KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katherine Pierce, Módosítva: 2017. május 2.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

Liquid ink fekete szemhéjtus precíz ecsettel.

Ár: 849, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

babuu

2018. június 2.

Akár szép vékony vonalat is tudok vele húzni, nem mászik el, stabilan ott marad napvégéig. Eddig géles tust használtam a Catrice-től, de mivel rejtett szemhéjam van, ezért mindig egy csíkban elmászott a mélyítővonalamba. A Catrice sem rossz, de azt inkább télre használnám. Ennek a tusnak matt, mélyfekete színe van, elég egyszer meghúzni a tusvonalat, mert tökéletesen fekete. Az itteni vélemények alapján vásároltam meg, meg hát az ára sem semmi.

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

agicca

2018. május 21.

Rég óta egy fajta tust használok, de az itteni ajánlások alapján úgy gondoltam, kipróbálom ezt is. Tényleg nagyon jó minőségű, mély, matt fekete színe van és egész nap fent marad. Azt hiszem közel 10 év után váltok.

agicca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

mpatricia

2018. május 17.

A kedvenc szemhéjtusom. Precíz vonalat tudok vele húzni, nagyon tartós és matt fekete.

mpatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Fruzsiii

2018. április 23.

Én teljesen elégedett vagyok vele,nagyon pontosan tudok vele dolgozni,a tartósságával sincs bajom,az ára meg kiváló :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Nicu

2018. április 16.

Precíz vonalat lehet húzni vele, akár vékonyat, akár vastagot a vékony ecset miatt. Szép, mélyfekete színe van. Gyorsan szárad, de vízzel könnyen lejön. A dörzsölést nem bírja, de egy melegebb napot is simán kibír.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Ticsinky

2018. március 5.

Íme, a kedvenc essence termékem. :)
Első sorban a kis ecsetkéje miatt szeretem nagyon. Könnyű vele dolgozni, precíz vonalat húzni.
Ezenkívül intenzíven fekete, gyorsan szárad, megbízhatóan tartós, de a nap végén mégis egyszerű lemosni.
Évek óta folyamatosan újra vásárolom, szinte mindig megtalálható a készletemben. Semmi negatívat nem tudok mondani.

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Íme, a kedvenc essence termékem. :)

s_kitty

2018. február 23.

Valami isteni ez a tus.
Elotte Rimmelt hasznaltam es ahhoz kepest maga a megvaltas. 👌
Az ecsetevel nagyon konnyu precizen dolgozni es a festek minosege is kifogastalan. Este percekig nezegetem a tukorben, hogyan lehet meg mindig ennyire tokeletes. :)
Fantasztikus valasztas volt, biztosan ujra fogom vasarolni. :)

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Valami isteni ez a tus.
Elotte Rimmelt hasznaltam es ahhoz kepest maga a megvaltas. 👌
Fantasztikus valasztas volt, biztosan ujra fogom vasarolni. :)

SzL

2018. január 26.

Legnagyobb kedvenc tus. Igazi matt fekete, nagyon gyorsan szárad. Hihetetlenül tartós, nehezen kopik, lemosni mégis könnyű :D Az ecsetét én nagyon szeretem, szép vékony vonalat is tudok húzni vele. Ár/érték arányban szerintem legjobb.
A kék testvére nekem totálisan ugyan ez.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

A kék testvére nekem totálisan ugyan ez.

molnarviki1209

2018. január 12.

Sok terméket vesz fel,ami a festésnél sokszor zavar engem. A színe szép,használatát meg kell tanulni. Nálam nem a kedvenc,de árához képest jó :)

molnarviki1209
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

francais

2018. január 7.

Egyáltalán nem használható, pár csepp könny után fojt rólam le az egész. Felvállalhatatlan. Kuka. Még szerencse, hogy csak 350 Ft-ot adtam érte...

francais
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.