KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Az eredeti gél szemhéjtus ecset tovább fejlesztett változata. Szuper pontos. Alkalmas gél szemhéjtusok, nedves szemhéjfestékek vagy pigmentek tökéletes felvitelére.

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

tara95

2018. október 3.

Nagyon szuper! Olcsó, pici, elegáns, precíz nem hullik. Szemöldökre használom és marad is.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

DistressedMaszat

2018. szeptember 5.

A szemöldökre való ecset nem jött be, itt olvasva vettem meg ezt is szemöldökre. Pozitívan csalódtam, naponta mosom és még mindig puha, tartja a formáját, nem hullik. Kicsi feje miatt szépen tudom a szemöldök ívem megrajzolni. Tushoz nem próbáltam de nem is fogom, azt jobb szeretem vékony kis ecsettel, szerintem ahhoz nem való.

DistressedMaszat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

szabo123

2018. augusztus 15.

Egy ideig hadilábon álltam vele...szeret/nemszeret. Ügyes kis ecset,de nekem a hegyes tusecsetek jobban teljesítettek.

szabo123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

lexyweaver

2018. július 17.

A Maybelline géles tusához szoktam használni, nagyon jók együtt.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

A Maybelline géles tusához szoktam használni, nagyon jók együtt.

Brbgi

2018. július 16.

Már meg van egy éve. A szemöldököm formázására vettem, viszont már találtam jobbat. Egész jó kis ecset, de én szemhéjtusozásra nem tudnám használni.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

vicadesu

2018. június 23.

Nekem ilyenből a lila változat van meg, de pár használat után már nem tartotta a formáját, szétállt a feje, pedig vigyáztam rá. Így már csak szemöldökhöz tudom használni.

vicadesu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

playergirl20

2018. május 27.

Az árához képest szerintem teljesen korrektül teljesít

playergirl20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Az árához képest szerintem teljesen korrektül teljesít

typical

2018. május 20.

A lila változatot vásároltam meg pár hónapja (de szerintem csak a dizájn új). Tökéletes - én ugyan tusvonal helyett szemöldökpomádéhoz használom leginkább, de pont ilyen vékony ecsetre vágytam. Eddig egy szálat se hullajtott ki, és a formáját is tartja. 5 csillag, és mindenkinek ajánlom!

typical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Cathi

2018. május 17.

Nem is értem, miért nem értékeltem eddig ezt a csodás kis ecsetet. Szemöldökre használom, és annyira szuper,hogy soha nem vennék másik fajtàt. Nem hullik,könnyű tisztítani, és teszi a dolgát. 10 csillag

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

sparksy

2018. május 7.

Imádom, lányok, ha csak egy valamit akartok venni az essencetől legyen ez! Az 5. darabomat fogyasztom, minden nap ezzel húzom meg a tusvonalamat és ma rájöttem, hogy ez kell a szemöldökömhöz is. A L'oreal pomádéját ezzel tudom a legszebben felvinni. Az alatt majd folytatom a tapasztalataimat róla.
A lényeg imádom ezt az ecsetet, kétlem, hogy diákpénztárcával fogok mást venni, amíg lehet kapni!!

sparksy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 7.