónapot húzok ki vele. Ezt ellensúlyozza, hogy nem csillagászati az ára.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

- Nem potyog, nem pereg, nem maszatolódik.
- Szeretem ezt a kúpos kefét, kisebb az esély, hogy összemázolom a szemhéjam.
- Egy réteg is szép, két réteg sem sok.
- Dúsít és hosszabbít, egy icipicit ível is.
- Egyszerűen örömmel használom.

juditdn

2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem. A legjobb szempillaspirál ár-érték arányban. Fekete, hosszúy dús pillákat lehet vele varázsolni. Egyetlen hibája, hogy nagy melegben nekem felkenődik a szemöldököm alá.

juditdn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

adriennkerekes

2017. augusztus 7.

Kétségtelenül szép szempillákat lehet festeni vele, és az ára is kedvező. Nekem nem mázgálódott el, hanem egyszerűen pár óra múlva csak lepotyogott a szememről :D úgyhogy nem hinném, hogy újra veszem. Ilyen árkategóriában is vannak jobb spirálok ennél.

adriennkerekes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

norc

2017. augusztus 6.

Vélemények alapján választottam, de nem vagyok megelégedve. Sok festéket vesz fel, és nagyon könnyen szétkenődik.

norc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

vinetta

2017. augusztus 4.

Kicsit maszatol,de gyönyörű pillákat varázsol.Újravettem.

vinetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Kicsit maszatol,de gyönyörű pillákat varázsol.Újravettem.

Niobe28

2017. július 15.

Sokan áradoztatok erről a szempillaspirálról...ezért vettem belőle. Hát...lehet, hogy az én elvárásaim mások, de ez a szempillaspirál nem nyújt semmi extrát, sőt...Két jó dolgot tudok vele kapcsolatban mondani, hogy ívelt pillákat érünk el vele és az ára.
Amik a negatívumok: egyrészt már az első használat során csomós a szempillákon (én erre nagyon harapok:) ), elég rövid idő alatt lepereg a szem alá, továbbá a lemosása igen nehézkes, Ezt úgy értem, hogy nem "krémesen" jön le a lemosóval, hanem olyan mintha rákötne a szempillára, egy csomó szempillám kihullik, ill. olyan érdekes érzésem van utána, mintha totál kiszárította volna a pilláimat. Nekem egyértelműen nem újravevős, ennél sokkal jobb drogériás spirálokat lehet venni egy picivel több pénzért.

Niobe28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

Lunaria5

Korcsoport: < 18
2017. július 12.

Mig uj a termek nagyon sok festeket vesz fel, es eleg pazarlas allandoan lehuzogatni zsepire... Nagyon felkaptak mindenhol pedig nem akkora csoda. Dusit es egy picit hosszabbit. Nekem muszaj gondoritovel használni minden spiralt, tehat nem gondorit magaban. A rimmelnek sokkal jobbak a spiraljai mint ez.

Lunaria5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol