KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Az eredeti gél szemhéjtus ecset tovább fejlesztett változata. Szuper pontos. Alkalmas gél szemhéjtusok, nedves szemhéjfestékek vagy pigmentek tökéletes felvitelére.

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BrigB

2017. december 27.

Szuper kis precíz ecset. Szemhéjtus és szemöldök ecsetként is lehet használni, úgyhogy 2 db-ra le is csaptam az üzletben.

BrigB
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Kacsa

2017. december 24.

Véleményem szerint tusvonal készítéshez nem feltétlenül ez a legcélszerűbb választás. Én a szemöldökömre használom, pomade termékeket, vagy por állagú termékeket szoktam vele felvinni, erre a célra tökéletesen megfelel. Az ecset szőre nem hullik, és nem túl kemény. Könnyen beszerezhető, és nagyon kedvező az ára.

Kacsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 24.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Örök kedvenc ecset. A tízszer ennyibe kerülő darabomat is kiütötte. Gél állagú tushoz is és por állagú szemöldök formázáshoz is használok belőle egyet-egyet. Lassan 2 éve nyúzom és semmi deformálódást nem tapasztalok.
Van belőle 5 db bontatlanom. :D

Kiezapcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Van belőle 5 db bontatlanom. :D

Bettii98

2017. november 13.

Nagyon szeretem,mert nagyon könnyű használni. Nekem a lila színű van meg.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Nagyon szeretem,mert nagyon könnyű használni. Nekem a lila színű van meg.

Musil

2017. november 12.

Itt szerencsétlenkedem már mióta a Maybelline tusecsetével, mikor itt van ez a klassz kis darab?! A Maybelline ecsete nekem nagyon szúrós, és a formája sem a legszerencsésebb. Ez viszont szépen vágott, pihe-puha. Vásárlás előtt azonban figyeljünk oda, mert nem egyenletes az ecsetek minősége, van aminek egészen kusza és vaskos sörtéje van, mindig alaposan vegyük szemügyre, mielőtt automatikusan behajítanánk a kosárba! Az ára verhetetlen, nem is gondoltam volna, hogy ennyire elégedett leszek a minőségével.

Musil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

noraam6

2017. november 2.

Jó minőségű ecset alacsony áron. A szemöldökömre szoktam használni mert nagyon könnyes és precízen lehet vele dolgozni.

noraam6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Doridia

2017. november 2.

Imádom ezt az ecsetet! Nem igazán tudok bánni a filces tusokkal, gondoltam beruházok egy ilyen ecsetre és majd tégelyes tusra is. Ez utóbbi még elmaradt, mert ceruza és tus helyett a kedvenc palettámból a por állagú szemhéj festéket szoktam ezzel az ecsettel felvinni, és imádom! Alappal van olyan tartós mint bármelyik filces tus, sőt! Szerintem maradok is ennél a változatnál, mert egy ceruza és filces tus sem győzött meg ennyire mint ez a megoldás. Melynek fontos alapja ez a szuper ecset. Nagyon precízen lehet vele dolgozni, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Doridia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Olenas28

2017. október 30.

Imádom ezt az ecsetet. Én a szemöldökömre szoktam használt, mert szép vékonyan és precízen lehet vele formára rajzolni.
Az ecset puha és nem hullik a szőre, nem bántam meg, hogy megvettem.

Olenas28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Az ecset puha és nem hullik a szőre, nem bántam meg, hogy megvettem.

casa17

2017. október 24.

Szeretem az essence ecseteket,olcsók,jó minőségűek.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Szeretem az essence ecseteket,olcsók,jó minőségűek.

kocsissbrigi

2017. október 22.

A TÖKÉLETES SZEMHÉJTUS ECSET!!
Pláne ennyiért ajándék! Nagyon vékony és precíz vonalat lehet vele húzni, és aki nem tusozik az a szemöldökéhez is tudja használni:)

kocsissbrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

A TÖKÉLETES SZEMHÉJTUS ECSET!!