KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: AkInImOd, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. október 17.

2016 májusi limitált trendkiadás

Különleges ecsetfejjel rendelkező szemhéjtus toll.

Egy árnyalatban kapható: 01 aladdin loves cat eyes (fekete).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bogca93

2016. július 28.

Csak azért vettem meg ebből a kollekcióból a szemhéjtust, mert épp elfogyott amit éppen használtam. De nem bántam meg, nagyon jó! Más tusokhoz képest sem pigmentálságából, sem formájából nem vesztett, pedig használom egy ideje. Egyedi kialakítása miatt sokféle formát lehet vele húzni. Nem bántam meg, nagyon megszerettem. Kár, hogy limitált kiadás...

UPD.: Elképesztő egy termék. Május. 27-én írtam róla véleményt, azóta is használom minden nap, de se a tus formája nem változott, se a pigmentálsága. Minden Essence tusnak ilyen minőségűnek kellene lennie...

bogca93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.