KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: PetraJuhasz, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gazdag összetevőivel intenzíven táplálja a körmöket és a körömágybőrt, elősegítve a körmök növekedését. Finom sárgabarack illatot hagy maga után.

viragi

2018. február 26.

Kiárusítás keretében vettem pár száz forintért a Rossmannban, előtte meg sem néztem az összetevő listát itt, de mivel a körömágyamra kenem, emiatt nem annyira aggódom a pirosak miatt. Elméletileg naponta kellene kenni, de ez még sosem jött össze, de azért igyekszem egy héten többször is bekenni esténként a körömágyam. Körömre nem kenem, mert géllak van rajta illetve elég gyorsan is nő. Az illata kellemes, de az ecsettel és nem igazán tudok kevés olajat felkenni, így elég sokáig olajos marad, ami nem annyira pozitív, ha még szeretnék bekenés után ezt-azt csinálni. Használat után puha a körmöm körül a bőr, de nem érzem annyira tartósnak a hatását, de még nem is használtam el az egész üveggel, meglátjuk mi lesz hosszú távon. Mivel olcsón is jutottam hozzá, így nem szeretném lepontozni, legfeljebb ha teljesen elfogyott, módosítok, ha szükséges.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

Fabi95

2017. augusztus 13.

Nagyon-nagyon száraz a körömágybőröm, hiába használok olyan kézkrémet ami elvileg puhítja a körömágybőrt is. Müller drogériás részlegén nézelődtem és megpillantottam. Egyetlen egy darab volt belőle, kedvező áron. Gondoltam én, mi veszíthetek? Meg is vettem, és minden este lefekvés előtt (meg amikor még eszembe jut) bekenem vele a körömágybőröm. Az illata nagyon finom, nem tolakodó mégis sokáig érezhető. Pár napja használom, de már sokat javult a helyzet. Ennyi pénzért megéri megvenni! 😊💅🏻

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

ronoad

2017. április 4.

nagyon jól ápolja a körömágyat, és nagyon jó az illata

ronoad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

nagyon jól ápolja a körömágyat, és nagyon jó az illata

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT