KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Azonnali megoldás a gyönyörű, tiszta arcbőrért! A folyékony alapozó hidratál és megbízhatóan elfedi a tökéletlenségeket. A speciális clearderm komplexnek köszönhetően a pattanásoknak és mitesszereknek többé esélyük sincs: cink és bisabolol segíti a gyógyulást, míg más nem-pattanásképző hatóanyagok védenek a további bőrhibák kialakulásától.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Három árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 30 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Salalla

2013. november 7.

Hm-hmm. Muszáj voltam alapozót is beszerezni,de melyik lesz jó? Nagyon kedves volt az eladócsaj,segített kiválasztani a megfelelőt,ami kb egyforma a korrektorral,amit használok. De később annyira nem is tudom,hogy miért,ez is átfényesedett,púderrel nyáron meg néha galacsinos lett,fú-ha. :S Nem rontott a pattikon,mitesszer ettől is lett több,de ezen én már sztem meg sem lepődök. A színekből legalább van választék.

Salalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Ophelia

2013. október 1.

Nem akartam alapozót venni, mert pattanástalanítás ide vagy oda, érzem hogy rosszat tesz a bőrömmel. De a kedvence színezett hidratálómat kivonták a forgalomból, és azonnal kellett valami, ezt választottam. Hát, elájulva nem vagyok tőle, tipikusan olyan olcsó, és ez látszik is rajta. A fedése alapozó létére nem túl jó, nehéz eloszlatni, mert túl sűrű, és mattságot sem tapasztaltam 1-2 óránál tovább... Viszont a legvilágosabb árnyalat nekem passzol a sápadt bőrömhöz, bár egyértelműen a sárgásabb bőrűeknek kedvez. Az illata engem is idegesít, rettentő mű és erős. De lehetne rosszabb is összességében.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

justagiirl

2013. szeptember 27.

Megvettem, mert kellett egy alapzó, és nem sokat vártam tőle, de kellemeset csalódtam. Noha az illata borzasztóan zavaró, a fedése és a tartóssága egész jó. Nálam az izzasztó tesiórát is kibírja, és ami eszméletlen jó, hogy matt! Még az én zsíros bőrömön sem zsírosodik át, és az egész napot bírja. Estére már kicsit el szokott tűnni, de nem bánom. :DD Szeretem.

justagiirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

2013. szeptember 6.

Valaki próbálta már a matt verzióját ennek az alapozónak?Én tegnap láttam az üzletben,h létezik!

Vizsiildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

2013. augusztus 30.

Imádom! Eddig már kettőt "elfogyasztottam", a másodikat is már majdnem teljesen! De harmadjára is biztosan újra fogom vásárolni! Nekem a 2-es árnyalat van meg! Tökéletes fedést biztosít, a nagyon gyulladt pattanásokat is eltűnteti, könnyű kenni, tartós és nem lesz utána maszkhatás! Én azt gondolom, hogy a maszkhatás azoknál jön elő, akik nem igazán gyakorlottak az alapozó felvitelében! Nem csodaszer a pattanások ellen, de nekem nem rontott a bőröm állapotán, valóban szárít, de csak a megfelelő helyen, ezt úgy értem, hogy ahol nem alakult ki pattanás ott sem okoz irritációt, nem kezd el hámlani a bőröm tőle! Ha viszont korrektor kerül az alapozó réteg fölé, akkor már nem tudja úgy kifejteni a szárító hatását, ez tapasztalat! Ajánlom mindenkinek!

Vizsiildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Zita0606

2013. július 22.

Nagyon nem vált be ez az alapozó. Nehéz eldolgozni, a legvilágosabb árnyalat is sötét és túl sárgás s bőrömhöz. Nagyon szárít, még ha hidratálót kenek alá akkor is száraz foltokat okoz az arcomon, amin aztán meg is ül az alapozó és szépen ki is emeli azt. Mattítani mattít ugyan, de elképesztő, hogy mennyire maszk hatása van, ráadásul minden kis barázdában és redőben megül. Az illata nem lenne rossz, de borzasztóan erős, nagyon sokáig érződik és engem nagyon zavart. Néhány óránál tovább egyszerűen nem tudtam tovább a bőrömön tartani, muszáj volt lemosnom. Szerintem sosem tudom majd hasznát venni, sajnálom, hogy pénzt adtam érte. :(

Zita0606
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

Roni

2013. május 23.

nekem nagyon nem vált be sajnos. tesztelésre kaptam, magamtól valószínűleg meg sem vettem volna. nagyon nehéz felvinni, nekem darabosra összeáll az arcomon. mivel nagyon sötét az árnyalat, ezért kevertem bele pici hidratálót, így a színe idomult és könnyebb felvinni is, de a fedését teljes egészében elveszítette. egész furcsa, kellemetlen szaga van, ami elég sokáig érződik is.

Roni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

csicseriborsó

2013. május 15.

Nekem a 01 beige árnyalat van meg, ami a világos bőrömhöz jól passzol, az illatát szeretem, nekem az eldolgozás sem macera, kézzel jól eldogozom és már kész is, jó összhatást nyújt viszont nekem nagyon hamar átzsírosodik alatta a bőröm, nap végére katasztrófa. Újravenni nem fogom, ami van azt még elhasználom és elköszönünk. :D

csicseriborsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

elizabett85

2013. április 9.

Nekem nagyon bevált, szép matt hatás érvényesült az arcomon, eltüntette a bőrhibáimat és az 1-es színárnyalat is tökéletesen illeszkedett a bőröm színéhez. Felvitel után enyhén nedves sminkszivaccsal fixáltam kicsit, így tökéletes a fedőhatás.

elizabett85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

dius7

2013. április 2.

Pár hete vásároltam meg ezt az alapozót, hát nem vagyok tőle elájulva, többet vártam. A legvilágosabb árnyalat is sötét nekem, nagyon híg, nagyon nehéz eldolgozni. Felkenés után szinte azonnal zsíros lesz a bőröm, próbáltam az Avon Color Trend olajmentes alapozójával kombinálni, de nem sokat segített. Alapból volt 1-2 pattanásom, amiket nem igazán fedett el, megszűntetni meg még annyira se sikerült neki, de legalább újak nem jöttek rám, ami pozitívum...így télvíz idején még csak-csak elmegy, sajnálom kidobni, de nyáron egész biztosan az egész leolvadna rólam.

dius7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emoillent és bőrkondícionáló. Főként szilárd részecskéket tartalmazó anyagok kiváló emulgeátora, mint különféle smink készítmények, vagy napvédőszerek.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.