KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katherine Pierce, Módosítva: 2017. május 2.

Liquid ink fekete szemhéjtus precíz ecsettel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

doorcsii

2017. október 16.

Nem vagyok egy nagy sminkelős, kézügyességem meg pláne nincs... de ez valami csoda! Elsőre sikerült felkenni..
Lerobbanthatatlan!! Egész napot kibírja, pedig van, hogy dörzsölöm a szememet.
Olcsó és jó!

doorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Lerobbanthatatlan!! Egész napot kibírja, pedig van, hogy dörzsölöm a szememet.
Olcsó és jó!

szelesviki

2017. október 9.

Olcsó, intenzív a színe és könnyű vele dolgozni :) Negatívuma, hogy napközben rajtam kopik. Nem brutálisan, de azért észrevehető...

szelesviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

rosegold28

2017. október 5.

Tegnap szereztem be, eddig zselés tussal próbálkoztam. Azt kell hogy mondjam, nagyon bejött ez a termék. Mind felvitel, mind tartósság szempontjából. Precízen és könnyen lehet vele dolgozni, a javítás is egyszerű nedves vattával. Ár-érték arányban kiváló!

rosegold28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Cintia9

2017. szeptember 28.

Pár napja vettem magamnak mivel mindig filccel próbáltam meghúzni a tusvonalamat de kell még egy kis gyakorlás hozzá. Nekem kicsit híg az állaga de amúgy minden rendben van vele nagyon sokáig kitart.

Cintia9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

szabo123

2017. szeptember 26.

Azt hiszem megtaláltam a tökéletes tust.Csodálatos fekete színe van..rajtam akár 12!!!! órát is kibír simán.Az ecsethez kell egy kis kézügyesség..de amúgy vékony és vastag vonalat is precízen lehet húzni vele.Úgy érzem sose fogok váltani 😀

szabo123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

hgabriella97

2017. szeptember 25.

Az ecsete nagyon vastag. Sosem szerettem látványos tusvonalat húzni magamnak, ezért miután a szempilláim tövébe kenem, mindig törölnöm kell belőle fülpiszkálóval. Az állaga is túl folyékony nekem, viszont tartós.

hgabriella97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Mofi

2017. szeptember 22.

Kezdőként lehet, hogy egy filces tust kellett volna választanom, mivel ezt szörnyen nehezen tudom szépen felvinni, viszont jól teszi a dolgát a termék csak én vagyok béna egyelőre 😂

Mofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

SchmitzhoferFanni

2017. szeptember 22.

Kb már 6-7 db-ot elhasználtam belőle. Nagyon szeretem az állagát, az ecset kialakítását is. Én ezzel a fajta tussal tudok a legjobb tusvonalat húzni. Sminkfixálóval tartós is, nem pereg le és szép fekete színe van. Örök kedvenc lesz nálam.

SchmitzhoferFanni

Csigabee

2017. július 28.

Az ecset pocsék, a trutyi híg mint a rohadás, az általa kiváltott allergiás reakcióról nem is beszélve - egy hétig hámlott utána a szemhéjam. Bocsi Essence, pedig kedvellek.

Csigabee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

gioia

2017. június 16.

Nem is értem, hogy miért nem véleményeztem még ezt, mikor már évek óta használom. Csodálatos éjfekete a színe, tartós, nem kenődik el és könnyen fel lehet vinni. Ráadásul tök olcsó!

Update: A múltkor kiárusításon hozzájutottam egy fényes barna árnyalatához is. Szintén lerobbanthatatlan, gyönyörű és könnyű használni. Imádom!

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.