KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flepike, Módosítva: 2013. március 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Ár: 949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 ft , Eladó: lillasz24
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bianka19

2018. november 12.

Nekem ez a tus vált be eddig a legjobban. Nagyon precízen lehet vele dolgozni és simán ki bír egy melegebb napot is. Plusz előny a tartóssága, rajtam egy egész napot át is hibátlanul áll.

Bianka19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

kata1991

2018. november 11.

Az itteni vélemények alapján vásàroltam meg, darabos lett egy óra múlva a tusvonal, széttöredezve a szememen.

kata1991
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

Axelandra

2018. október 9.

Jesszus, már olyan rég használom, le se írom :D Vagy őt vagy valamelyik vízálló testvérét több, mint 5 éve újraveszem, amint fogyni kezd.
Nagyon szeretem, gombokért hozzá lehet jutni és rajtam nagyon tartós.
Tény, a kis tégely vége fele elkezd száradni és picit romlik a minősége, de szerencsére nekem nem potyog, nem kenődik, nem maszatolódik.
Vettem már hirtelen felindulásból igen drága tusokat, de mindig visszatértem hozzá

Axelandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Nagyon szeretem, gombokért hozzá lehet jutni és rajtam nagyon tartós.

Ndora94

2018. szeptember 9.

Az egyik legjobb tus, amit eddig használtam. Sokfèlèt kipróbáltam már, de sajnos eddig mindegyik elkenődött. Egèsznap tart, nap végére se kenődik el és az ára is nagyon baráti.

Ndora94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Ptr

2018. augusztus 23.

Sajna nekem is lepotyog a nap végére.

Ptr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Sajna nekem is lepotyog a nap végére.

exhocmomento

2018. augusztus 21.

Elégedett vagyok. Baráti árú, jól pigmentált, tartós (nem mászkál el, nem potyog, nem kenődik), szépen lehet vele dolgozni, nem csomósodik/szárad be (eddig legalábbis), nem irritál, micellás víz könnyen lehozza, cruelty-free. Hogy mennyire vízálló, hááát, nem tudom, búvárkodni nem szoktam benne. Azt tudom, hogy a sírást (amihez szemtörölgetés is jár) nem viseli jól. :D

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

buborek00

2018. augusztus 3.

Nagyon rossz - darabokban széttörik - napközben elveszíted a felét ....

buborek00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Nagyon rossz - darabokban széttörik - napközben elveszíted a felét ....

Andrea1198

2018. augusztus 1.

Már egy jó pár hónapja folyamatosan ezt használom, az egyik legjobb szemhéjtus. Tartós és nem kenődik el, simán kibírja a napot. Ár-érték arányban tökéletes. Aplikátorával pedig könnyű dolgozni.

Andrea1198
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

CocoBellemare

2018. július 28.

Évek óta használom, számomra a tökéletes szemhéjtus. Nem irritál, nem kenődik el nyáron sem (igaz strandra nem próbáltam még, de szerintem felesleges vízpartra sminkelni) a nap végére. A legintenzívebb fekete színe van, rugalmas ecsetkéjével könnyen tudok vékony precíz vonalat húzni. Felbontáskor picit jobban le kell húzni a felesleget, mert folyhat, de ez pár használat után megszűnik. Micellás lemosóval vagy törlőkendővel könnyen lemosható. Az ára pedig verhetetlen!

CocoBellemare
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

kicsiparany

2018. július 24.

Nagyon béna vagyok a szemhéjtusokkal, de ezzel még nekem is sikerült szép vonalat húzni.

kicsiparany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.