KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Ezzel a tussal könnyedén tudunk gyönyörű vonalakat kreálni, mindezt ráadásként matt effekttel párosítva.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Unix

2017. augusztus 3.

Mattra szárad viszont darabos lesz és nem marad a szemhéjamon a termék. A többi essences tusom viszont jó volt azokat sokkal nagyobb szível tudom ajánlani.

Unix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

berniponi

2016. szeptember 16.

Első tusom volt, de utólag visszagondolva valami borzalom :D Szép mattra szárad, könnyű használni és jó az ecsete, viszont estére több mint a fele hullott le darabokban, és a pici nyílás miatt pár használat után beszáradt, amit tisztítással próbáltam megoldani, akkor ugyan jobb lett, de túl sok macera ahhoz képest hogy kb. 1órát bírt a szememen.:D Korrigálni nem tudtam, mert borzasztó csúnya lett, és a több réteg miatt még hamarabb lehullott amit rákentem :Dd
Hasonló árért a miss sporty féle tus mérdöldekkel jobb volt.:D

berniponi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Hasonló árért a miss sporty féle tus mérdöldekkel jobb volt.:D

redakkrisztinaa

2016. május 1.

Olcsó húsnak híg a leve , tartja a mondás . Nem szeretem , mikor mattra szárad , akkor annyira csúnya.. a száradása lassú , ami nem praktikus , sokat kell vele várni , és nagyon irritálja a szemem.. szó szerint csípi.

redakkrisztinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

EvelynMonroe

2016. február 13.

Én nagyon szeretem. Akciósan vettem 350 ft ér, de szerintem újra fogom venni. Egy hibája van, hogy az ecset szőre gy idő után összekuszálódik.

EvelynMonroe
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 13.

tátombák

2016. január 11.

Akciósan vettem, kifutó termék. Évek óta Lovely tust használok, de ennyi pénzért belefér kísérletezgetni. Először kézfejen próbáltam, nagyom matt, és szuper vízálló. Majdnem rohantam megvenni a maradék készletet, de milyen jó, hogy nem tettem!
Ugyanis ma unalmamban előkerült, és sajnos azt tapasztaltam, hogy a tubus szája túlságosan le van szűkítve, alig lehet belőle kihúzni a kupakot, ennek ellenére rengeteg festék van az ecseten és az egész pálcán. Miután kihúztam vele a szemem (szépen lehet vele dolgozni, gyorsan szárad, maga a festék nagyon jó), alig tudtam visszatömködni a tubusba, és rengeteg festék gyűlt össze a leszűkített rész fölött.
Ez több mint bosszantó egy olyan sminkmániásnak, aki kényszeresen ügyel arra, hogy az agyonhasznált termékek is olyan állapotban legyenek, mint amikor megvette. Most telefolyt a menet festékkel, következő alkalommal az egész tubus úszna. Nem beszélve a pazarlásról...
Hiába jó a festék minősége, ez a kiszerelés nálam nagyon lehúzza az értékelést.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 11.

Hiába jó a festék minősége, ez a kiszerelés nálam nagyon lehúzza az értékelést.

Szecsuani

2015. november 23.

Szinte napi szinten van a kezemben ez a tus (amikor épp nem zseléset használok).
Általában minden sminktermékben a matt színeket keresem, ezért nagyon megörültem ennek a terméknek. Az ecsete könnyen kezelhető, gyakorlatilag bármilyen vonalat lehet vele húzni. A vízállósággal sincs bajom, teljesen vállalható, nem kenődik.
Amivel nekem problémám van az az, hogy a festék szinte azonnal felrepedezik amikor megszárad. Talán én kenem fel túl vastag rétegben, de mindig szétreped 3-4 helyen, 2-3 perccel a felvitel után. Nap végére nem kenődik el ugyan, de minimum 4-5 darabban van. Lepattanni nem pattan le, de elég szörnyen néz ki.
Ettől függetlenül kitartóan használom és inkább korrigálgatom napközben, mert így is nagyon szeretem. :)

Szecsuani
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

anielka

2015. november 14.

Nagyon könnyen felvihető, gyorsan szárad, tökéletes a rohanós reggeleken. Sajnos estére picit lepattog, főleg a vékonyra húzott vonal. Nem feltűnő, de egy fekete tusvonal esetén nem kell sok ahhoz, hogy az összhatás negatív értelemben vett "drámai" legyen :) Természetesen lehet, hogy régóta gazdira várt az a darab amit én vettem le a polcról, és ez áll a háttérben.

anielka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

SzanEsz

2015. július 9.

Hát ma megvettem. Valami "erősebbet" kerestem, mint a filces tusok. Hát erősebbnek erősebb :D de hát majd kiderül! :)

SzanEsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

szzh01

2015. július 6.

Abszolút vegyes érzéseim vannak ezzel a tussal kapcsolatban. Első reakcióim nagyon jók voltak: szép matt vonalat húz, könnyen tudok vele dolgozni (pedig nagyon béna vagyok), jó az ecsete, vastag és vékony vonal is húzható vele, kitartott estig, szóval odáig voltam tőle. Később a szabadban amikor könnyeztem, kicsit elkenődött a vége ha nem figyeltem - ezt nem tudtam mire vélni, hisz elvileg vízálló. Gondoltam, majd vigyázok, nem nyúlkálok, de aztán jött az ecset-probléma, amitől besokalltam. Kb. 2 hónap után elkezdtek kis szálak kiállni belőle, először csak egy, aztán már sok, és a festék is kicsit csomós lett, fogalmam sincs, mi történt vele ennyi idő alatt. Még rengeteg lenne benne, de mostanra gyakorlatilag használhatatlanná vált. Nagyon fáj érte a szívem, értékelni is nehezen tudom. Kéne venni helyette valami jó matt vízálló tust hasonló árfekvésben (van valakinek ötlete?), de ha nem találok mást, visszatérek hozzá annak ellenére, hogy ezt most csak 3 csillagra tudom pontozni, elsősorban a korai tönkremenetele miatt.

UP: Visszaadok neki egy csillagot, mert korábban igazságtalan voltam vele. Mivel nem találtam jobbat, mégis megkockáztattam és megvettem a 2. sz. példányt is belőle, Ennek semmi gond nincsen az ecsetével és nem is csomósodik, kb. 1,5 hónapja használom minden nap. Továbbra is nagyon szeretem, hogy iszonyú könnyen lehet vele dolgozni, nagyon szép matt de koromfekete vonalat húz. Szépen kitart estig, ritkán pereg minimálisan, de nem vészes, szerintem az is inkább csak ott, ahova nyúlkálok (belső szemzug, rossz szokásom). Azóta nem folyt szét, izzadós edzéseket is kibírt, szerintem az a baj, ha napon vagy szélben könnyezik az ember szeme, és reflexből elkezdi törölgetni, na azt nem szereti ez a tus sem. Végül is nagyon megszerettem, hasznos darab, bár aquaparkba azért nem mernék elmenni vele, de a hétköznapokban kitűnően megállja a helyét.

UP1. Visszajöttem ismét, 1 hónappal az első update után. Szóval nagyon úgy tűnik, hogy mindennapos használat mellett kb. 2 hónapra van kalibrálva ez a tus; addig jól teljesít, majd utána csomósodni kezd és az ecset szálai is elkezdenek szétállni. Mondjuk az ecset még orvosolható, le lehet vágni a kiálló szálakat. Én még pár hetet ráhúzok ilyenkor a használattal, hogy ne kelljen olyan hamar kidobni az amúgy 3/4-ig teli flakont, aztán végül kuka. Mondjuk elvileg ennyi idő után amúgy is ki kellene dobni a dekorkozmetikumokat, de gyanítom nem sokan vagyunk, akik ezt betartják... De mivel máskülönben bevált, és szépen fogó matt koromfekete tusból alig van felhozatal (legalább is ebben az árfekvésben), megveszem a következőt, azaz kb. negyedévente egy ezresbe kerül a tusvonal nekem, ami egyébként a mindennapi sminkem alapja, szóval kifizethető. Összességében szeretem, egy erős négyesnél maradok; amíg nincs jobb, viszonylag elégedetten használom ezt a terméket.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 6.

lucintaa

2015. június 16.

Nagyon szeretem ezt a tust, új kedvenc! :)
A színe nagyon erős, szép fekete. Az applikátorával egyaránt lehet vékony, és vastag vonalat is húzni. Mattra szárad. Alapból nincs rá írva, hogy vízálló, de a leírásában ott van. Nyárra tökéletes, a legnagyobb melegben sem lett semmi baja, és vízálló sminklemosóval is alig tudtam leszedni.
Ideális nyári tus, ajánlom beszerzésre, mert még az ára sem vészes! :)

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Nagyon szeretem ezt a tust, új kedvenc! :)
Ideális nyári tus, ajánlom beszerzésre, mert még az ára sem vészes! :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.