KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Az ecset sík felülete tökéletes a krémes és folyékony textúrákhoz, legyen szó alapozóról, bronzosítóról, pirosítóról vagy arckrémről.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Babsszi

2018. június 24.

Nagyon szeretem az essence-s ecseteket mert ár-érték arányben ecset téren szerintem verhetetlenek. Sok ecsetem van tőlük, tökéletesek ilyen táskába bedobós/kezdő sminkelős ecseteknek. Vadászni kellett a müllerekben, de én nyertem. Puha, szép, tömött fejű, szépen dolgozik, nem lesz csíkos. Elégedett vagyok vele nagyon.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Boriskajuliska

2018. május 19.

A Müllerbe már kapható az egész kollekció! Tömött, szép kivitelű, könnyű és gyors vele az alapozás. EL DW-t szépen, csíkmentesen és gyorsan, (ennél az alapozónál ez is szempont) lehet eldolgozni. Mínusz 1 csillag, mert talán picit lehetne puhább is, de ez ízlés dolga.

UP: Pár mosás után hullani kezdett a szőre:( Sajnos a minősége meg sem közelíti a márka happiness kollekcióját.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 19.

Zsan31

2018. március 1.

Szuper kis termék! Hónapokkal ezelőtt láttam már a neten őket és azonnal megtetszett, annyira szépek, pont az én ízlésem. Alig vártam a megjelenést. Szerencsére az egész kollekciót (18db) megvettem Ausztriában és Németországban, ez 3,45 € volt. Alapozó felviteléhez használom, nagyon tömött, puha szálai vannak...és a színei?, imádom az összeállítást, ez a szürke-fehér a bronzos-rozés fém résszel nagyon elegáns szerintem! 😊 Jól eldolgozható vele az alapozó/bb-cc krém. Sokkal jobban szeretem már, mint a lapos alapozóecsetemet. 5*.

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.