KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Azonnali megoldás a gyönyörű, tiszta arcbőrért! A folyékony alapozó hidratál és megbízhatóan elfedi a tökéletlenségeket. A speciális clearderm komplexnek köszönhetően a pattanásoknak és mitesszereknek többé esélyük sincs: cink és bisabolol segíti a gyógyulást, míg más nem-pattanásképző hatóanyagok védenek a további bőrhibák kialakulásától.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Három árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 30 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

brfoo

2013. március 30.

Nekem még a legvilágosabb árnyalat is sötét egy kicsit :( És nehéznek is érzem. Nem áll olyan szépen össze a bőrömön, és szerintem nagyon eltömíti a pórusokat. Viszont a húgom meg imádja. Hát ez van ízlések és pofonok...

brfoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

magusszi

2013. március 7.

Tegnap vásároltam meg,éppenséggek nem vagyok pattanásos,nem emlékszem épp mi,de valami kitűnő állapotba hozta a pofimat.Megvettem ezt az éppenhogycsak fedés miatt,mert az elég.Sokszor találkozom mondjuk olyan kommentekkel hogy szar az alapozó,nem fed,gyenge,rossz eldogozni stb stb....tényleg mindennek alapja a folyamatos arcápolás....egy szép vászonra festett kép is ugye úgy tökéletes.Nyilván ez sem kirívó dolgokra lett feltalálva.Én nemrég óta dolgozom ecsettel,ennél a krémnél nagyon enyhén nedves ecsetet használok,és tökéletesen eldolgozható.Nekem annyit ed amit kell,természetes a hatása,és matt hatású is.Nekem személy szerint bevállt.

magusszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

Vixodite

2013. március 4.

Közepes a fedése, bár nem mondanám mattnak a végeredményt. Nem okoz pattanásokat, kicsit fura az illata, de nem vészes. Nekem könnyen ment az eldolgozás. Lényegében nem rossz, azért érdemes egy kompakt púderrel társítani.

Vixodite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

SuperHiro

2013. február 16.

Hát gyerekek, ezt senkinek sem ajánlom. Nehéz eldolgozni, alig fed és iszonyúan látszik, hogy le van alapozva az arc, hiába egyezik meg szinte tökéletesen a színe az arcbőröm színével. Szárít és estére már hámlott is lefele az arcomról. Merem állítani, hogy ilyen rossz alapozóm még sose volt.

SuperHiro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 16.

kryszty23

2013. február 14.

1200 forint körül vettem meg. Nagyon meglepődtem, mert nekem minden bőrhibát elfedett. Az illatát is meg lehet szokni annyira nem vészes.

kryszty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

ilex3

2013. január 29.

Hirtelen felindulásból vettem le a polcról, és nagyon nem is válogattam, mert siettem. Nem is voltam tisztában, hogy mit veszek le. Aztán otthon kicsit jobban megnéztem, pont nekem találták ki! 35 évesen örökké a pattanásokkal küzdök, hát megér egy próbát! A szaga kicsit gyógyszeres, de megbarátkoztam vele, állaga sűrű. 1 hónap után nincsenek pattanásaim! A trükk annyi, hogy mikor az ember keni fel, akkor be kell vizezni az arcunkat és szépen eldolgozható. Tartós és nem viszket az arcom (mert ez is gond volt régebben), nem csillog, nem zsírosodik és olcsó! Nekem csodaszer, így garantáltam újraveszem!

ilex3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

Milka

2013. január 25.

bár tény, hogy alapvetően tiniknek készült darab, gondoltam teszek egy próbát, mert az orrom megállt a 16 éves állapoton / na azért pattanás az nem, de extra zsíros bőr, tág pórusok annál inkább / teljesen mattra tisztított arcon, felkenés után, az orrom diszkógömbként világított, plusz a hajlatban lévő fél centis hajszálértágulat is tökéletesen látszott, holott - felteszem - nem lenne nagyobb művészet eltakarni, mint egy tisztes pattanást...az illata meg inkább szag...a drogériában még nem is tűnt annyira fel, de hazafelé a buszon már folyamatosan éreztem, pedig nem tartottam az orrom elé a kezem. tudom, ez nem egy adásvételi oldal, de ha debrecen-hajdúszoboszlón van valaki, akinek kellene, szívesen adom, ingyen és bérmentve. a 03-as nude árnyalat van meg.

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 25.

doreen

2013. január 20.

büdös, iszonyatosan szárít, nehéz felvinni, összeáll az arcomon egy-két helyen ilyen csomós izéban. nekem nagyon nem jött be. viszont húgom meg szereti, neki nincs vele gondja.

doreen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 20.

blackcat00616

2013. január 14.

Nekem egész jól bevált, igaz én BB krémnek használom XD Pattanásaim nem jönnek elő, ami eddig nem igazán fordult elő, szerintem ilyen áron egész jó a fedése és jó az illata. Ha éppen tiszta a bőröm és csak piros foltjaim vannak, azokat teljesen eltünteti, ezért kap tőlem 3 csillagot :)

blackcat00616
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

djsmithpopo

2013. január 3.

Az elején úgy tűnt, szűnnek a pattanásaim, de azt hiszem, ez csak átmeneti állapot volt. A doboza szerint zsíros bőrre ajánlott, ennek ellenére egy idő után még jobban zsírosította amúgy sem száraz bőrömet. A pattanásaim is megszaporodtak, ami nem teljesen ennek tudható, -legalábbis nem rábizonyítható-, de annyi biztos, hogy leálltam vele véglegesen. A fedése sem valami jó, azoknak ajánlott, akiknek nincs pattanásuk, ami ellentéte annak, amit a termék kínál. Az ár-érték arány se jó, ez bizony kidobott pénz volt...

djsmithpopo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 3.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emoillent és bőrkondícionáló. Főként szilárd részecskéket tartalmazó anyagok kiváló emulgeátora, mint különféle smink készítmények, vagy napvédőszerek.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.