KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 26.

Kategória:   Sminkek szájra

A krémes állagú szájfény erős fedést és hosszantartó, bársonyos matt hatást eredményez.

5 árnyalatban elérhető

Ár: 2300 ft ajánlott postával/ foxposttal , Eladó: mplaura89
Állapot: új/használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: előre utalás után ajánlott postával
Ár: 700 forint postaköltséggel , Eladó: mixerhun
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

Gwenny

2017. október 14.

És én leszek az, aki megvédem. Én kifejezetten szeretem. Krémes, kellemes állag. Nem tart egész nap. Sőt, két óráig is alig, de tipikus kis szaladós-újrakenegetős.
Az illata egy süteményé.
Ennyi pénzért semmi banális hibája nincs. Aranyos, elférünk békességben.

Gwenny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Az illata egy süteményé.
Ennyi pénzért semmi banális hibája nincs. Aranyos, elférünk békességben.

niki123

2017. október 12.

Én azért adok rá négy csillagot. Valóban nem szárad mattra, de engem nem is annyira zavar. Rajtam nem kenődik el és a számat sem szárítja ki egyáltalán. A színek is tetszenek. Az ára pedig nagyon kedvező. Én úgy vagyok vele, hogy ennyi pénzért el fér a fiókomba, még akkor is ha csak néha-néha kenem fel. Rólam nem kopik le csúnyán (A háromszor ennyibe kerülő Miláni és Sleek sokkal rondábban kopik). Nem túl tartós, valószínűleg azért , mert nem szárad mattra, de 3-4 órát azért elbír.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

ViragS

2017. október 11.

Ennek a legjobb hely a kuka. Kár, hogy nem olvastam el előbb az itteni véleményeket. Várok várok, de van egy érzésem, hogy ez soha nem fog megszáradni. És pont emiatt nem is tud matt lenni.....

ViragS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Katie

2017. október 9.

Megvettem a 06-os árnyalatban, mert rettenetesen megtetszett a színe, aztán néztem itt az értékeléseket és megijedtem. Viszont amikor kipróbáltam, kellemesen csalódtam benne. Nem vártam túl sokat, de azt teljesítette. Nagyon szép a színe, tényleg matt, ahogy a csomagolás állítja, és igaz, hogy nem a legtartósabb cucc, amit életemben használtam, de egyrészt szájfény, nem rúzs, és a szájfényeknek általában rövidebb az élettartamuk, másrészt szerintem 850Ft-ért bőven elfogadható szinten van. Nem ez a szájfény fogja megváltani a világot, de én teljesen elégedett vagyok vele. Ja, és az illata és íze is isteni!

Katie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

bogmir

2017. október 6.

Hát én is mint sokan mások, nagyon csúnyán befürödtem ezzel a termékkel. Nem volt annyi eszem, hogy elolvassam az itteni véleményeket, csak megláttam a boltban, hogy milyen szép bordó, mennyire olcsó, és, hogy matt! Otthon annyira dühös lettem magamra. Ez a rúzs vagy micsoda SZÖRNYŰ. Egyszerűen nem értem mi is akar lenni, meg hogy gondolták, hogy egy ilyet kitesznek a polcokra. 1. áh ugyan, amúgy miért is lenne matt, csak éppen az van ráírva. 2. oké, nem matt, de egy undorítóan csúszós, olajos valami, ami abszolút nem szárad meg, ezáltal mindenhova elkenődik. Ezzel a termékkel egyszerűen nem lehet az utcára kilépni. Csak hülyét csinálnánk magunkból. Nem értem, ki az akinek ez tetszik. Az egy csillagot csak is a színe és az illata miatt kapja. De azért meg fölösleges, hogy csak szagolgassam. Kuka.

bogmir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

Barbizero

2017. október 4.

Nem tartós, nem matt és nem fed jól. Még az illata sem jött be mert nagyon édes szagú. A nővéremnél kötött ki mert ő van olyan fura, hogy neki tetszik.

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

ginger20

2017. október 1.

A 03-as Girl of today színben van meg, sajnos kevés pozitívumot tapasztaltam..a termék jól pigmentált, szép színű az illata is jó, de egyáltalán nem mattul valamit könnyen elkenődik, rondán kopik..nem azt teljesíti amit egy matt rúzstól elvárnál

ginger20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

pattivrana

2017. szeptember 29.

Az igaz, hogy könnyen elmászkál, de gyakorlatilag nem is kell olyannak lennie mint egy hagyományos liquid lipstick-nek. Mégis nem igazán matt, de az illata nagyon kellemes. Nem igazán tudom mit gondoljak róla...

pattivrana
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Zsuzsi216

2017. szeptember 28.

Nem is tudom, de valahogy nem győzött meg. A szín a 04-es Ready, Set, Impress! fantázianevű.
Nem mondanám sem mattnak, sem tartósnak. Valahogy elcsúszkál, félek használni.
Akciósan vettem 350 forintért, de így is pénzkidobás volt, mert használhatatlan számomra.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Nem mondanám sem mattnak, sem tartósnak. Valahogy elcsúszkál, félek használni.

Ritocska4real

2017. szeptember 28.

A 04-es árnyalathoz leértékelve jutottam hozzá. Bár nem nagy lövés alapvetően, de szerintem nem is olyan rossz, amilyennek sokan leírják. Vannak olyan hasonló termékek más gyártóktól, amik ezerszer rosszabbak sokkal drágábban. Nekem a tartósságával nincs nagy gondom, sőt egész jónak mondanám. Az illata tetszik a legkevésbé, az íze viszont jó. Ennyiért újra megvenném, teljes áron nem.

Ritocska4real
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!