KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pure Skin Anti-spot Intensive Night Treatment - Pattanástalanító Intenzív Éjszakai Kezelés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2011. március 25.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanástalanító intenzív éjszakai kezelés

Miért: az antibakteriális gélt speciálisan pattanások és tökéletlenségek intenzív éjszakai kezelésére fejlesztették ki. Az igen hatékony formula láthatatlan filmet képez a bőrön, és azonnal kiszárítja a pattanásokat és a tökéletleségeket, élénkíti a pórusokat és láthatóan csökkenti a pattanások után maradó sebeket. Rendszeres használattal a gél javítja a bőr állagát, és segítheti az új tökéletlenségek megelőzését. A gyönyörű és tiszta bőrért.

Hogyan: 1. este használd a szokásos tisztítás után az érintett területeken. 2. hagyd fent éjszaka, majd reggel mosd le.

Anci11

2013. május 21.

Jónak jó, de viszont a makacs pattanásokkal semmit nem tud kezdeni, nekem legalább is nem segített semmit sem, de kisebb pattanásokat szépen eltüntette. Szerintem megpróbálkozok más krémmel :)

Anci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 21.

misstee

2013. február 28.

Én csak akkor kenem a pattanásra, ha már pirosodik, másnapra vagy elmúlik, vagy ki lehet nyomni és harmadnapra rendbe jön. Viszont folyamatosan nem használtam. Ugyanakkor bosszant, hogy amikor még sok van benne, a fejreállítós kialakítása miatt ömlik belőle a krém, amikor leveszem a kupakját.

misstee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

bara89

2012. július 4.

Sajnos az én kombinált bőrömmel semmit nem csinált.

bara89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Sajnos az én kombinált bőrömmel semmit nem csinált.

Cu2tka-baba

2012. február 26.

Nagyon jól eltünteti a pattanásokat, de nekem a tartós használattól hámlott a bőröm. A barátomnak viszont megakadályozta az újabb pattanások keletkezését. Biztos h újra megveszem neki.

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Elektra™

2012. február 1.

Magam is meglepődtem, hogy mennyire bevált! Ha ebben alszom gyönyörű, egyenletes, "porustalan" bőrrel ebredek.
Savakkal hamlaszt, felkenve hűvös érzés (nagyon szeretem) majd pár perc elteltével vékony film réteget képez a bőrön (ez mar kevésbé komfortos, ám a zavaró kategóriába meg nem sorolható).
Csak ajánlani tudom. 😊

Elektra™
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Csak ajánlani tudom. 😊

feredith

2011. november 22.

Akciósan 100 Ft-ért vettem, de pár hétig csak porosodott a polcom. Aztán tegnap este fürdéskor vettem észre, hogy a karomon kis "pöttyök" jöttek elő, akkor akadt a kezembe és bekentem a problémás részt. Ma reggel meglepődve tapasztaltam, hogy sokkal jobb lett a helyzet. Az állaga ragacsos, sűrűbb gél. Az illata viszont nekem nagyon kellemes. Ennyi pénzt bőven megér, bár biztosan nem venném újra.

feredith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

missbuttercup

2011. november 10.

Meglepő módon nekem bevált, nem gondoltam volna. Problémás a bőröm, sokszor jönnek elő pattanások az arcomon, de ez a krém általában hatékonyan felveszi velük a harcot. Nem csodaszer- bár szerintem olyan nem is létezik-, de sokat segít a gyulladáscsökkentésben és szárít is, de nem brutálisan. Nekem bejön: )

missbuttercup
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 10.

agi.greendaygirl

2011. augusztus 2.

néha segít, de nem mindegyik pattanásra jó

agi.greendaygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

néha segít, de nem mindegyik pattanásra jó

varga.adrienn

2011. július 27.

Nem használ,de nem is árt.Zsíros bőrüeknek talán jó,mert nagyon szárít!

varga.adrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

Nem használ,de nem is árt.Zsíros bőrüeknek talán jó,mert nagyon szárít!

mikoto.nina

2011. július 6.

299Ft-os akció keretén belül vettem meg hát nem igazán láttam nagy változást, ha kijön egy pattanás valamikor eltünteti valamikor nem! Nem venném újra!

mikoto.nina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 6.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Zinc PCA, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.