KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Blame, az összetevőket feltöltötte: Gabee, Módosítva: 2014. július 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Thumpa84

2018. december 9.

Nagyon szép színe van, de ahogy többen is írták már elöttem, hamar lekopik -nekem két napig bírja..
Próbáltam alappal és fedőlakkal is, így talán egy nappal tovább tart. Másik hátrány, hogy hamar sűrsűsödik. Kár érte, mert nagyon szép.

Thumpa84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Pro:
1. Nagyon szép pigmentált. Nyilván a 2. réteg elengedhetetlen a tartósság érdekében de a teljes fedést biztosít!
2. Nagyon jó az ecsete. Ez a széles ecsetfej számomra sokkal jobban bevált mint a tipikus egyenes hosszú sörték ugyanis a legtöbb körömlakknál azt tapasztaltam, hogy a sörték kialakítása miatt nem lehet szépen egyenletesen felvinni és csíkos lesz a végeredmény. Ilyen probléma ennél a terméknél nem áll fenn.
Kontra:
1. Mint a legtöbb körömlakknál ennél is az a bajom, hogy nem tartós. Kevés idő után elkezd lepattogzani.

Nem vagyok a körömlakkok híve pont azért mert nem tartósak de mégis szeretem ha van valami a körmömön így hát mondanom sem kell, hogy a porcelán műköröm az aduászom viszont ha nincs rá lehetőségem de mégis szeretnék valamit a körmömre akkor ezt a körömlakkot választom. Jó pár körömlakkot próbáltam már és egyik sem volt túl tartós de ennek legalább az ecsetével, felvitelével ás a pigmentáltságával nincs probléma

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

Pro:
Kontra:

Vizililiom

2016. december 27.

Nagyon szépek ezek a lakkok. A minőségük a megszokott, sajnos gyorsan kopnak, ezért csak 4*.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

andika1234

2016. augusztus 29.

Szép színe volt, de nagyon hamar lekopott és darabokban esett le.. nincs szerencsém az Essence lakkokkal :( csak az ára és színe miatt 2*

andika1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Amanina

2016. január 29.

Szépséges színei vannak ennek a Nude-vonalnak, szépen szárad, nem maszatolódik, szépen fed!

Amanina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Anettke

2016. január 21.

Én általában nem szoktam nézni, hogy mit ígér egy körömlakk. Hogy most 14 napig tart-e, vagy gyorsan szárad vagy bármi, nem szoktam figyelni. Legyen szépen kenhető, és ha nem pattogzik le 3 nap után, nekem már az több mint tökéletes. Egyrészt azért, mert a színét úgyis megunom 4 nap után. Van hogy még ennyi idő sem kell hozzá. Másrészt pedig nagyon gyorsan nő a körmöm és 5 nap után már úgy néz ki, mint aki 2 hete nem volt körmösnél. A géllakkokat szeretem, ha szépen megcsinálják, de sajnos az sem örök érvényű... szóval az essence-s lakkok többsége nekem bevált. Van ami nem, aminek hatalmas az ecsete pl, az nem tudom hova tenni, hogy MIÉRT? Vagy a gyorsan száradó pedig az üvegbe hamarabb szárad bele 3 használat után, mint a körmömre. Meg csomósodik. Szóval nem tudom, hogy ez a nude mit ígér vagy mit nem. Mivel nem szárad nagyon gyorsan, ezért szépen lehet vele dolgozni, és legalább 2 óra kell a 3 rétegnek, ez tuti. Aki szánja rá az időt, az szép manikűrt kap végeredményben, de aki nem, az vagy 3 használat után veszegeti a gyorsan száradót, vagy géllakkozik. Nekem ez is jó. Teljes csillagot pont az elhangzottak miatt nem kap, mert eléggé zsákbamacska az esscence hetente megújuló kollekciója és elnevezése.

Anettke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

aranypáva

2015. december 12.

Nagyon szépek a színek, de gyorsan besűrűsödik. Egyébként ár-érték arányban jó.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Nagyon szépek a színek, de gyorsan besűrűsödik. Egyébként ár-érték arányban jó.

Imo

2015. július 24.

Nagyon szép kis lakk, két árnyalatot is elfogyasztottam, de tényleg több rétegben kell felvinni. Amúgy szerintem tartós, minimum négy napot mosogatással kibír.

Imo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 24.

vadvirag919

2015. július 7.

Több szín megvan még belőle. Nem igazán szerettem őket, mert sokszor kellett átkenni, hogy jól fedjen, nehéz volt egyenletesen felkenni és ha vastag lett hamar lepattogott.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

palotaizs

2015. május 23.

Szeretem a színeit, már nagyon sok van meg belőle. Egy jó alap és fedőlakkal egész jól bírja.

palotaizs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.