KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katherine Pierce, Módosítva: 2017. május 2.

Liquid ink fekete szemhéjtus precíz ecsettel.

Krémmánia Kedvencek a -től
bbg

2017. április 24.

Nem tudom mióta van ez a termék de már vagy 6 éve őt vagy neki az elődjét használom! Semmi más nem vált úgy be mint ő! :) Tartós, vékony az ecset, könnyű vele dolgozni. Ha lehetne 5**** akkor ő az lenne. Mai napig kérdezik mi az amit használok a szememre :)

bbg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

draculina

2017. április 22.

Ez volt a legelső tusom, nagyon szerettem, kezdőként is könnyen tudtam használni, nagyon jó az ecset kialakítása és elég tartós volt ahhoz hogy kibírjon egy sulis napot (kb. reggel 7től du. 3ig).

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

vicaa28

2017. április 20.

Szeretem mert elég az egy réteg is belőle úgy is szép es az ecsettel is könnyű felvinni,gyorsan szárad,lemosni is könnyű. Azért a nyári melegebb napokra beszerzek egy vízhatlan verziót is.

vicaa28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

zahraa

2017. április 15.

Szeretem, mert ez az egyetlen tus, ami nem teszi tonkre a 3-es 4D pillakat, az Avonos geles tussal jol megszivattam magam, amint ezt a velemenyt befejeztem, megyek is oda lepontozni. :(
Gyorsan megszarad, szepen lehet vele dolgozni, nem maszatol, jo eroseb pigmentalt, viszont leszedni is egyszeru. Nalam 5*

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Meluzina

2017. április 12.

Kedves Szandra992!

A Tescoban lehet kapni az aranybarna verziót!Én is ott vettem a sajátomat.Êpp ma is megálltam előtte,szóval tuti gyártják :)
Remélem,tudtam segíteni!

Melu

Meluzina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Kedves Szandra992!

Remélem,tudtam segíteni!

Melu

alycethetyger

2017. április 10.

Szuper tus, de kézügyesség kell hozzá. Primer fölé felvíve egész nap mozdulatlan, gyönyörű mattfeketére szárad, vékony és vastag vonalat is szépen lehet vele rajzolni. Sokáig elég, kitűnő az ára, mindennapi használatra megfelelő.

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Szandra992

2017. április 7.

Az egyik legjobb szemhéjtus, amit valaha megvettem. Az ecsetével könnyen tudok bánni, szép vékony vonalat lehet vele húzni. Hónapokkal ezelőtt brahiból megvettem ebből a tusból azt a fajtát, aminek aranybarna színe van (Diae az árnyalat neve) és azóta is azt használom. Könnyen szárad, nem folyik le rólam, nem hagy csíkot a szemhéjamon, viszonylag könnyen tudom javítani a hibát és munkában a nap végéig fent marad hibátlanul. 5* :)

Update:
Sajnos már nem látom ezt az arany barnás árnyalatot a polcokon, pedig imádtam.... :(

Szandra992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Update:

zseniko

Korcsoport: < 18
2017. április 2.

Nehéz vele dolgozni, de ha sikerül, akkor nagyon jó!

zseniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 2.

Nehéz vele dolgozni, de ha sikerül, akkor nagyon jó!

airenscarlet

2017. március 31.

Nagyon szerettem ezt a tust, az ecsettel gyönyörű vonalakat lehet húzni. Kicsit fényes fekete. De ilyen árban hozzá hasonló minőséget nem lehet találni. Ajánlani tudom csak annak ellenére is, hogy egésznapos tartósságot nem lehet elvárni tőle.

airenscarlet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Rosemodee

2017. március 15.

Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Eddig filc párti voltam, mert már elfelejtettem milyen ecsettel. Most jöttem rá, h jobban megy nekem ecsettel. Szép intenzív fekete színe van. Tartósságát majd inkább a nyár mutatja. Az ára jó.

Rosemodee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.