KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 16.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es áprilisi-májusi limitált trendkiadás

Magas pigmentáltságú és fedésű ajakrúzsok a tökéletes party hangulatért.

01 Good Vibes Only!02 Stay Hippie! és 03 Live, Love, Laugh! árnyalatban kapható

edi01

2017. július 2.

Jók a rúzsok. Nekem a lilás árnyalat van meg. Nagyon szépen mutat egy fesztiválon a barna bőrön :)) Igazí nyári slager színek . Maga a rúzs nem matt... van egy kicsi fénye... nem rég vettem úgyhogy a tartóssága még bizonytalan .... általában az essence rúzsok jól bírják a "gyűrődést":D

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

narancsdzsem

2017. június 28.

Gyönyörű színe van a legsötétebbnek. Felkenve hihetetlen élénk és szép, ujjal felütögetve ("foltozva") pedig gyönyörű és természetes. Az új szerelem.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

zelmaci

2017. május 19.

Elégedett lennék vele, ha pigmentáltabb lenne. Egyébként szép színek vannak benne. Csak ezért négy ccsillag.

zelmaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.