KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es áprilisi-májusi limitált trendkiadás

Magas pigmentáltságú és fedésű ajakrúzsok a tökéletes party hangulatért.

01 Good Vibes Only!02 Stay Hippie! és 03 Live, Love, Laugh! árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lunora

2017. szeptember 20.

Nekem a lilát sikerült beszereznem. Vágytam egy nem mindennapi színű rúzsra. Nagyon szép a csomagolása. Sajnos könnyen olvad. És szinte elcsúszik a számon, de ez egy ajakceruzával korrigálható. Tartós. És nagyszerűen pigmentált.
Nekem megérte. Azóta is kedvenc.

Lunora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Nekem megérte. Azóta is kedvenc.

anna22

2017. szeptember 2.

A képen a két szélsőre leltem már csak rá a boltban, és bánom, hogy nem értem oda időben. :P
Klassz színek, és gyönyörű csomagolás. Az illata kellemes, de tényleg eléggé krémes, puha állagú rúzsok. Szerintem erősen pigmentáltak, és jól fednek, de mint minden essence rúzsnak, ennek is szüksége van megfelelő alapozásra...

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

TimyeK

2017. augusztus 30.

03-as árnyalat van meg, a boltban mályvásabbnak tűnt. De nem baj, szép a színe, 10-es skálán 7,5-es a pigmentáltsága, finom az illata, de mivel elég krémes kicsit olvadós. A színét kicsit benéztem, de el fogom használni :)

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

R3kaBarta

2017. augusztus 15.

Lilás van meg... Gyönyörű színe van, és az illata is nagyon jó. Egy picit puhább az állaga.

R3kaBarta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

edi01

2017. július 2.

Jók a rúzsok. Nekem a lilás árnyalat van meg. Nagyon szépen mutat egy fesztiválon a barna bőrön :)) Igazí nyári slager színek . Maga a rúzs nem matt... van egy kicsi fénye... nem rég vettem úgyhogy a tartóssága még bizonytalan .... általában az essence rúzsok jól bírják a "gyűrődést":D

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

narancsdzsem

2017. június 28.

Gyönyörű színe van a legsötétebbnek. Felkenve hihetetlen élénk és szép, ujjal felütögetve ("foltozva") pedig gyönyörű és természetes. Az új szerelem.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

zelmaci

2017. május 19.

Elégedett lennék vele, ha pigmentáltabb lenne. Egyébként szép színek vannak benne. Csak ezért négy ccsillag.

zelmaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.