KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 26.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

A krémes állagú szájfény erős fedést és hosszantartó, bársonyos matt hatást eredményez.

5 árnyalatban elérhető

Ár: 849, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2300 ft ajánlott postával/ foxposttal , Eladó: mplaura89
Állapot: új/használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: előre utalás után ajánlott postával
Ár: 700 forint postaköltséggel , Eladó: mixerhun
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

adriabiro

2017. december 13.

Nem matt,nem tartós,a színei se túl szépek...

adriabiro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Nem matt,nem tartós,a színei se túl szépek...

FrostJaina

2017. december 9.

Matt szájfény. Ekkora paradoxont is rég hallottam. Semmilyen.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Matt szájfény. Ekkora paradoxont is rég hallottam. Semmilyen.

JHajni

2017. december 9.

Hát ez SZÖRNYŰ! Ne vegyétek meg mert pénzkidobás! :( csomókban jön ki az anyag, egyáltalán nem tartós, nem szép...

JHajni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Judy1

2017. december 3.

A 02 Beauty approved árnyalat van meg, ami tökéletes lenne, nagyon hasonló a természetes ajakszínemhez. Az első meglepetés az applikátor volt, alig van rajta a termékből. Többször meg kell mártani a tégelyben, hogy elég legyen az ajkaimra. Az illata számomra kellemes, én szeretem az édes illatokat, de valóban megosztó lehet. A tartóssága nem hosszú, a mattságával én elégedett vagyok, de szárít, így csak ajakápolóra tudom használni.

Judy1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

ita38

2017. december 1.

03 Girl of today árnyalat van meg, a színe 5/5 szép is meg úgy elmegy...de sajnos egyeltalán nem tartós, nem marad a helyén semmivel. Max úgy viselhető ha nem eszel nem csinálsz semmit és egy óránként igazítasz rajt:(

ita38
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

rebekahorvathh

2017. november 22.

Nem a legrosszabb termek szerintem. Tény, hogy nem teljesen matt, de legalább nem szarit. A színe nekem nagyon tetszik, bár picit sötét (02-es árnyalat). Igaz, hogy nem tartós (hiába van ráírva), de egy szajfenytol nem is varok sokat. Az illata pedig nekem személy szerint nagyon tetszik es az aplikatora is szuper.

rebekahorvathh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

NUMB

2017. november 18.

Ez nem matt hanem egy krémes folyékony rúzs. egyáltalán nem szárad be ami nem is lenne gond, de minden mozdulatra szétmaszalódik.tartósnak meg egyáltalán nem lehet mondani.

Én folyékony arcpirosítóként hasznosítom újra, legyen valami haszna ha már megvettem.

NUMB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

csilla9292

2017. november 8.

Számomra sajnos felesleges pénzkidobás volt. Nem mattul be, sűrű, krémes állaga van a számon :/

csilla9292
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 8.

alycethetyger

2017. november 7.

Annyira jó lenne, ha mondjuk nem lenne egy utánfutónyi trágya...

Fedés: az első 3 perc mesés, aztán egyszerű borzalom.. Közepén kopik, a legkisebb ajakmozgasra is, borzalmas látvány.

Illat/íz: émelyítően édes, szintetikus, nem való se a szájra, se belé.

Kopás: mint fent írtam, ebben aztán gyors és hatékony, pluszban kapsz tőle pergést is!

Ja, és matt? Könyörgöm, a hétfő reggeli nézésem a hajnali buszon, az a matt, nem ez!

A két dolog, amiért kegyelemkettest kap, az a szín (nekem az American girl van), ami álomszép, és az applikátor, ami egyszerűen zseniális, imádom az ilyen böhöm megjelenést.

Soha az életben nem veszem újra, úgy kap kettest, mint a rossz diák, aki azért még valamicskét próbálkozott...

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Annyira jó lenne, ha mondjuk nem lenne egy utánfutónyi trágya...

Illat/íz: émelyítően édes, szintetikus, nem való se a szájra, se belé.

etti05

2017. november 4.

Sajnos nem olvastam el a véleményeket, hirtelen felindulásból megvettem... az illata jó, viszont se nem matt, se nem tartós. Én a 06 It's a 10! árnyalatot vettem meg, ragad,tartósnak a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető, morzsolódik akkor is, ha nem eszem/iszom, szörnyű.

etti05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!