KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katherine Pierce, Módosítva: 2017. május 2.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

Liquid ink fekete szemhéjtus precíz ecsettel.

Ár: 849, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Nicu

2018. április 16.

Precíz vonalat lehet húzni vele, akár vékonyat, akár vastagot a vékony ecset miatt. Szép, mélyfekete színe van. Gyorsan szárad, de vízzel könnyen lejön. A dörzsölést nem bírja, de egy melegebb napot is simán kibír.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Ticsinky

2018. március 5.

Íme, a kedvenc essence termékem. :)
Első sorban a kis ecsetkéje miatt szeretem nagyon. Könnyű vele dolgozni, precíz vonalat húzni.
Ezenkívül intenzíven fekete, gyorsan szárad, megbízhatóan tartós, de a nap végén mégis egyszerű lemosni.
Évek óta folyamatosan újra vásárolom, szinte mindig megtalálható a készletemben. Semmi negatívat nem tudok mondani.

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Íme, a kedvenc essence termékem. :)

s_kitty

2018. február 23.

Valami isteni ez a tus.
Elotte Rimmelt hasznaltam es ahhoz kepest maga a megvaltas. 👌
Az ecsetevel nagyon konnyu precizen dolgozni es a festek minosege is kifogastalan. Este percekig nezegetem a tukorben, hogyan lehet meg mindig ennyire tokeletes. :)
Fantasztikus valasztas volt, biztosan ujra fogom vasarolni. :)

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Valami isteni ez a tus.
Elotte Rimmelt hasznaltam es ahhoz kepest maga a megvaltas. 👌
Fantasztikus valasztas volt, biztosan ujra fogom vasarolni. :)

SzL

2018. január 26.

Legnagyobb kedvenc tus. Igazi matt fekete, nagyon gyorsan szárad. Hihetetlenül tartós, nehezen kopik, lemosni mégis könnyű :D Az ecsetét én nagyon szeretem, szép vékony vonalat is tudok húzni vele. Ár/érték arányban szerintem legjobb.
A kék testvére nekem totálisan ugyan ez.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

A kék testvére nekem totálisan ugyan ez.

molnarviki1209

2018. január 12.

Sok terméket vesz fel,ami a festésnél sokszor zavar engem. A színe szép,használatát meg kell tanulni. Nálam nem a kedvenc,de árához képest jó :)

molnarviki1209
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

francais

2018. január 7.

Egyáltalán nem használható, pár csepp könny után fojt rólam le az egész. Felvállalhatatlan. Kuka. Még szerencse, hogy csak 350 Ft-ot adtam érte...

francais
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

susanszkipetra

2018. január 6.

Az egyik legjobb tus drogériás viszonylatban. Nagyon tartós, könnyű felvinni.

susanszkipetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Az egyik legjobb tus drogériás viszonylatban. Nagyon tartós, könnyű felvinni.

Hajnacinci

2018. január 2.

Ajándékba vettem a Húgomnak, nagy-nagy megelégedésére. Nem túl gyakorlott a macskás kihúzásban, de ezzel a puha, vékony ecsettel egészen jól boldogul. Viszont! Mikor lesznek már végre belőle más színek is pl. barna, lila, szürke, padlizsán?!

Hajnacinci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Nikolaj

2017. december 29.

Imádom! 12 órás műszak végén is érintetlen. Gyönyörű szén fekete, gyorsan szárad, nem ragad fel a szemhéjamra. Nagyon precíz ecsete van, az egyetlen gondom vele hogy számomra kissé sok festéket vesz fel.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Luszilka

2017. december 28.

Ár-érték arányban nagyon jó, csak a nap végére picit kopik a szemzugban, de amúgy elégedett vagyok vele :)

Luszilka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.