KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Az eredeti gél szemhéjtus ecset tovább fejlesztett változata. Szuper pontos. Alkalmas gél szemhéjtusok, nedves szemhéjfestékek vagy pigmentek tökéletes felvitelére.

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Fruzsiii

2018. április 17.

Nagyon szeretem,szemöldökfestésre használom de szép tusvonalat is lehet vele húzni ,az ára is nagyon kedvező.Érdemes megvásárolni.

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

AgnesCecilia

2018. április 16.

ezt használom az essence-s szemöldökpúderhez, mert annak nagyon vicces az ecsete, ez viszont naggyon jó. :) meg tök olcsó.:)

AgnesCecilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Manka87

2018. március 17.

Precíz ecset. Szeretem

Manka87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Precíz ecset. Szeretem

Mancsoska

2018. március 16.

Én a szemöldököm kitöltésére használom, arra tökéletes szerintem. Nagyon strapabíró, többször kimostam és még mindig olyan,mint amikor megvettem!

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Hopi

2018. február 18.

Az enyém lilas-rózsaszín, nem zöld, de ettől függetlenül ugyan az. Akciósan csaptam le rá a Rossmannban kétszáz-valahány forintért és kimondottan jó befektetés volt. Szépen lehet vele dolgozni, vékony és vastagabb vonalat is lehet vele húzni. Jobb, mint a L'oréal saját ecsete, amit a tégelyes tushoz adnak.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Ehssty

2018. február 8.

A szemöldököm betöltésére használom, egyszerűen tökéletesen lehet vele szemöldök szőröket húzni! Nagyon vékony és precíz vonalakhoz tökéletes!

Ehssty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

RarityRose

2018. február 7.

Tényleg nagyon jó! 3 éve ezt használom! :)

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

Tényleg nagyon jó! 3 éve ezt használom! :)

mindapinkszent

2018. február 2.

Ha tudnék tusvonalat húzni, és nem lennék béna, szeretném. Nem mindegy milyen tushoz használjuk, nem egyformán teljesíti a feladatát más-más fajtánál. Ha gyorsan száradó, azzal nem az igazi, mert nagyon összekeményedik, és a második szemnél már húz, és nem fog rendesen.
Egyszer már átlényegítettem körömdíszítő ecsetté, annak elment, aztán más híján visszaügyeskedtem-pucoltam tusecsetnek. Igazából f**gom sincs, hogy tényleg jó ecset-e, mivel....lásd fent.

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 2.

DuckTalesWooHo

Korcsoport: < 18
2018. január 31.

Szeretem ezt az ecsetet:) szép, precíz és olcsó is

DuckTalesWooHo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 31.

Szeretem ezt az ecsetet:) szép, precíz és olcsó is

pandahapci

2018. január 27.

Szemhéjtushoz kiváló!

pandahapci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Szemhéjtushoz kiváló!