KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Az ecset sík felülete tökéletes a krémes és folyékony textúrákhoz, legyen szó alapozóról, bronzosítóról, pirosítóról vagy arckrémről.

marshmallow0322

2018. október 17.

Nekem kezdőként ilyen kis nyomi normál lapos alapozóecsetem volt, ami kb annyira jó, hogy felvigyek egy arcpakolást (senkit sem akarok leszólni, aki ezt a fajtát használja alapozó eldolgozására). Gyorsan lecsaptam egy példányra a helyi Müllerben, mert nem tudtam, hogy meddig lesznek a polcokon(ez június elején volt). Nyáron nem használtam alapozót, de mióta suli van, minden nap használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Kétszer mostam ki, és egyelőre nem hullik a szőre😊 Szuper!

marshmallow0322
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

Babsszi

2018. június 24.

Nagyon szeretem az essence-s ecseteket mert ár-érték arányben ecset téren szerintem verhetetlenek. Sok ecsetem van tőlük, tökéletesek ilyen táskába bedobós/kezdő sminkelős ecseteknek. Vadászni kellett a müllerekben, de én nyertem. Puha, szép, tömött fejű, szépen dolgozik, nem lesz csíkos. Elégedett vagyok vele nagyon.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Boriskajuliska

2018. május 19.

A Müllerbe már kapható az egész kollekció! Tömött, szép kivitelű, könnyű és gyors vele az alapozás. EL DW-t szépen, csíkmentesen és gyorsan, (ennél az alapozónál ez is szempont) lehet eldolgozni. Mínusz 1 csillag, mert talán picit lehetne puhább is, de ez ízlés dolga.

UP: Pár mosás után hullani kezdett a szőre:( Sajnos a minősége meg sem közelíti a márka happiness kollekcióját.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 19.

Zsan31

2018. március 1.

Szuper kis termék! Hónapokkal ezelőtt láttam már a neten őket és azonnal megtetszett, annyira szépek, pont az én ízlésem. Alig vártam a megjelenést. Szerencsére az egész kollekciót (18db) megvettem Ausztriában és Németországban, ez 3,45 € volt. Alapozó felviteléhez használom, nagyon tömött, puha szálai vannak...és a színei?, imádom az összeállítást, ez a szürke-fehér a bronzos-rozés fém résszel nagyon elegáns szerintem! 😊 Jól eldolgozható vele az alapozó/bb-cc krém. Sokkal jobban szeretem már, mint a lapos alapozóecsetemet. 5*.

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.