KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 1.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

A speciális, kúpos alak, és a rost kefe biztosítja a szempillák hosszúságát és drámai térfogatát, valamint a  műszempilla hatást. A csomagolása olyan, mintha egy dráma királynő fel lenne öltözve egy gyönyörű estélyi ruhában, ezúttal mentafekete színben.

Ár: 1249, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: artemiszkde
Állapot: 1x használt, , Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: banki utalással postázom vagy személyes átvétel elsősorban Zugló és környéke

gioia

2018. december 2.

Nagyon klassz! Az első pár hétben kicsit túl sok terméket vett fel a kefe, de azután már tökéletesen elégedett voltam vele. (Azt viszont elismerem, hogy néha nem árt átfésülni egy szempillakefével utána, kicsit megigazítani, mert ha nem vigyázok, összetapadhatnak.) Szép mélyfekete a színe és szépen kiemeli a pilláimat. Ami miatt nagyra értékelem: ápolja a pilláimat, nem töredeznek, mint pl a Maybelline spiráloktól szokott. Biztosan újra fogom venni!

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

SimonO

2018. december 1.

Csodás pillákat lehet vele varázsolni, intenzív színű, viszont a festéke megszáradás után elkezd lepotyogni. A felesleget mindig leszedtem, kombináltam más spirálokkal is... kár, hogy ennyire nem jó a festéke.

SimonO
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Pejus82

2018. október 31.

Áráérték arányban verhetetlen. Gyönyörű nagy pillákat csinál. Szépen ível és nekem tartós is. Többször újra vettem már!

Pejus82
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. október 28.

Már régóta szerettem volna kipróbálni a márkától szempillaspirált és végül erre esett a váasztásom.Ahárom közül ez tetszik a legkevésbé.Túl sok terméket vesz fel, ezért nagyon nehéz vele dolgozni.Pókláb szempillákat csinál, sajnos a kukában végezte.

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 28.

Lerika

2018. október 6.

Nagyon szép szempillákat csinál, szép élénk fekete a színe. Felvitel után nagyon tetszett, gyönyörűen hosszította a pillákat. Aztán napközben jött a csalódás: a festék fele a szemhéjamon landolt.... Hiába tettem alá spirál alapozót, fölé színtelen fixálót, önmagában is és segítséggel is kenődött! Nagyon sajnáltam, mert széppé tette a szempilláimat, de így használhatatlan el kellett búcsúznunk egymástól....

Lerika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Kimi

2018. szeptember 24.

Évek óta szemezek vele mert rengetegen dicsérik viszont nem voltak túl jó tapasztalataim az essence spirálokat illetően. Most mégis beadtam a derekam és nem bántam meg. Több időt vesz igénybe a spirálozás mint valaha mert bizony a szép pillákért meg kell vele dolgozni (sok festéket vesz fel, összeragasztja a szempillákat és lehetetlen az ecsetével szétválasztani) ezért nem árt ha van hozzá külön szempilla szétválasztó, pl. a Real Techniques-essel verhetetlen kombináció. Így minden eddiginél hosszabb, feketébb, szebb pillákat tudok elérni.
(Egyébként vízszintes tárolás mellett gyűlik rá a sok festék, állítva mérséklődik!)

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

zsuzsakobli

2018. szeptember 17.

Mindig visszatérek hozzá... Jobb mint sok drágább termék.

zsuzsakobli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Mindig visszatérek hozzá... Jobb mint sok drágább termék.

Aancsaa

2018. szeptember 11.

Egynek jó lesz, de csak azért négy csillagos és nem kevesebb, mert leárazva vettem. Újravenni nem fogom, nekem kissé összeragasztja a szempilláimat, és könnyen maszatolódik.

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

viktoria1201

2018. szeptember 7.

Szerintem szörnyű! Nem tudom hol fér el benne ennyi cucc, de konkrétan úgy használom minden reggel, hogy előtte egy zsepivel letörlöm róla a felesleget. És még így is sok marad rajta.
Napközben aztán nyomot hagy a szemhéjamon, lefolyik, odaragad a bőrömhöz, nem győzöm törölgetni.
Szörnyű, kukát érdemel.

viktoria1201
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Szörnyű, kukát érdemel.

kecce2

2018. augusztus 21.

Nagyon elégedett vagyok vele. Azt nyújtja, amit a leírásban ígér. Merész és drámai pillákat lehet vele varázsolni.
Hiába nem vízálló, a tartóssága vetekszik vele.
Csak ajánlani tudom!! :)

kecce2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Hiába nem vízálló, a tartóssága vetekszik vele.
Csak ajánlani tudom!! :)

Antioxidánsok: Tocopherol