KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: pumpkinhead, Módosítva: 2015. július 7.

Kategória:   Szépítő eszközök

Népszerű és elengedhetetlen! a körömbélyegző készlet az egyedülálló köröm dizájnhoz elérhető még több mintával a még változatosabb, végtelen lehetőségekért. Négy különböző minta gyüjtemény, sok új mintával a divatos körmökért. Ezeket a sablonokat bélyegző készlettől külön vásárolhatod meg.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anyezz

2017. november 14.

Köszi a kártyás tippet, lányok! Korábban vettem, többször elővettem megújult lelkese_déssel, aztán bosszúsan vágtam vissza a fiókba...
Így akkor már 3*-ot megadok neki.
Kártyával sem egyszerű használni, és a minták nagyon keskenyek, pl. elképzelni nem tudom, kinek a hüvelyujját tölti ki:D Elég macerás így a két nagymintát rányomdázni..

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Így akkor már 3*-ot megadok neki.

Lunora

2017. november 7.

A lehúzója csak nekem borzasztó? Karcolja a lemezt. Szerencsére ezt könnyen lehet helyettesíteni egy egyszerű plasztik kártyával. Más baj nincs vele. A minták pedig aranyosak.

Lunora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

Tanja88

Korcsoport: < 18
2016. november 2.

Nekem bevállt. Ugyan a lehúzójának csak az egyik oldala működik a minták kis gyakorlás után szépen kivehetőek és ez kárpótol.

Tanja88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 2.

Dourou

2016. szeptember 18.

Ajandekba kaptam,elotte meg sose probaltam nyomdazni. Par probalkozas utan egesz szepeket tudtam alkotni:D bar lehet en is jobban jartam volna,ha egy regi bankkartyaval hasznalom. Regota nem hasznaltam,mert azert idoigenyes volt szepen osszehozni minden kormomon:\ ennek ellenere egesz jo kis szett:)

Dourou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Dea

2016. június 29.

A lehúzója szörnyű,a többi türhető.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

A lehúzója szörnyű,a többi türhető.

guppi666

2016. június 4.

Első nyomdakészletem volt. Sokáig nem is használtam, míg ki nem próbáltam mást. É ebből már csak a nyomdát hasznàlom, nekem nem kemény. És sima körömlakklemosóval tisztìtom és már vagy 4 éve ugyanolyan jó mint először volt. Na a lemez és a lehúzó használhatatlan. Aki nyomdázni akar, inkább moyra lemezeket használjon, mert abból gyönyörűen fel is lehet venni a mintákat és ez a nyomda is jól működik vele, és igen, bankkártyával kell lehúzni a lakkot, mert nem karcol!
Ez elvette a kedvem a nyomdázástól, de amióta mást használok, azóta viszont folyton nyomdázok. Szóval csajok jó a nyomdázás, nem bonyolult, csak nem ezzel as eszközzel! A nyomdapárna miatt csak a 2 csillag, mivel azt még most is használom, egyébként -1 lenne.

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

LettiD

2016. június 4.

Most olvastam, hogy mások kártyát használnak a lehúzója helyett, én is ki fogom próbálni, mert eddig sajnos egyszer sem sikerült mintát felvinni vele a körmömre. :(
Majd frissítek! :D

LettiD
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 4.

Majd frissítek! :D

Szofi80

2016. május 10.

Köszönöm mindenkinek aki írta, hogy hagyományos bankkártyával kell használni, ha nem mondjátok kidobtam volna mert a lehúzó benne használhatatlan..
Nagyon szeretem, azóta már a moyra mintázóval bővítettem a minta kínálatot, de a stemplit ebből a készletből használom.

Szofi80
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

igarel

2016. április 25.

Ahogy elöttem is sokan írták, egy régi bakkártya félével jobb lehúzni a felesleges festéket a lapról, de amúgy teljesen jól, könnyen használható az egész kis szett. Mostanában csak egyszínűre szoktam festeni a körmöm, de néha megjön a kedvem egy kis alkotáshoz és akkor megint előveszem :) Volt, hogy alig akartam lemosni a lakkomat olyan szép lett a minta :)

igarel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 25.

LillaSz4

2016. március 10.

A minta lemez amit adnak hozzá nem nagy durranás de lehet venni hozzá külön lemezeket ,a lehuzókája nekem nemjött be csak meg karcolta a lemezt érdemesebb bankártyával probálkozni az nem karcolja a lemezt.

LillaSz4
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.