KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2015. szeptember 28.

Kategória:   Szemkrémek

Hűsítő, hidratáló golyós szemkörnyékápoló.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lenastewart

Korcsoport: < 18
2016. május 11.

Ajándékba kaptam, párszor próbálgattam, de semmi hatást nem vettem észre, csak hogy csíp, de azt nagyon. Utána könnyezik a szemem, és az egész környéke vörös. Biztosan nem veszem/használom újra.

lenastewart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 11.

agica0723

2014. április 20.

Annyi pozitívat tudok említeni, hogy kellemesen hűs amikor felkenem, de 1 perccel később már van, hogy égeti, csípi a szemkörnyékemet. Az az érdekes, hogy nem mindig fordul elő. Hatását nem vettem észre, pedig reggel-este használom már 3 hónapja.

agica0723
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

HorvathEva

2014. április 11.

Óóó azt mondták a Müllerben, hogy nem lesz már kapható ez a termék. =( Én szerettem, semmiféle kellemetlen érzést nem okozott. Most keresem mivel tudnám pótolni.
Nekem bevált, a párom is mindig le akarta nyúlni, neki akartam venni. Ha nem alussza ki magát, borzasztó karikás tud lenni a szeme, de neki is jobb volt a helyzet ez után. =)

HorvathEva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Lora

2014. április 4.

a neten olvasott vélemények alapján boldogan dobtam a kosaramba. először nagyon jónak tűnt, hűsít, hamar beszívódik. viszont egy-két perc után csíp, de nem is akárhogyan.. ez normális lenne? na mindegy, ezzel a kedvem is elment tőle sajnos.

update: később azért lelkesen próbálkoztam vele tovább, néha egyáltalán nem csípett, néha viszont annyira hogy hiába mostam le, majd megőrültem, mintha valami sav marta volna a bőrömet. nem tudom, ez melyik összetevőjétől lehet és nagy kár érte, mert a frissítő hatása szuper lenne, hamar leviszi a duzzanatot és álmosságot a szememről. :(

Lora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

HEva

2014. február 26.

Nekem nagyon bevált!
Tény, hogy valami bizsergető/égető érzést néha érzek, de csak míg be nem szívódik.
Mostanában kellett eléggé korán kelnem, de miután este használtam, sokkal frissebbnek tűntem reggel, egyáltalán nem látszott a szememen a kialvatlanság.

HEva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Nekem nagyon bevált!

kozmetikum

2013. július 1.

Már egy jó ideje megvan, mellőztem a használatát, mivel én is éreztem a "csípést", és azt gondoltam, h nem bírj a bőröm. Mást használtam, de mivel az már elfogyott, visszatértem ehhez, és semmi bajom nincs vele. Ugyanúgy "csíp" (persze kellemesen, pár másodpercig), viszont ezt annak tudom be, h hatásos, és reggel valóban felfrissít, hiszen ez egy frissítő szemkörnyékápoló.

kozmetikum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

arybaba2

2013. június 29.

Ma szereztem be, 800-900 ft kozott volt a Mullerben.Ha kiprobaltam mindenkepp irok.
Update:Engem nem csipett egy kicsit sem.Neha felvitelkor enis ereztem a "meleg" erzest,de aztan elmult.Szerintem ettol nem kell felni,csak hatekony:)Nekem nincsenek szerencsere puffadt karikaim.Este felvittem es reggelre azt ereztem hogy mintha feszesebb lett volna ott a borom.Jol hidratal.Maximalisan meg vagyok vele elegedve.
Update:Miota megvettem rendszeresen hasznalom,mostmar nem erzem a meleg erzest.Ami volt kis karikam azt kisimitotta nem 100%osan ,de szepen:)Este szoktam hasznalni 1-2szer reggel is.

arybaba2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 29.

brfoo

2013. április 6.

guccigirl szó szerint leírta, amit én is gondolok, tökéletesen felesleges termék kategória, mert még egy pici hatást sem látok, pedig már szuggerálgattam magam... :P Nekem azért ha reggel arcmosás után közvetlen felkentem eléggé égette a szemem alját, nem csak picit csípett, úgyhogy ezért abba is hagytam, úgyse volt értelme...

Update: Visszatértem mea culpázni. Történt ugyanis hogy brutálisan alvás nélkül végigdolgoztam a múlt hetet. Nem egy, de 2 lila karikám volt. Mint akinek behúztak... Végső elkeseredésemben újra kipróbáltam ezt és láss csodát! hatott! Nem 100% Az nem is hiszem, hogy bárminek sikerült volna. Most nem csípett, kellemesen hideg volt, a külső karika 80%-át eltüntette, a belső halványodott, de korántsem annyit, ott olyan 40% -ra tenném a teljesítményét, sajnos a szemzugnál a makacs lila folt csak a többnapos alvásnak engedelmeskedett... Viszont ezzel a hatással is olyan boldog lettem, hogy eldöntöttem megírom... Ott ahol tudott nagyon gyorsan hatott.

brfoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Vanity

2013. március 4.

Szeretem, kellemes érzés ahogy végigmasszírozom vele a szemkörnyéket. A puffadtságot leviszi. Eleinte én is éreztem egy enyhe melegségszerű hatást (nem csípősnek mondanám) úgy 10 mp után, de ma már kevésbé érzem. Szép összetevői vannak.

Update: Egy csillagot elveszek, mert azért engem sem nyugtat meg, hogy miért "melegít". Azóta már mást használok.

Vanity
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 4.

guccigirl

2012. szeptember 23.

Nálam ez a "tökéletesen feleslegesen megvásárolt termék" kategória. Igaz, hogy kicsit csíp, de sokadik használatra ez már nem tűnik fel, és nem egy elviselhetetlen, maró érzést kell elképzelni. Én a hűtőben tartom, így tök jó érzés, amikor a hideg kis fémes végével végigszántok a szemem alatt, az ébredés garantált, viszont a sötét karikáimmal nem csinál semmit. Elhasználgatom, különösebben nem tudok róla rosszat írni, de biztosan nem veszem újra (még ilyen olcsón sem), tekintve, hogy nem azt nyújtja, amit vártam tőle, amiért meg lett véve.

guccigirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol