KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Az eredeti gél szemhéjtus ecset tovább fejlesztett változata. Szuper pontos. Alkalmas gél szemhéjtusok, nedves szemhéjfestékek vagy pigmentek tökéletes felvitelére.

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bettii98

2017. november 13.

Nagyon szeretem,mert nagyon könnyű használni. Nekem a lila színű van meg.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Nagyon szeretem,mert nagyon könnyű használni. Nekem a lila színű van meg.

Musil

2017. november 12.

Itt szerencsétlenkedem már mióta a Maybelline tusecsetével, mikor itt van ez a klassz kis darab?! A Maybelline ecsete nekem nagyon szúrós, és a formája sem a legszerencsésebb. Ez viszont szépen vágott, pihe-puha. Vásárlás előtt azonban figyeljünk oda, mert nem egyenletes az ecsetek minősége, van aminek egészen kusza és vaskos sörtéje van, mindig alaposan vegyük szemügyre, mielőtt automatikusan behajítanánk a kosárba! Az ára verhetetlen, nem is gondoltam volna, hogy ennyire elégedett leszek a minőségével.

Musil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

noraam6

2017. november 2.

Jó minőségű ecset alacsony áron. A szemöldökömre szoktam használni mert nagyon könnyes és precízen lehet vele dolgozni.

noraam6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Doridia

2017. november 2.

Imádom ezt az ecsetet! Nem igazán tudok bánni a filces tusokkal, gondoltam beruházok egy ilyen ecsetre és majd tégelyes tusra is. Ez utóbbi még elmaradt, mert ceruza és tus helyett a kedvenc palettámból a por állagú szemhéj festéket szoktam ezzel az ecsettel felvinni, és imádom! Alappal van olyan tartós mint bármelyik filces tus, sőt! Szerintem maradok is ennél a változatnál, mert egy ceruza és filces tus sem győzött meg ennyire mint ez a megoldás. Melynek fontos alapja ez a szuper ecset. Nagyon precízen lehet vele dolgozni, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Doridia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Olenas28

2017. október 30.

Imádom ezt az ecsetet. Én a szemöldökömre szoktam használt, mert szép vékonyan és precízen lehet vele formára rajzolni.
Az ecset puha és nem hullik a szőre, nem bántam meg, hogy megvettem.

Olenas28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Az ecset puha és nem hullik a szőre, nem bántam meg, hogy megvettem.

casa17

2017. október 24.

Szeretem az essence ecseteket,olcsók,jó minőségűek.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Szeretem az essence ecseteket,olcsók,jó minőségűek.

kocsissbrigi

2017. október 22.

A TÖKÉLETES SZEMHÉJTUS ECSET!!
Pláne ennyiért ajándék! Nagyon vékony és precíz vonalat lehet vele húzni, és aki nem tusozik az a szemöldökéhez is tudja használni:)

kocsissbrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

A TÖKÉLETES SZEMHÉJTUS ECSET!!

Barka82

2017. október 16.

Szemöldökre használom szemöldök géllel - nagyon jól lehet vele dolgozni, szeretem. Ár-érték arányban pedig tökéletes. A képpel ellentétben már nem pasztell zöld színű, hanem fekete-fehér mintás alapon világos lila felirata van és a szőre is ugyanilyen színű.

Barka82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

sophiestic

2017. október 14.

Tetszik a színe, egyszerű használni és vékony tusvonalat húzni vele. Kedvező az ára.

sophiestic
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Barbizero

2017. október 4.

Könnyű használni, minden nap használom és eddig két bajom van vele. Szerintem túl vastag és nagyon nehezen tudom kimosni belőle a terméket viszont nagyon jó az ára szóval elhanyagolható a negatívuma.

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.