KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Sminkek szájra

2017-es novemberi limitált trendkiadás

Velvet matt hatású hosszantartó folyékony ajakrúzsok, 2 árnyalatban.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

niki123

2018. június 20.

02-es (get some sparkle on!) árnyalatban van meg. Teljesen hirtelen felindulásból vettem. Igazából van egy teljesen ugyanilyen Jouer rúzsom és azt kell mondanom, hogy szinte semmi különbséget nem tudok tenni a kettő között, sem tartósságban, sem minőségben (pusztán árban, tekintve, hogy a Jouer kb. 3-4-szer annyiba kerül, mint ez az Essence). Én egyedül a tartósságával nem vagyok megelégedve, de az sem rossz, a szokásos metálos folyékony rúzsokéval egyenlő. Ár-érték arányban kitűnő.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

adriabiro

2018. május 15.

Kapkodtam mikor megvettem,és igazából a "HIGHLIGHTING EYE PEN"-t akartam megvenni. De nagyon örülök,hogy ez lett. A színe szép,meglepően tartós az átlag folyékony rúzsokhoz képest is,plána az essence többi rúzsához képest

adriabiro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

anna22

2018. február 13.

Úr-Isten! Végre megkaptam - ajándékban volt, szülinapomig - és imádom. ♥ Komoly folyékony rúzs minőségű, úgyhogy nagyonnagyon ajánlom az essencenek, hogy csináljanak még ilyeneket más színekben is, mert iszonyatjólsikerült. Messze túlszárnyalja a cég minőségét, leglábbis, amit eddig produkált. REMEK!
Gyönyörű szín, csodás tartósság, kényelmes viselet, ahhhwww, el vagyok ragadtatva!

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Asteria

2017. december 30.

Nekem nagyon bejön, a sötétebb szín van meg és szerintem valami eszméletlen gyönyörű színe van. Igazi télies szín, arról nem is beszélve hogy gyorsan szárad és valóban nagyon tartós. Meg is lepődtem, hogy az evést, ivást milyen jól bírja. Sajnos mikor vettem már csak két darab volt belőle a sötétebb és a világosabb, nem mertem egyszerre megvenni a kettőt, nehogy pénzkidobás legyen, most meg szívom fogamat, hogy a másik színt is meg kellett volna vennem, mert az is gyönyörű. Sajnálom, hogy limitált kiadás, mert én újravenném. Ár érték arányban is tök jó.
Ja, azt elfelejtettem megemlíteni, hogy a szemhéjamon is kipróbáltam csak úgy heccből és tetszett, nagyon szépen mutat a szememen is ez a sötétebb szín, szóval még ott is tudom majd használni, ha kedvem tartja :D

Asteria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Marcsika0720

2017. december 18.

Először a világosabbik árnyalatot vettem meg mert a tester alapján az egy kicsit jobban tetszett, de ahogy hazaértem és kipróbáltam tudtam hogy a másik szín is kell. :D. Gyönyörû mind a kettő szín, szerintem őszre, télre tökéletes fôleg az ünnepekre. Egy egyszerű sminket is nagyon feldob ez a metálos hatás. Egyáltalán nem rikító metálos színekről van szó, sőt nagyon különleges színek nekem még csak hasonló színű rúzsom sincs. De ami még ezeknél is fontosabb, hogy iszonyatosan tartós!!!!! Nagyon bírja az evést ivást is, ha el is kezd kopni a száj belső területén egyáltalán nem csúnyán kopik. Szépen javítható a kopás. Nem darabos és nem szárítja az ajkaimat. Én kimondottan az ünnepi időszakra vettem ezeket a rúzsokat de természetesen utàna is használni fogom mert tényleg nagyon szép őszi-téli színekről van szó. Imàdom őket. <3 siessetek beszerezni ;)

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

allthemakeup

2017. december 6.

A sötétebb árnyalat tulajdonosa vagyok, ami egy barnás-bordós sötét szín. Fantasztikus metálos hatása van, bár viszonylag lassan szárad meg teljesen, mégsem zavaróan ragacsos. A Lovely K lips-hez tudnám hasonlítani, már a kényelmes viseletet illetően. Nekem jobban tetszik, mint a Nyx hasonló terméke, ami cserepesre szárította a számat.
Összegezve: Futás a boltokba, amíg kapható, mert vétek kihagyni!

allthemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Összegezve: Futás a boltokba, amíg kapható, mert vétek kihagyni!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!