KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katherine Pierce, Módosítva: 2017. május 2.

Liquid ink fekete szemhéjtus precíz ecsettel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csigabee

2017. július 28.

Az ecset pocsék, a trutyi híg mint a rohadás, az általa kiváltott allergiás reakcióról nem is beszélve - egy hétig hámlott utána a szemhéjam. Bocsi Essence, pedig kedvellek.

Csigabee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

gioia

2017. június 16.

Nem is értem, hogy miért nem véleményeztem még ezt, mikor már évek óta használom. Csodálatos éjfekete a színe, tartós, nem kenődik el és könnyen fel lehet vinni. Ráadásul tök olcsó!

Update: A múltkor kiárusításon hozzájutottam egy fényes barna árnyalatához is. Szintén lerobbanthatatlan, gyönyörű és könnyű használni. Imádom!

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

cintialaura

2017. június 13.

Könnyen beszerezhető, olcsó és jó minőségű. Nem gondoltam volna hogy pont az essence márkán belül találom majd meg a tökéletes tust, de jelenleg úgy látom hogy mégis. Az ecset kézre áll, nem szálasodik, és lehet vele javítani is. A festék mély fekete, nem kopik és gyorsan szárad.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

szina08

2017. június 6.

Nagyon szeretem!

szina08
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Nagyon szeretem!

tothnoemi00

Korcsoport: < 18
2017. május 29.

CSODASZER!! Pár hete vettem, ez volt az utolsó reményem a tusok szempontjából mert mindegyik, amelyiket kipróbáltam egyszerűen felragadt egy csíkban a szemhéjamra. De EZ! Nem tapad fel, nem kenődik el, tökéletes a feje, nap végéig bírja, ára nagyon kedvező. Bárcsak hamarabb fedeztem volna fel!

tothnoemi00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 29.

Miposhka

2017. május 26.

Az árához mérten tökéletes. Szép fekete vonalat húz, nekem egy ilyen ecsettel még a filcnél is gyorsabban megy a felvitel. Gyorsan megszárad, nem ragad fel a felső szemhéjamra (ami egy nagyon régen vásárolt Astor vízálló terméknél megtörtént, szörnyű volt). Viszont az este végére a szemem sarkainál picit már lejött/elkenődött. Lehet, hogy majd kipróbálom nappali sminkhez is, hátha akkor nem kenődik el, de nem hiszem sajnos. Az Artdeco filces tusom (ami árban sajnos a másik véglet ezért keresek másikat) hozza ugyanezt, csak még el sem maszatolódik egyáltalán, 8-10 óra után. Valószínűleg nehéz lesz azt felülmúlni.

Miposhka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

bbg

2017. április 24.

Nem tudom mióta van ez a termék de már vagy 6 éve őt vagy neki az elődjét használom! Semmi más nem vált úgy be mint ő! :) Tartós, vékony az ecset, könnyű vele dolgozni. Ha lehetne 5**** akkor ő az lenne. Mai napig kérdezik mi az amit használok a szememre :)

bbg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

draculina

2017. április 22.

Ez volt a legelső tusom, nagyon szerettem, kezdőként is könnyen tudtam használni, nagyon jó az ecset kialakítása és elég tartós volt ahhoz hogy kibírjon egy sulis napot (kb. reggel 7től du. 3ig).

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

vicaa28

2017. április 20.

Szeretem mert elég az egy réteg is belőle úgy is szép es az ecsettel is könnyű felvinni,gyorsan szárad,lemosni is könnyű. Azért a nyári melegebb napokra beszerzek egy vízhatlan verziót is.

vicaa28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

zahraa

2017. április 15.

Szeretem, mert ez az egyetlen tus, ami nem teszi tonkre a 3-es 4D pillakat, az Avonos geles tussal jol megszivattam magam, amint ezt a velemenyt befejeztem, megyek is oda lepontozni. :(
Gyorsan megszarad, szepen lehet vele dolgozni, nem maszatol, jo eroseb pigmentalt, viszont leszedni is egyszeru. Nalam 5*

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.