KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 1.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

A speciális, kúpos alak, és a rost kefe biztosítja a szempillák hosszúságát és drámai térfogatát, valamint a  műszempilla hatást. A csomagolása olyan, mintha egy dráma királynő fel lenne öltözve egy gyönyörű estélyi ruhában, ezúttal mentafekete színben.

Ár: 1249, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: artemiszkde
Állapot: 1x használt, , Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: banki utalással postázom vagy személyes átvétel elsősorban Zugló és környéke

Mancsoska

2018. február 17.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg és bár nem volt drága, nagyon megbántam. Elismerem, szép pillákat csinál kezdetben, de 1 óra viselés után a szemem alatt köt ki. Kuka.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

psari

2018. február 15.

Nekem sokkal jobban bevált mint a piros. Dúsít és hosszabbít, nagyon szép a végeredmény. KICSIT viszont potyog (de csak a nap végére ;) )

psari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 15.

artemiszkde

2018. február 5.

Botrány, hogy mennyire pandásít! Még jó, hogy itthon próbáltam ki. Ha ezt egy hétköznap a munkahelyen teszi... Amennyibe került, annyit is ér! Pontosabban annyit sem. Szabadulok tőle, felteszem majd eladásra, úgyis többeknek bevált itt.

artemiszkde
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

BeataK

2018. január 31.

Akciósan vettem párszáz forintért, egynek jó lesz alapon. Hát, nagyon pozitív csalódás. Persze nem tökéletes, kicsit maszatol, de nagyon szép fekete pillákat varázsol. Árkategóriájában magasan a legjobb szempillaspirál.

BeataK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

kovacsrekaa

2018. január 28.

Szeretem
olcso, szepek a pillaim. Nekem nem maszatol, nem pereg. A pillakat csomositja, ezert a felesleget le kell kenni rola, ennek a mennyiseget pedig el kell talalni. A csomagolasa nagyon tetszik.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Szeretem

Ewee

2018. január 22.

Klassz szempillaspirál.
Viszont nagyon maszatol ha csak ez van fent.
Második rétegként mással fixálom.

Ewee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Klassz szempillaspirál.
Viszont nagyon maszatol ha csak ez van fent.
Második rétegként mással fixálom.

akezdetlanya

2018. január 20.

Szerintem ez a kék(vagy zöld) változata sokkal jobb a Lash Princess-nek mint a rózsaszín. Ez tökéletesen szétválasztja a pillákat, két rétegben nem tapad össze. Valódi műszempilla hatást azért ne várjunk tőle, viszont ár-érték arányban nagyon megéri beszerezni egyet :)

akezdetlanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

shatzy

2018. január 9.

Meglepően jó véleménnyel vagyok a termékről. A színe nagyon intenzív, mély fekete. A szememet nem irritálja. Volument ad, tehát szépen hosszabbítja a szempillákat, de nem nehezíti el. Ügyeskezűek íveltebb hatást is el tudnak vele érni. Ár/érték arányban kiváló.

shatzy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

rekaaaaaa

2018. január 8.

Ár-érték arányban az egyik legjobb spirál, amit eddig használtam. Nem tapasztja össze a pilláimat. Simán kibír egy napot. Megérdemli az öt csillagot, hiszen tényleg nem drága.

rekaaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 8.

Norie04

2017. december 30.

Nekem kissé összeragasztja a pillám,de nagyon szép az eredmény így is :D rózsaszín társát azért nem übereli

Norie04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol