Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flepike, Módosítva: 2013. március 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Ár: 949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 ft , Eladó: lillasz24
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Angelika01

2019. február 23.

Kedvencem örökre. Már 4x újra vettem, soha nem okozott csalódást. Gyönyörű matt, tartós hatás.

Angelika01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

HDorina

2019. február 16.

Régebben használtam és nagyon szerettem. Könnyen lehetett vele húzni vékony vonalat.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

And1

2019. február 3.

Nagyon szép vonalat lehet vele húzni, elég élénk a színe is. Nekem sajnos nem bírja ki az egész napot, de ettől függetlenül ár-érték arányban még jó termék lehetne, viszont nagyon hamar beszárad. Úgy két naponta használom de 4 hét után már nem az igazi az állaga, és nem lehet olyan szépen dolgozni vele.

And1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Anheszenamon

2019. január 26.

Furcsa, hogy többen is arra panaszkodnak, hogy nem elèg tartós meg nem igazi fekete stb. Én az ellenkezőjét tapasztaltam. Gyönyörű èbenfekete és rajtam reggel 9-től este 11-ig tökéletesen fentmaradt mindenféle kopás és halványulás nélkül. Csak jókat tudok róla elmondani és még az ára is szuper.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

uagi

2019. január 26.

Szuper szemhéjtus. Nagyon jó az ecsete is, szépen lehet vele dolgozni és tartós. Arra viszont figyelni kell, hogy ha 2-3-nál több rétegben visszük fel, akkor széttöredezhet.

uagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

krisztiradics

2019. január 9.

Már 3éve ezt használom, a kedvencem. Ezzel tudok a legjobban dolgozni. Nagyon tartós és matt fekete a végeredmény. Teszteltem és elég jól állja a vizet is.

krisztiradics
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Jelizz

2019. január 6.

nem marad fent sokaig vagy elmaszatolodik, vagy elhalvanyodik, de szepen leet vele dolgozni, no problem, majd meg keresek jobbakat.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

ecet

Korcsoport: < 18
2019. január 3.

Ajándékba kaptam, ezért el fogom használni, de magamtól nem vettem volna meg.
Az ecsete szép és jó használni, de mire befejezem az egész sminkem már nem maximális, nap végére borzalmasan lepereg és hiányos lesz. A színe sem az az igazi fekete. Drágább, mint a Lovely tus amit előtte használtam, még sem teljesít annyira jól.

ecet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 3.

Ajándékba kaptam, ezért el fogom használni, de magamtól nem vettem volna meg.

Pannaflora

2018. december 4.

Évek óta ezt a szemhéjtust használom. Tartós, az ecsettel tökéletes tusvonalat lehet húzni. Kipróbáltam drágább és márkásabb szemhéjtusokat is, de mindig visszatérek hozzá. Ár érték arányát tekintve is baráti. És tényleg vízálló!

Pannaflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Bianka19

2018. november 12.

Nekem ez a tus vált be eddig a legjobban. Nagyon precízen lehet vele dolgozni és simán ki bír egy melegebb napot is. Plusz előny a tartóssága, rajtam egy egész napot át is hibátlanul áll.

Bianka19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.