KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   550 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök

4 lépésben tökéletes manikűrt készíthetsz el: a reszelő különböző részeivel rövidebbre reszelheted, tisztíthatod, simává teheted és fényesítheted körmeidet.

ravenclaw

2018. május 20.

Iszonyat gyorsan kopik, és a polírozós oldal nem sokat használ. De ameddig nem kopott, addig nagyon jó. Újravenni nem fogom, van jobb is.

ravenclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Vzsl05

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 3.

Egyszerű és könnyű is használni, szerintem nagyon jó körömreszelő.

Vzsl05
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Egyszerű és könnyű is használni, szerintem nagyon jó körömreszelő.

HRenata

2016. április 30.

Szépen lehet vele dolgozni, viszont nagyon gyorsan kopik. Az árát azért megérte.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Lina14

2015. augusztus 22.

nekem bevált! az első oldal eléd durva, így gyorsan le tudom reszelni a körmöm, a polírozós oldallal pedig csini, de nem túl fényes felületet tudok kreálni( az extra fényes finisre ott a fedőlakk). egyenlőre szeretem, update-elek, ha van változás

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Đóri

2014. augusztus 19.

Nem rossz, szépen lehet vele dolgozni, viszont elég gyorsan kopik. Ettől függetlenül egyszer megérte az árát, de még keresem az igazit.

Đóri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

eszti98

2013. december 2.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, imádom!:D

eszti98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 2.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, imádom!:D

fannivea

2013. október 23.

Én még régebben kb. fél éve vettem és akkor nagyon jó volt. Viszont pár használat után a fehér részen kívül az összes elkopik.

fannivea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 23.

zsizska

2013. október 6.

Nem tudom mennyire lesz tartós, de pillanatok alatt rövidre reszelte a körmömet. Baromi gyorsan nőnek a körmeim, én meg utálom a ha nagy. Előtte fém reszelőt használtam vagy csipeszt, de ez most meglepett.

zsizska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 6.

Bam

2013. szeptember 18.

Nagyon szerettem, könnyű használni, hajlékony és nem törik el használat közben. Elég sokáig kerestem ilyen reszelőt ennyire jó áron, ám sajnos a polírozókon kívül mindkét reszelő rész elég hamar elkopott, ezért csak 4*

Bam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

katalinmyy

2013. május 8.

Nagyon szeretem :) Jól végzi a dolgát. Ennyi pénzért csodás. Ha véletlen tönkremenne, újraveszem.

katalinmyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.