KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kalmaniki, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kiszerelés:   1,7 g
Kategória:   Sminkek szájra

"Állítsd össze saját must-have termékedet! 4 vagy 8 színű paletta várja, hogy személyre szabd őket. Húsz szemhéjpúder, öt pirosító és három ajakpúder közül választhatsz – számtalan hatással. Továbbá egy rózsaszín ajak primer az ajakpúderhez, egy highlighter és egy bronzosító, valamint egy fixáló púder. Egyszerűen válogasd össze kedvenc termékeidet, és használd a különleges klikk-módszert, a többfunkciós palettába helyezéshez."

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!