KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 1.

A speciális, kúpos alak, és a rost kefe biztosítja a szempillák hosszúságát és drámai térfogatát, valamint a  műszempilla hatást. A csomagolása olyan, mintha egy dráma királynő fel lenne öltözve egy gyönyörű estélyi ruhában, ezúttal mentafekete színben.

Ár: 600 , Eladó: Kozmakrisztina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Posta

im

2017. augusztus 12.

- Közvetlenül a felbontás után is nagyon szépen lehet vele dolgozni: a festék állaga számomra pont jó, nem túl híg, nem túl száraz.
- Nem potyog, nem pereg, nem maszatolódik.
- Szeretem ezt a kúpos kefét, kisebb az esély, hogy összemázolom a szemhéjam.
- Egy réteg is szép, két réteg sem sok.
- Dúsít és hosszabbít, egy icipicit ível is.
- Micellás vízzel és olajos lemosóval maradéktalanul eltávolítható, nem kell súrolni.
- Egyszerűen örömmel használom.
Annyit tudok felhozni ellene, hogy több mint egy hónapnyi használat után úgy érzem, még maximum egy hónapot húzok ki vele. Ezt ellensúlyozza, hogy nem csillagászati az ára.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

- Nem potyog, nem pereg, nem maszatolódik.
- Szeretem ezt a kúpos kefét, kisebb az esély, hogy összemázolom a szemhéjam.
- Egy réteg is szép, két réteg sem sok.
- Dúsít és hosszabbít, egy icipicit ível is.
- Egyszerűen örömmel használom.

juditdn

2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem. A legjobb szempillaspirál ár-érték arányban. Fekete, hosszúy dús pillákat lehet vele varázsolni. Egyetlen hibája, hogy nagy melegben nekem felkenődik a szemöldököm alá.

juditdn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

adriennkerekes

2017. augusztus 7.

Kétségtelenül szép szempillákat lehet festeni vele, és az ára is kedvező. Nekem nem mázgálódott el, hanem egyszerűen pár óra múlva csak lepotyogott a szememről :D úgyhogy nem hinném, hogy újra veszem. Ilyen árkategóriában is vannak jobb spirálok ennél.

adriennkerekes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

norc

2017. augusztus 6.

Vélemények alapján választottam, de nem vagyok megelégedve. Sok festéket vesz fel, és nagyon könnyen szétkenődik.

norc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

vinetta

2017. augusztus 4.

Kicsit maszatol,de gyönyörű pillákat varázsol.Újravettem.

vinetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Kicsit maszatol,de gyönyörű pillákat varázsol.Újravettem.

Niobe28

2017. július 15.

Sokan áradoztatok erről a szempillaspirálról...ezért vettem belőle. Hát...lehet, hogy az én elvárásaim mások, de ez a szempillaspirál nem nyújt semmi extrát, sőt...Két jó dolgot tudok vele kapcsolatban mondani, hogy ívelt pillákat érünk el vele és az ára.
Amik a negatívumok: egyrészt már az első használat során csomós a szempillákon (én erre nagyon harapok:) ), elég rövid idő alatt lepereg a szem alá, továbbá a lemosása igen nehézkes, Ezt úgy értem, hogy nem "krémesen" jön le a lemosóval, hanem olyan mintha rákötne a szempillára, egy csomó szempillám kihullik, ill. olyan érdekes érzésem van utána, mintha totál kiszárította volna a pilláimat. Nekem egyértelműen nem újravevős, ennél sokkal jobb drogériás spirálokat lehet venni egy picivel több pénzért.

Niobe28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

Lunaria5

Korcsoport: < 18
2017. július 12.

Mig uj a termek nagyon sok festeket vesz fel, es eleg pazarlas allandoan lehuzogatni zsepire... Nagyon felkaptak mindenhol pedig nem akkora csoda. Dusit es egy picit hosszabbit. Nekem muszaj gondoritovel használni minden spiralt, tehat nem gondorit magaban. A rimmelnek sokkal jobbak a spiraljai mint ez.

Lunaria5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 12.

schvabdiana

2017. július 5.

Egy kolléganőm ajánlotta, hogy ezt a szempillaspirált vegyem, mert tutifix, hogy szeretni fogom. Bár figyelmeztetett, hogy nem vízálló, ne sírjak, ne ázzak meg. :)
Ár/érték arányban nem rossz, 12 ml, kb. 13000 Ft-ért. Jó a keféje, bár tényleg sok anyagot vesz fel. Az egyenesen álló szempilláimat szépen íveli, vastagítja, hosszabbítja, bár egy picit összetapasztja őket, de ez nem olyan vészes. Az egyetlen negatívum az, hogy gyorsan az alsó szemhéjamon köt ki, magyarul könnyen maszatolódik. De nagyon könnyen. Hiába csak a felső szempillasort spirálozom. :/

schvabdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

wifee

2017. június 30.

Az itteni vélemények győztek meg, hogy vegyem meg. Ééés nem bántam meg! Nagyon szép dús, hosszú, ívelt szempillákat csinál, és nem tapad össze. Eleinte tényleg picit sok festéket vesz fel, de abszolút kezelhető. Nagyon tartós, nem potyog, nem kenődik, még ebben a nyári időben sem. Ár-érték arányban a legjobb szerintem. Biztos vagyok benne hogy újra fogom venni.

wifee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

KincsoKapusi

Korcsoport: < 18
2017. június 30.

Nagy kedvenc, talán az Essence-től ez a legszívesebben használt termékem. Gyönyörű hatást kapok tőle. Nekem hosszú és viszonylag dús pilláim vannak, ugyanakkor nagyon előre állnak, ezért van hogy műszempillát kell, hogy feltegyek, ha szükségét érzem, DE mikor épp ez a szempillaspirál lapul a táskámban, akkor nem kell semmiféle mű dologhoz fordulnom, hisz ez a szempillaspirál, gyönyörűen ívelt pillákat varázsol. Nekem nem visz fel szembetűnően sok terméket, bár az alsó szempillasorra én sem használom, oda talán kicsit soknak érzem.

KincsoKapusi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol