KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

• alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és a vízálló sminket is
  • frissíti és tisztítja az arcbőrt
  • alkoholmentes

Rege

2015. április 4.

Szerencsére eddig nincs kirívóan rossz tapasztalatom, de még így is csak közepesnek tudom minősíteni ezt a terméket. Kb. egy heti rendszeres használat után vízhiányos, de kipattogásra hajlamos bőröm állapotát egyelőre nem rontotta (én szappanos lemosás után használom áttörlésre, ha úgy tetszik, tonizálásra), s egy kendő mérete elég nagy ahhoz, hogy a szemsminkjeit is leszedjem vele. Vastagabb, cicás tusvonalat húzok, de még ilyen mennyiségű festéket is el tudok vele távolítani, irritáció nélkül. Nem vékony, nem szakad, de lehetne nedvesebb. Az illata kifejezetten kellemetlen, de azért nem is gyomorforgató. Engem nem csíp, nem lett láthatóan (látványosan) több mitesszerem/pattanásom tőle, de - talán a fura illata miatt is -, nem ad komfortérzetet, így én még egyszer lemosom az arcomat vízzel és egy kevéske szappannal utána. Felmerül a kérdés, hogy akkor miért is vettem?

Összességében, ha olyan helyre mennék, ahol nincs víz/mosakodási lehetőség, nem ezt vinném magammal.

Rege
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

Powderpuff Girl

2015. február 9.

Inkább csak frissítő kendőnek vált be, mint smink eltávolítónak. A méretével, puhaságával nincs problémám. A kendő lehetne valamivel nedvesebb, talán akkor jobban letisztítaná a szempillaspirált. Az én szememet nem csípte, a bőrömet nem irritálta. Kipróbáltam, elhasználom, de nem fogom újra vásárolni.

Powderpuff Girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

stella93

2014. szeptember 15.

Szerintem nagyon jó, a sminkem jól leszedi és jó illata is van. Lemosas után kicsit csíp de egyáltalán nem vészes. Én legközelebb is ezt veszem :)

stella93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

j.kinga

2014. augusztus 2.

Egyáltalán nem vált be. A sminket nagy nehezen leszedte, de csípett és égett a bőröm utána. Ráadásul még több pattanásom lett.

j.kinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

sztinke

2014. július 10.

Múltkor nem a szokásos drogériámban vásároltam, de kellett tisztítókendő (sokat utazom), és erre esett a választásom. Rá van írva, hogy alkoholmentes, érzékeny bőrre is jó, gondoltam nem lesz gondom, hiszen az előtte használt balea sem magasabb kategóriás, mégsem irritálta a bőröm. Na, meg egyébként is csak a smink letörlésére használom, utána lemosom vízzel. De ez a kendő úgy csípi az arcom mindenhol, nem is csak az érzékenyebb szemkörnyéken, hogy alig bírtam befejezni vele a sminklemosást. :( Szerencsére az irritáció hamar elmúlt, de erre az érzésre nem vágyom máskor, úgyhogy nem tudom mire fogom elhasználni. :/ A sminket egyébként elég jól leszedi, még a tartósat is.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

stefi90

2014. július 4.

Szépen leszedte a sminket, de utána olyan pattanásos lettem, hogy kezelhettem az arcom egy pár hétig.

stefi90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Black Fairy

2014. április 22.

Az illata nagyon mű, és irritálja a szememet, és a sminket se szedi le...
Dee azért az arcomnak jót tett...:D
És még olcsó is :)

Update!
Az arcomat is irritálja, használhatatlan, kitaláltam, hogy bőrömet kímélvén majd sminkecset tisztításra fogok használni...három ecsetemet tette használhatatlanná...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 22.

Az illata nagyon mű, és irritálja a szememet, és a sminket se szedi le...
Dee azért az arcomnak jót tett...:D
És még olcsó is :)

Update!

ST-ke

2013. október 31.

mikor buli után nem volt kedvem nagyon sminket lemosni akkor jó volt hogy kéznél van. engem nem irritált, csak amikor ki volt száradva a bőröm. a tussal küzködött, de lehozta, a szempillaspirált viszont nem. pozitívumok: az illata meg az ára. egynek elment, de újra nem veszem.

ST-ke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

Eremiana

2013. június 9.

áááá kegyetlen! :( Elmentem egy hétvégére, és csak ezt vittem magammal, gondoltam nem cipelem a sminklemosót meg a vattát és így egyszerűbb lesz. Hát nagyon szidtam magam, mert eszméletlenül marta a szemem alatt a bőrt, amikor a spirált próbáltam vele lemosni. Mellesleg a NEM vízálló sminket is sokadik áttörlésre vitte le, amikor már könnyeztem a fájdalomtól. Arc áttörlésére elment, de a szememre SOHA többet nem próbálom. A végén már tusfürdővel mostam inkább le a spirált....soha többet nem veszek ilyet.

Eremiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

eo

2013. június 4.

Igazán nem szokásom a) krémmánián előzetes csekkolás nélkül kozmetikumot vásárolni és b) egyetlen használat után értékelni, de ez most ez az eset. Amolyan kedélyjavító Impulzusvásárlás során került hozzám ez a termék. Ahogy hazaértem persze megnéztem a véleményeket, és bíztam benne, hogy nálam azért jobban beválik, mint a többségnek. Hát nem éppen. Bár az illatát kellemesnek találom, én is tapasztaltam az égető érzést, pedig ezt szerintem még egyetlen kendő sem váltotta ki nálam. A szememnél volt különösen kellemetlen, de az arcom többi része is picit húzódott a használata után. Tisztának sem éreztem igazán, mintha kicsit ragacsos maradt volna a bőröm. Jó pár percig szenvedtem vele, de folyton az arcomat tapiztam, mert nagyon nem volt jó érzés. Végül a víz-tonik-hidratáló segített.
Alapvetően nem kendőket használok a mindennapi arctisztításhoz, de néha lustaságból ilyesmit is bevetek, illetve tesztelgetek is egyúttal, hogy pl. elutazáshoz milyet vigyek magammal. Valószínűnek találom, hogy őt nem fogom. Ezzel együtt adok még neki esélyt, nem szeretek kidobni dolgokat, meg aztán még ki tudja.

eo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.