KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 1.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

A speciális, kúpos alak, és a rost kefe biztosítja a szempillák hosszúságát és drámai térfogatát, valamint a  műszempilla hatást. A csomagolása olyan, mintha egy dráma királynő fel lenne öltözve egy gyönyörű estélyi ruhában, ezúttal mentafekete színben.

Ár: 1249, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: artemiszkde
Állapot: 1x használt, , Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: banki utalással postázom vagy személyes átvétel elsősorban Zugló és környéke

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

BeaTris

2018. április 17.

Nagyon, nagy reményekkel vásároltam meg, de csalódtam benne. A keféjével egyszerűen nem lehet dolgozni. Rengeteg sok terméket vesz fel. Csomós marad a szempillákon. Valóban nagy pillákat varázsol, de esztétikailag nem valami szép látvány hatalmas nagy csomókkal. Én mindent megpróbáltam már, de nekem ez a termék nem nyerte el a tetszésem.

BeaTris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Alexia

2018. április 17.

Nagyon szeretem ezt a spirált, már többször újra vettem. Szép hosszú pillákat csinál.
Néha megpróbálkozom 1-1 új darabbal, de mindig rá kell jönnöm, hogy "Ő" az igazi :)

Alexia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Krisztijonas123

2018. április 14.

Az eddigi legjobb essence szempillaspirál amit próbáltam!

Krisztijonas123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

Az eddigi legjobb essence szempillaspirál amit próbáltam!

Eszterke93

2018. április 11.

Volt már korábban Essence spirálom, és erről a termékről is jó véleményeket hallottam. Nos, megvettem és az a helyzet, hogy nem vagyok vele teljesen elégedett. Szép végeredményt ad, mert az én kis pilláimat látványosan szebbé teszi, de annyi, de annyi festéket felvesz, hogy pereg, potyog, kenődik össze-vissza. Ha valaki csak gyorsan fel akarja dobni a spirált, szinte csukott szemmel, annak ez a termék nem biztos hogy a megfelelő lesz.

Eszterke93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Katuska78

2018. április 7.

Nagyon sok festéket vesz fel a keféje, ezért le szoktam húzogatni az oldalán. Nem csinál látványos pillákat, bár ennyi pénzért csodát nem vár az ember. Sokszor fel ragad a szemhéjamra. Elhasználom, de biztos, hogy újra nem veszem.

Katuska78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

dreammiyss

2018. április 5.

Sok ajánlás után vettem rá magam, hogy megvásároljam. A keféje elsőre szimpatikus volt, de hihetetlenül sok rajta a festék, ezért mindig le kell törölnöm róla valamennyit. Ha nem teszem meg összeragasztja a pilláimat, emellett csomó is kerül rájuk, ami valljuk be nem szép látvány a pillákon. Dúsítja, hosszabbítja ha jól használom a terméket, bár szerintem nem veszem újra.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Katmok

2018. március 27.

Nagyon szerettem ezt a spirált,ez volt a kedvencem és biztos, hogy ezt is fogom legközelebb megvenni. Nagyon szép hosszú pillákat csinál és nem csomósít. Szerintem ez a legjobb a LASH PRINCESS spirál, sőt az eddig legjobb spirál, amit használtam.

Katmok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

eszteredit

2018. március 21.

Sziasztok! Csak azért regisztráltam hogy elmondhassam a véleményem erről a termékről. Általában viszonylag jó szempillaspirálokat szoktam vakon választani, ezt az itteni vélemények alapján vettem meg. De ez valami szörnyű......Csomós, az állaga sem stimmel a keféje meg lehet hogy önmagában jó, de nem lehet szépen dolgozni vele a tartalmával együtt. Valószínűleg a kukában fog landolni :( a Lovely szemspiráljai 10x jobban és jobb árban is vannak.

Update: annyira felbosszantott múltkor, hogy ki is dobtam a tele spirált. Nocomment....

eszteredit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Reniq88

2018. március 12.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, meg is bántam. A szempilláim összeragadnak tőle, nem csinál szép pillákat egyáltalán. Csak azért adok 3 pontot, mert kevés spirálra nem érzékeny a szemem és ez úgy tűnik köztük van. Nem venném újra, ez egy szörnyűség.

Reniq88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Noncsikaaa

2018. március 11.

A keféje tökéletes, dúsít is, hosszabbít is, viszont nagyon sok festéket visz fel, a kefét mindig le kell picit törölgetni a felesleges festékmennyiségtől, mert amúgy rettentő csomós pillákat eredményez. Csakis emiatt vonok le egy csillagot, amúgy hibátlan spirál, hibátlan áron!

Noncsikaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol