KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2017. november 20.

2017-es novemberi limitált trendkiadás

Folyékony highlighter pipettás kiszerelésben, mely használható önmagában vagy bármely sminktermékkel összekeverve.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

unicorntheterrible

2018. június 15.

Szintén az első folyékony highlighterem. Szép, tartós, nincsenek benne hatalmas csillámok, ami nálam az egyik fő szempont, visszafogott, rózsaszínes-barackos fénye van, lehet építgetni is, szerintem ujjal a legkönnyebb eldolgozni. A pipettás kiszerelés plusz pont, aranyos. Mostanában nem használom, a nyári színemhez egyáltalán nem illik, de ez nem az ő hibája. Nem tudom, mikor fog elfogyni, hatalmas adag.

unicorntheterrible
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Tesa

2018. február 23.

Nagyon jó kis highlighter. Szép, rózsaszínes fénye van. Bár rajtam nem szoktak a krémes/folyékony dolgok jól működni, ez a highlighter elég tartósnak mondható, nem szedi fel az alapozót sem. Könnyű eldolgozni, bár picit sietni kell vele. Én ujjal szoktam eloszlatni, meg ütögető mozdulatokkal. Nagyon megérte az árát, ráadásul látom az állandóak között is várható lesz egy hasonló darab, úgyhogy aki lemaradt róla, az is kipróbálhatja.

Tesa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

LauuKovacs

2018. január 27.

Az első folyékony highlighter-em, és ez szerelem első látásra. Gyönyörű a bőrön, egész nap tart. Nem kell belőle sok, mégis csodás fényt ad az arcnak. IMÁDOM 😍

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

lovecreams

2018. január 25.

Nekem is az első folyékony highlighterem és abszolút impulzusvásárlás volt. Valóban pinkes, rosegoldos színe van, de nagyon különleges és egyszerűen gyönyörűen mutat az arcon! Leginkább ujjal tudom a legszebben felvinni, és nem szárad gyorsan, tehát van idő szépen eldolgozni. Azon kapom magam, hogy minden nap ezt használom, mivel pici is elég belőle..vigyétek, mert limitált! Csodálatos termék.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

szandika0201

2017. december 27.

Ez az első folyékony highlighterem. Tulajdonképpen én highlighter-mániás vagyok. Nagyon szép fénye van, rosegold színhez tudnám hasonlítani. Ár-érték arányban jó. Sűrű, én legyező ecsettel szoktam eloszlatni az arccsonton. Az illata nagyon kellemes.

szandika0201
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Nihan

2017. december 19.

Ez az első folyékony highlighterem. Gyönyörű szatén fénye van. Nem hívalkodó, nincs meg benne az a diszkógömb hatás szerencsére. Sokkal könyebb vele dolgozni, mint a por változattal. Engem meggyőzött! :)

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Lina14

2017. december 16.

pinkes fenyu highlight, szoval nem hiszem hogz sokaknak jol allna, de nekem a rozsaszines boromhoz egeszen jol megy.
eros viragos illata van, szoval aki erzeken a parfumre a kozmetikumokban, annak erdemes elkeulnie
eleg lagy fenye van, biztosan nem azaz intenziv highlight
gzorsan leszarad, de van ido vele jatszani, el lehet dolgozni
a pipette egy vicc, nem erdemes vele pumpalni, nem vesz fel semi anyagot, inkabb ami rajta van azt kenegetem
kicsit glitteres, ugyhogy nem erdemes alapozoba keverni
nem zavarja az alapozot, ha esetleg lepuderezett feluletre viszem fel, de a legszebben a meg nedves alapozon mutat
nem rossz vetel, mindossze nem is annyira jo

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

eleg lagy fenye van, biztosan nem azaz intenziv highlight
gzorsan leszarad, de van ido vele jatszani, el lehet dolgozni
kicsit glitteres, ugyhogy nem erdemes alapozoba keverni
nem rossz vetel, mindossze nem is annyira jo

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!