KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2017. november 20.

2017-es novemberi limitált trendkiadás

Folyékony szemhéjtus roségold színben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Szotymoty

2018. június 3.

Sziasztok! Nekem nagyon tetszik! Jó sokáig elég, magában is gyönyörű, közepesen tartós, könnyen lemoshato és korrigálható. Az ecset lehetne jobb, de a pigementaltsaga mindent visz. Olyan sejtelmes csillogó szolid, imádni való hétköznapi viselet. Mindenképpen újraveszem! Árban is jó és az összetevőinek sincs gonosz, így az én kényes szemem is bírja.

Szotymoty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Eszti0206

Korcsoport: < 18
2018. február 3.

Nagyon szeretem! Szép a színe, tényleg rosegold, metálos fénye van, könnyű használni (bár bizonyos fényben nehéz ugyanolyan vastagra húzni a kész szemen, mert nem mindig látni hogy hol csillog.). Egész nap fenn marad, és lemosni is nagyon könnyű. Nem kihívó, nem feltűnő de ha észreveszik mások, akkor ámulnak hogy milyen szép.

Eszti0206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 3.

gioia

2018. január 20.

Szerintem nagyon szép színe van és tartós is. Sötét sminkeket nagyon feldob, vagány :) Kicsit vékony az applikátora, ezért melósabb, mint egy sima essence tus, de megéri.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

ReiraShiver

2018. január 1.

Kis szemhéjtus alá tökéletes csillogás. Magában nem valami szép. :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Kis szemhéjtus alá tökéletes csillogás. Magában nem valami szép. :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin

Tartósítószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.