KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Azonnali megoldás a gyönyörű, tiszta arcbőrért! A folyékony alapozó hidratál és megbízhatóan elfedi a tökéletlenségeket. A speciális clearderm komplexnek köszönhetően a pattanásoknak és mitesszereknek többé esélyük sincs: cink és bisabolol segíti a gyógyulást, míg más nem-pattanásképző hatóanyagok védenek a további bőrhibák kialakulásától.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Három árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 30 ml

Krémmánia Kedvencek a -től
averna

2014. június 8.

Sajnos nem vált be. :( Az én zsíros bőrömön nem marad fenn pár óránál tovább, nem mattít kellően. A bőröm hamar átfénylik a használatával. Fedése egész jó, viszont a színe kicsit narancsos, nem mutat természetesen az arcomon.

averna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 8.

SzandrASD

2014. április 17.

Alapozó ellenes vagyok,nem is szoktam használni,mert szép tiszta arcom van,de néha kijön 1-2 apró pattanás ezekre pont jó. Teljesen megvagyok elégedve,pattanástalanít,szépen fed,tartós! :)

SzandrASD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 17.

mreni876

2014. március 29.

Nekem a 01-es árnyalat van meg, és eléggé sárgás az én bőrömön. Fedése közepes, bár nem túl tartós. Van egy kis furcsa illata, ami engem nem zavart. Elég hamar befénylett az arcom tőle.

mreni876
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 29.

kovorsolya467

2014. március 21.

Nekem bevált de a pirosságot nem fedte el, de kevesebb pattanásom lett .

kovorsolya467
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 21.

Nekem bevált de a pirosságot nem fedte el, de kevesebb pattanásom lett .

extraj

2014. március 10.

Az ár érték aránya jó. Szerintem a fedése is meglepően jó. Viszont hamar "lekopik", nagyon folyékony és az illata valóban irritáló tud lenni. Ha egy nem túl tartós , jól fedő alapozót keres az ember,akkor szerintem ez megfelelő.

extraj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

virumiru

2014. február 24.

a fedése nekem bőven elég,a pirosságot és az apróbb bőrhibákat eltüntette.új pattanásokat nem okozott,viszont a meglévőket sem tüntette el :/ az illatától rosszul vagyok.

virumiru
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 24.

kalmaniki

2014. január 25.

A Nude árnyalatot választottam, ami tökéletesen megegyezik az arcszínemmel, pedig első látásra sötétnek tűnt, könnyedén el tudom dolgozni az ujjaim segítségével, nem okoz pattanásokat, nem szárít, púderral fixálva viszonylag tartós, viszont a fedése elég gyenge, ami alapozó esetében a legfontosabb kritérium, pedig nekem alig van 1-2 bőrhibám.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

csodaorszag.inwonderland

2013. november 18.

Gyorsan kellet valami nyaralás alkalmával ,így beszabadultam egy drogériába és szándékosan olyan alapozót kerestem amit bánnék ha esetleg elhagyom vagy elkeveredik az út során . Light árnyalatatot választottam pont passzolt is. Első használatra elborzadtam, sárgás csíkokat hagyott eldolgozhatatlan. Sem ecsettel, sem kézzel nem volt szép a végeredmény, pedig próbáltam alá hidratálva és a nélkül is sőt még a barry M fehér alapozójával is kevertem hátha ..de kb mint halottnak a csók ...az egyik fiók alján landolt. Most valahogy a kezembe került ismét gondoltam egyetlen egy esélyt még kap ha nem működik most sem akkor kuka. Láss csodát nedves beauty blender kevés ebből az alapozóból és minden jó ,fedése kevéske, de nekem nem is kell csak ,hogy kiegyenlítse amit kikell. Közel sem tökéletes ,de egynek elmegy .

csodaorszag.inwonderland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Salalla

2013. november 7.

Hm-hmm. Muszáj voltam alapozót is beszerezni,de melyik lesz jó? Nagyon kedves volt az eladócsaj,segített kiválasztani a megfelelőt,ami kb egyforma a korrektorral,amit használok. De később annyira nem is tudom,hogy miért,ez is átfényesedett,púderrel nyáron meg néha galacsinos lett,fú-ha. :S Nem rontott a pattikon,mitesszer ettől is lett több,de ezen én már sztem meg sem lepődök. A színekből legalább van választék.

Salalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Ophelia

2013. október 1.

Nem akartam alapozót venni, mert pattanástalanítás ide vagy oda, érzem hogy rosszat tesz a bőrömmel. De a kedvence színezett hidratálómat kivonták a forgalomból, és azonnal kellett valami, ezt választottam. Hát, elájulva nem vagyok tőle, tipikusan olyan olcsó, és ez látszik is rajta. A fedése alapozó létére nem túl jó, nehéz eloszlatni, mert túl sűrű, és mattságot sem tapasztaltam 1-2 óránál tovább... Viszont a legvilágosabb árnyalat nekem passzol a sápadt bőrömhöz, bár egyértelműen a sárgásabb bőrűeknek kedvez. Az illata engem is idegesít, rettentő mű és erős. De lehetne rosszabb is összességében.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emoillent és bőrkondícionáló. Főként szilárd részecskéket tartalmazó anyagok kiváló emulgeátora, mint különféle smink készítmények, vagy napvédőszerek.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

A cink önmagában a pattanások ellen hatásos gyulladáscsökkentő, míg a PCA (pyrrolidone carboxylic acid), egy aminosav származék, ami egy a bőrben természetesen is megtalálható hidratáló elem (NMF - natural moisterizing factor). A cink PCA állítólag nem csak hogy e kettő összetevő előnyét ötvözi, hanem még csökkenti is a bőr faggyútermelését (amit a cink magában nem tesz meg). További info itt és itt.

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.