KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: inez1291, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A fekete körömlakk toll vékony hegye garantálja a pontos alkalmazást, a bonyolult minták precíz elkészítéséhez.

Myra142

2014. szeptember 9.

Először én is bénáztam vele, mert nem akart jönni, aztán meg sok kifolyt, fel is húztam magam rajta, hogy megint sokat vártam, és pénzkidobás... Aztán kipróbáltam, firkantottam kezdetben csak a lábujjkörmömre egy csipkemintát, és voilá! Gyönyörűen, vékonyan fog, és aminek leginkább örültem, az az, hogy rögtön szárad, lehet rá kenni a fedőlakkot :) Szuper!

Myra142
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Kylanee

2014. július 29.

Lehet az én készülékemben van a hiba, de egyszerűen nem folyik belőle a tinta, hiába rázom, ha megnyomom kifolyik belőle egy csomó. Úgy festek vele mint a lúdtollal... Az első festés gyönyörű lett, szép vékony vonalak, de utána kezelhetetlenné vált a toll. Nem tudom, hogy én rontottam el vagy sem, így én csak egy négyest adok, mert az első használat jó volt, de utána nem tudom mi történhetett.

Kylanee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

félholdcsillag

Korcsoport: < 18
2014. július 27.

Nagyon szeretem,könnyű vele rajzolni és már hónapok óta ilyet kerestem. :)) 5*******

félholdcsillag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. július 27.

Pansy

2014. február 9.

Tényleg szuper kis toll, baromi jó ötlet. Teljesen feldobható vele bármilyen körömlakk, vagy akár natúr körmökön is szép dísz, extra kiegészítő lehet.

Pansy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

reka196911

2014. január 21.

Végre rátaláltam az esztergomi Müllerben. Már régóta megszerettem volna venni és csak 629 Ft volt. Nagyon jó sötét színe van és könnyű használni és tartós is. Megérte!

reka196911
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

animeangel90

2013. december 11.

Egyetértek inez1291 véleményével! Valóban nagyon egyszerű használni és szép mintákat lehet vele rajzolni. Gyorsan szárad és a fedőlakk felvitelekor sem kenődik el. Csak ajánlani tudom, pláne hogy csak 650 ft. :)

animeangel90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

inez1291

2013. október 10.

Ma vettem meg, 700 ft-ért a Blahán a Müllerben. Kipróbáltam és eddig tökéletes. A minták gyönyörű megalkotásának csak az én rajztudásom szab határt. Nagyon szép vékony vonalat lehet vele húzni, szinte azonnal megszárad, lehet rá tenni a fedőlakkot. Remélem hosszabb távon sem lesz gond vele, nagyon rég óta várok egy ilyen jó termékre, főleg ilyen baráti áron. :)

inez1291
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

Emolliensek: Diisobutyl Adipate
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone
Színezékek: Black 2 / CI 77266
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).