KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 1.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

A speciális, kúpos alak, és a rost kefe biztosítja a szempillák hosszúságát és drámai térfogatát, valamint a  műszempilla hatást. A csomagolása olyan, mintha egy dráma királynő fel lenne öltözve egy gyönyörű estélyi ruhában, ezúttal mentafekete színben.

Ár: 1249, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: artemiszkde
Állapot: 1x használt, , Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: banki utalással postázom vagy személyes átvétel elsősorban Zugló és környéke

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

btrxt

2018. július 13.

Ár-érték arányban tökéletes. Nem pereg, nem csomósodik

btrxt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Ár-érték arányban tökéletes. Nem pereg, nem csomósodik

vrgtm

Korcsoport: < 18
2018. június 21.

Nem tetszik.. a rózsaszín változata sokkal jobb. Nekem lepergett. Na meg sok terméket vitt fel.. a keféje is kifogásolható. Nem fogom újravenni:)

vrgtm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 21.

anaa

2018. június 6.

Nekem nagyon tetszett, nagyon jó ár értek arányú szempillaspiral.

anaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Nekem nagyon tetszett, nagyon jó ár értek arányú szempillaspiral.

iamzso

2018. május 18.

Sajnos nem vált a kedvencemmé, pedig nagyon bíztam benne, hogy szeretni fogom. Az én pilláimat nem ragasztotta össze, csak annyira amennyire nekem az még nem zavaró, viszont rettenetesen maszatolódott. Tüsszenteni egyáltalán nem lehet benne, mert utána tiszta fekete lesz a szemem alatt... Felkenődött a szemöldököm alá is nap végére, meg a szem alatti terület is fekete lett tőle.

iamzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

kaspo

2018. május 18.

Valóban összetapadnak tőle a szempillák. Rovarláb hatása van akkor is, ha lehúzom róla a felesleges festéket. Tartósnak tartós, egyáltalán nem pereg, nem maszatolódik, ilyen téren nincsen vele probléma. Kipróbáltam, de biztos, hogy soha többé nem veszek ilyet. Nekem a piros vált be eddig.

kaspo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

BeaTris

2018. április 17.

Nagyon, nagy reményekkel vásároltam meg, de csalódtam benne. A keféjével egyszerűen nem lehet dolgozni. Rengeteg sok terméket vesz fel. Csomós marad a szempillákon. Valóban nagy pillákat varázsol, de esztétikailag nem valami szép látvány hatalmas nagy csomókkal. Én mindent megpróbáltam már, de nekem ez a termék nem nyerte el a tetszésem.

BeaTris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Alexia

2018. április 17.

Nagyon szeretem ezt a spirált, már többször újra vettem. Szép hosszú pillákat csinál.
Néha megpróbálkozom 1-1 új darabbal, de mindig rá kell jönnöm, hogy "Ő" az igazi :)

Alexia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Krisztijonas123

2018. április 14.

Az eddigi legjobb essence szempillaspirál amit próbáltam!

Krisztijonas123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

Az eddigi legjobb essence szempillaspirál amit próbáltam!

Eszterke93

2018. április 11.

Volt már korábban Essence spirálom, és erről a termékről is jó véleményeket hallottam. Nos, megvettem és az a helyzet, hogy nem vagyok vele teljesen elégedett. Szép végeredményt ad, mert az én kis pilláimat látványosan szebbé teszi, de annyi, de annyi festéket felvesz, hogy pereg, potyog, kenődik össze-vissza. Ha valaki csak gyorsan fel akarja dobni a spirált, szinte csukott szemmel, annak ez a termék nem biztos hogy a megfelelő lesz.

Eszterke93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Katuska78

2018. április 7.

Nagyon sok festéket vesz fel a keféje, ezért le szoktam húzogatni az oldalán. Nem csinál látványos pillákat, bár ennyi pénzért csodát nem vár az ember. Sokszor fel ragad a szemhéjamra. Elhasználom, de biztos, hogy újra nem veszem.

Katuska78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol