KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Azonnali megoldás a gyönyörű, tiszta arcbőrért! A folyékony alapozó hidratál és megbízhatóan elfedi a tökéletlenségeket. A speciális clearderm komplexnek köszönhetően a pattanásoknak és mitesszereknek többé esélyük sincs: cink és bisabolol segíti a gyógyulást, míg más nem-pattanásképző hatóanyagok védenek a további bőrhibák kialakulásától.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Három árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 30 ml

Gabriella92

2012. december 29.

Nekem nincs vele különösebb problémám, de annyira meg nem jó, hogy újra megvegyem. Lassan elfogy, akkor keresek majd egy másik alapozót, de egynek azért nem volt rossz.

Gabriella92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Macilány

2012. december 17.

A forgalomból kivont habállagú pureskin helyett vettem hasonló hatást remélve, de nagyot csalódtam. Százforintos boltokban kapható gagyi pacsmagokhoz tudnám hasonlítani. Hagyján, hogy büdös, de 1-2 óra alatt úgy kifényesedik tőle az arcom, szinte folyik le rólam. Nehéz érzést kelt a bőrömön, eltömít és nem mellesleg átlagon felül keni össze a ruhákat, sapkám, sálam... Nem sok hiányzik a tubusból ,de ez kuka! Soha többé nem kenem magamra!!!

Macilány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Tatus

2012. december 6.

Hát véletlenül akadt a kezembe, a színezett hidratálót kerestem, megörülve h pure skin megvásároltam. Sajnos bánom , alá kell hidratálni de ezzel nem volt gondom minden alapozónál nekem szükség van rá, viszont ennek ellenére is nagyon szárít. Felvitele borzalmas- próbáltam már vizes szivaccsal ,ecsettel, mindent amit el lehet képzelni, de a végeredmény minden próbálkozásnál egy csomósodott massza lett, az már csak ráadás számomra h az illata is büdös ..

Tatus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 6.

tuzgyujto

2012. december 4.

Alapvetően nincs sok pattanásom, a T-m zsírosabb és az orrom mitesszeres, mégis megvettem. Nekem egyáltalán nem jött. Kicsit sem lett matt a végeredmény, és egy hét után iszonyatosan szárított.

tuzgyujto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 4.

oaxaca

2012. október 20.

Engem nagyon szárított, napokig hámlott tőle a bőröm :(

oaxaca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 20.

Engem nagyon szárított, napokig hámlott tőle a bőröm :(

famerilla

2012. október 12.

Én múlt szombaton vettem meg. Azóta használom minden nap. Igazából elsőre hagy egy kis réteget, amit érzek az arcomon, de ez elmúlik. Egybeolvad a bőrömmel, nem marad ragacsos vagy érezhetően "réteges". Nem túl problémás a bőröm, mitesszeres az orrom, egyben a T-zónám zsírosabb is. Viszont úgy gondoltam, hogy nem is igazán alapozóra van szükségem, hanem valamire, ami hidratál. Ez meg azt ígéri, hogy elfedi a tökéletlenségeket és egyben hidratál. Hát gondoltam, csak jó lesz ez... :) A fedése nem tökéletes. Sajnos van néhány piros foltom, amit nem igazán tüntet el. Viszont az arcom többi része már-már porcelánbabás :) A mattító hatása viszonylag tartós. Én nem púderezem magam, így tart azért 5 órát az én enyhén zsíros orromon. Púderrel gondolom megfelelő. Nekem nem csomósodott, nem állt össze, csak egy helyen, ahol szárazabb a bőröm. Lehet, hogy előtte igényel egy kis hidratálást(?). Nekem a legvilágosabb árnyalat jött be, pedig a nyáron barnultam pár árnyalatot... :) Lemosás után sem szárít, finom puha maradt a bőröm.
Összességében nem rossz, valóban hidratál és nincs maszkhatása, viszont fedésügyileg lenne mit fejlődni. Ezután nem hiszem, hogy újraveszem, de nem csalódásból. Csak szeretek kísérletezni :)

famerilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emoillent és bőrkondícionáló. Főként szilárd részecskéket tartalmazó anyagok kiváló emulgeátora, mint különféle smink készítmények, vagy napvédőszerek.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.