KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Az eredeti gél szemhéjtus ecset tovább fejlesztett változata. Szuper pontos. Alkalmas gél szemhéjtusok, nedves szemhéjfestékek vagy pigmentek tökéletes felvitelére.

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
anitah123

2019. január 9.

Már régóta használom szemöldökre és szemtusvonalhoz is, olcsó és megfelelő számomra.

anitah123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Loona

2019. január 3.

Na, én leszek a kakukktojás: én ezt konkrétan tégelyes korrektor felviteléhez használom, célirányosan ehhez is vásároltam még 2015-ben. A ferdesége értelemszerűen nem pont ehhez lett kitalálva, és eleinte szokni, tanulni kellett a használatát, de akkoriban gyorsan kellett valami, és drogériákban, "bemenős, polcról levevős" boltokban egyszerűen nem találtam olyan ecsetet, ami pici fejű ÉS rövid szőrű, az összes célirányosan korrektorhoz árult ecsetnek kétszer ilyen hosszú volt a szőre (és a java vastagabb is volt), én pedig olyat szerettem volna, ami használat közben nem nyeglik-nyaglik. Aztán mire észbe kaptam, hogy a hosszabb távú használatra rendelhetnék külföldről egy ilyet, addigra már megszoktam/kitanultam ezt, és nem éreztem szükségét. Azóta is ezt használom :)

Mivel rövid a szőre, nem hajlik sem akkor, amikor felveszem vele a kencét (így könnyen szabályozható a felvett mennyiség is), sem akkor, amikor az arcomra felviszem, így a korrektor csak oda kerül róla, ahova én szeretném. A tisztítása önmagában nem egyszerű, de Brush Egg-el abszolút jól tisztítható, és szárítani is könnyű. Szőrt a bő három év használat alatt még nem vesztett, és kinézetre is szép maradt, a mintáján sem látszik kopás. Bánom, hogy nem vettem belőle még egyet, mert azóta megváltoztatták a kinézetét/mintáját, így ha elhasználódna, ebben a formában már nem tudnám újravásárolni...

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

makeupmama

2018. december 6.

Szemoldikre hasznalom en is. Nagyon ritka, hogy ilyek kis es vakony feju ecsetet talalok. Geles termekkel olyan vekony vonalat huz mint egy hajszal. Nem is tudom hany eve hasznalom mar. De eddig ennel jobban nem talaltam meg. Az ABH ecset az ami ilyen jo, de ez arban a toredeke csupan annak, igy ha lehetne 100/100 at adnek.

makeupmama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

lovecreams

2018. november 19.

Szemöldökre használtam, kb. másfél hónapig. Az elején nagyon jó volt, precízen lehetett vele dolgozni, de ahogy telt-múlt az idő, a mosásoktól elkezdtek szétállni a szálai, így abszolút nem lehet használni..:( Kár érte.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Cathi

2018. október 21.

Szemöldökre használom, és annyira szuper,hogy soha nem vennék másik fajtàt. Nem hullik,könnyű tisztítani, és teszi a dolgát. 10 csillag

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

tara95

2018. október 3.

Nagyon szuper! Olcsó, pici, elegáns, precíz nem hullik. Szemöldökre használom és marad is.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

DistressedMaszat

2018. szeptember 5.

A szemöldökre való ecset nem jött be, itt olvasva vettem meg ezt is szemöldökre. Pozitívan csalódtam, naponta mosom és még mindig puha, tartja a formáját, nem hullik. Kicsi feje miatt szépen tudom a szemöldök ívem megrajzolni. Tushoz nem próbáltam de nem is fogom, azt jobb szeretem vékony kis ecsettel, szerintem ahhoz nem való.

DistressedMaszat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

szabo123

2018. augusztus 15.

Egy ideig hadilábon álltam vele...szeret/nemszeret. Ügyes kis ecset,de nekem a hegyes tusecsetek jobban teljesítettek.

szabo123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

A Maybelline géles tusához szoktam használni, nagyon jók együtt.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

A Maybelline géles tusához szoktam használni, nagyon jók együtt.

Brbgi

2018. július 16.

Már meg van egy éve. A szemöldököm formázására vettem, viszont már találtam jobbat. Egész jó kis ecset, de én szemhéjtusozásra nem tudnám használni.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.