KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kalmaniki, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   1,7 g
Kategória:   Sminkek szájra

"Állítsd össze saját must-have termékedet! 4 vagy 8 színű paletta várja, hogy személyre szabd őket. Húsz szemhéjpúder, öt pirosító és három ajakpúder közül választhatsz – számtalan hatással. Továbbá egy rózsaszín ajak primer az ajakpúderhez, egy highlighter és egy bronzosító, valamint egy fixáló púder. Egyszerűen válogasd össze kedvenc termékeidet, és használd a különleges klikk-módszert, a többfunkciós palettába helyezéshez."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csipetke

2017. szeptember 25.

Nekem másik árnyalat van meg belőle. Egy kicsit meglepődtem, hogy ilyen állagú és a számra kell kennem, de nagyon szép mattos hatása van. Pinkes az árnyalat amit használok. Vettem mellé krémes átlátszót is ha azzal használom akkor egy kicsit fényesebb szájfényes hatása lesz. Nagyon praktikus dolognak tartom ezt az egész kis dobozkát. Mindig a táskámban van. És ami tetszik még, hogy elérhető áron van a tartó is és a bele való sminkek is.Variálható így mikor akcióssá váltak vettem több félét is belőle. Egy kis tükröt hiányolok a dobozból szerintem ha már hordozható akkor el kellett volna benne. De nyilván ezért nem vonok le pontot. Minőségre hozza szokásos essence minőséget nincs vele semmi bajom.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.