KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Az eredeti gél szemhéjtus ecset tovább fejlesztett változata. Szuper pontos. Alkalmas gél szemhéjtusok, nedves szemhéjfestékek vagy pigmentek tökéletes felvitelére.

Minerva123

2017. július 16.

Zselés tushoz fantasztikus! Nem vagyok profi a tusvonal húzásában, de ezzel nagyon szépet lehet kialakítani, akár vékonyat is, nekem erre nagyon bevált. Könnyű kimosni, hamar szárad, nem megy tönkre és a legjobb, hogy olcsó is, szerintem egy próbát abszolút megér.

Minerva123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Ennyi pénzért a hülyének is megéri! Nem vagyok az olcsóbb ecsetek híve mert a minőségért cserébe inkább fizetek egy magasabb árat és mégis percig nem bántam meg, hogy megvettem ezt az ecsetet.Én szemöldök formázáshoz használom mert tusból nem vagyok oda a zselés tégelyes változatáért. Szemöldököt viszont a vékony feje miatt nagyon könnyedén és precízen lehet vele alkotni. Abszolút megéri!

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

szappanbuborek

2017. július 8.

Szemoldokre hasznalom, a szeles fej miatt arra nagyon szeretem. Viszont tust nem tudok olyan egyszeruen huzni vele :(
Nem annyira massziv es nem erzem oda jonak. De szemoldokre nagyon szeretem:) arhoz kepest pedig tokeletes.

szappanbuborek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

pannab

2017. június 30.

A szemöldökömre tökéletes, de a tushoz szerintem nem elég precíz.

pannab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 30.

A szemöldökömre tökéletes, de a tushoz szerintem nem elég precíz.

dizabella01

2017. június 28.

Óriási csalódás! Nagyon vártam hogy megvegyem, hiszen az Avonos tusecsetem és a Rimmel-es tusecsetem is megkopott, így a nagyszerű vélemények miatt erre esett a választásom. Jó az ára, szép a design-ja, praktikus a kis tok, amiben jön...de kb. ennyi. Sajnos túl vékony az ecsete és sehogy sem sikerül szép vonalat húzni, pedig egyáltalán nem vagyok béna, hiszen előbbi tusecseteimmel gyönyörűen kihúztam a szemem. Azzal van bajon, hogy túl lapos, a tusvonal húzása közben nem lehet fel vagy le kerekíteni a vonalat.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

gogtina

2017. június 28.

Nekem ezzel nehezebb tusvonalat húzni, mint egy hosszúkás tusecsettel, de szemöldök kitöltésre teljesen jól működik.

gogtina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

pannababo

2017. június 24.

Szemöldökre és szemhéjra egyaránt szuper,en szemöldömre jobban szeretem,konnyű tisztítani,de a hegy vége elszíneződik.

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

ilovehighlight

2017. június 12.

Tusvonalhoz és precízebb szemöldök formázáshoz is nagyon bejött! Könnyen megtudom tisztítani. Olcsó, ár-érték araányban az egyik legjobb. Imádom!

ilovehighlight
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

danikin

2017. május 6.

szemöldökre, tusvonalra is jó, szuperolcsó :)

danikin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

szemöldökre, tusvonalra is jó, szuperolcsó :)

Adora

2017. május 6.

Ár-érték arányban fantasztikus. Nyilván van ennél jobb minőségű ecset is (sokszoros áron), de nekem eddig semmi gondom nem volt vele, nem potyog a szőre tisztításkor sem, és tényleg precízen lehet vele dolgozni. Nekem nagyon tetszik ez a pasztelles-csipkés sorozat, remélem nem cserélik le végleg...

Adora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.