KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2013. október 11.

Kategória:   Szépítő eszközök

Oraculum

2014. február 10.

Drága és neten lehet jobbakat rendelni, bár szerettem régen.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Drága és neten lehet jobbakat rendelni, bár szerettem régen.

Kati04

2013. október 21.

Nem rossz ez, bár nekem kevesebb mint egy éve van meg, kb. 10x használtam max és már jön ki belőle a kis pontozó rész :(. Plusz ebayről lehet rendelni 5db-os csomagban különböző méretű fejekkel kb. 400 forintért, szóval ez annyira nem éri meg, de aki nem bízik a rendelgetésben az bátran vegye meg.

Kati04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Henci

2013. január 7.

nem rossz, sokat használtam régebben, de most ráálltam a csillámporokra:D

Henci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

nem rossz, sokat használtam régebben, de most ráálltam a csillámporokra:D

eo

2012. szeptember 28.

Én nem vagyok teljesen megelégedve vele. Lehet, hogy csak az én bénaságomnak köszönhető, de számomra túl nagy pöttyöket csinál, egy picit lehetne kisebb. Így gyakrabban nyúlok itthoni eszközök (tollvég, fogpiszkáló, stb.) után már, mint utána, így egy ideje nem is használtam. Annyit azért megérdemel, hogy majd ismét elővegyem, hátha sikerül jobban összebarátkoznunk, addig is három csillag.

eo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

pajkospanka

2012. szeptember 8.

Nekem is a másik van a lila,mert ilyet nem találtam sehol. De meg vagyok vele elégedve :)

pajkospanka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

agi.greendaygirl

2012. szeptember 5.

szerintem jó kis pontozó, bár van egy másik pontozóm amivel kisebb pöttyöket tudok csinálni, ezzel olyan közepeseket lehet

agi.greendaygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.