KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 799-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katherine Pierce, Módosítva: 2017. május 2.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 799

Liquid ink fekete szemhéjtus precíz ecsettel.

Ár: 799, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Normankaa

2017. november 17.

Kedvenc szemhéjtusom. Tökéletes vonalat tudok húzni vele pillanatok alatt, gyorsan meg is szárad. Egész nap tökéletesen a helyén van, nem kenődik el sem...és még olcsó is. :D

Normankaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Konszuelita

2017. november 15.

Ismét egy termék, amit az itteni értékelések alapján választottam. Nagyon sok szemhéjtus kenődött fel a szemhéjamra rögtön száradás után, vagy 1-2 óra múlva, de ez valami csoda. ( takart szemhéjam van, ha jól tudom így hívják, és így nagyon sok nem vált be) Könnyű használni, szuper az ecset. Újravevős mindenképp :)

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Miposhka

2017. november 15.

Az árához mérten tökéletes. Szép fekete vonalat húz, nekem egy ilyen ecsettel még a filcnél is gyorsabban megy a felvitel. Gyorsan megszárad, nem ragad fel a felső szemhéjamra (ami egy nagyon régen vásárolt Astor vízálló terméknél megtörtént, szörnyű volt). Viszont az este végére a szemem sarkainál picit már lejött/elkenődött. Lehet, hogy majd kipróbálom nappali sminkhez is, hátha akkor nem kenődik el, de nem hiszem sajnos. Az Artdeco filces tusom (ami árban sajnos a másik véglet ezért keresek másikat) hozza ugyanezt, csak még el sem maszatolódik egyáltalán, 8-10 óra után. Valószínűleg nehéz lesz azt felülmúlni.

UPDATE: Naa, hát mivel az Artdecosom kezdett kifogyogatni, elkezdtem ezt használni, amolyan SOS megoldásként, és azt kell mondjam, egészen bevált. Ugyanakkor át kell értékelnem pár dolgot a használatával kapcsolatban. Először is, nappali sminknél meglepő módon jól bírja, nem kenődött el csak azon egy alkalommal, amikor írtam. Viszont így a mindennapi használat után azt kell mondjam, hogy mégse tudom jobban használni, mint a filcet. Sok használat után az ecset egyre elnyűttebb lesz és nehezebb szép vonalat húzni vele, ahogy sűrűsödik a festék. Volt, hogy az Artdeco filcemmel fejeztem be a tusvonalat. Viszont az ára még mindig istenes az Artdecoéhoz képest, és a minősége sem olyan rossz. Kellemes csalódás! :)

Miposhka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

SzNori11

2017. november 6.

Egyszerűen imádom. Tartós, nem kopik, még is könnyen letörölhető sminklemosóval. Gyönyörű fekete, gyorsan és szép krémes mattra szárad. Ez az egyetlen tus, amivel szép vékonyra de akár vastagabbra is képes vagyok kihúzni a szemem. Többször újravettem már, és ezután sem szeretnék váltani.

SzNori11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Mbrigi

2017. október 23.

Legjobb szemtus amit valaha próbáltam. Már többször ujravasaroltam, s amikor 1 éve nem lehetett kapni teljesen kiakasztott, mert ez a termek tényleg szuper! Könnyű használni s tartós is. 16eves korom óta tussal festem a szemem, sok termeket kipróbáltam már, de ezt bátran merem ajánlani!

Mbrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

doorcsii

2017. október 16.

Nem vagyok egy nagy sminkelős, kézügyességem meg pláne nincs... de ez valami csoda! Elsőre sikerült felkenni..
Lerobbanthatatlan!! Egész napot kibírja, pedig van, hogy dörzsölöm a szememet.
Olcsó és jó!

doorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Lerobbanthatatlan!! Egész napot kibírja, pedig van, hogy dörzsölöm a szememet.
Olcsó és jó!

szelesviki

2017. október 9.

Olcsó, intenzív a színe és könnyű vele dolgozni :) Negatívuma, hogy napközben rajtam kopik. Nem brutálisan, de azért észrevehető...

szelesviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

rosegold28

2017. október 5.

Tegnap szereztem be, eddig zselés tussal próbálkoztam. Azt kell hogy mondjam, nagyon bejött ez a termék. Mind felvitel, mind tartósság szempontjából. Precízen és könnyen lehet vele dolgozni, a javítás is egyszerű nedves vattával. Ár-érték arányban kiváló!

rosegold28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Cintia9

2017. szeptember 28.

Pár napja vettem magamnak mivel mindig filccel próbáltam meghúzni a tusvonalamat de kell még egy kis gyakorlás hozzá. Nekem kicsit híg az állaga de amúgy minden rendben van vele nagyon sokáig kitart.

Cintia9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

szabo123

2017. szeptember 26.

Azt hiszem megtaláltam a tökéletes tust.Csodálatos fekete színe van..rajtam akár 12!!!! órát is kibír simán.Az ecsethez kell egy kis kézügyesség..de amúgy vékony és vastag vonalat is precízen lehet húzni vele.Úgy érzem sose fogok váltani 😀

szabo123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.