KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   11, 8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 26.

Kiszerelés:   11, 8 g

10 árnyalatú sokoldalú paletta arcra és szemre, pasztell és holografikus árnyalatokkal, 2 végű ecsettel.

1500 Ft - Essence Rain Or Shine Szem & Arc Paletta
Ár: 1500 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Nyugatinál HÉTKÖZNAPOKON/Foxpost - Ajánlott postán maradó előre utalás után

Vigo02

Korcsoport: < 18
2018. december 6.

Az irizáló színeket egyszerűen imádom! Gyönyörűek, egesz nap fent maradnak, lehet rétegezni és szerintem lélegzetelállító! Az egyik kedvenc palettám. A többit nem annyira szoktam használni, a púdert ritkán, és az is jól funkcionál. :)

Vigo02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 6.

random

2018. augusztus 2.

a szivárványos highlighter abszolút nem az én ízlésvilágom, de a többi nagyon megtetszett. a csomagolásról nem akarok éleményt nyilvánítani, mert depotoltam az egészet, de elég nehéz volt, szóval biztos strapabíró. púder egész jól működik, bár én csak szem alá használom a korrektort fixálni, illetve a szemhéjra és a szemöldökcsontra alapként néha. A "szemöldökpor" nálam inkább a mélyítővonalba megy halványan, vagy ferde ecsettel a szempillasorba, de szemöldökön sem működik rosszul (csak nem kimondottan az én színem). A csillámos színek viszont elég furák (a fehéret nem használom). Lehet használni primer nélkül, akkor egyfajta csillámos "topcoat" lehet más szemhéjpúderek fölött... így viszont hullik mint állat és nem túl tartós. ha viszont szemhéjalapozóra viszem fel (én a rimmelre esküszöm), és építgetem kicsit, akkor gyönyörű metálfényű finisht lehet elérni vele, viszont az alapszínt építgetéssel sem lehet megerősíteni. így viszont az irizálás sem jön át olyan szép élénken... szóval igazán csak színes, krémes alapon (teszem azt, szemceruza) mutatja meg a különlegességét. vagy ha mind3 színt egymás mellé rakom, de az úgy meg elég giccses tud lenni. szóval... nemtudom :D jófej leszek, adok négyet, de azért minőségét tekintve drágállom.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

psari

Korcsoport: < 18
2018. február 15.

Azóta vágytam rá, amióta Németországban elkezdték reklámozni. Igazából nem csalódtam ebben a palettában, annyi a baj talán hogy nekem egy kicsit lepotyog. Az irizáló színekbe szerelmes vagyok, a két matt színt (hivatalosan az egyik púder a másik meg szemöldökpor) is szeretem. A szivárvány highlightert kb. egyszer próbáltam, az annyira nem vált be.

psari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 15.

Dea

2018. január 4.

Update: Lepotyog a szemed alá a glitter, nem a legjobb a formulája, most már biztos,hogy nem veszek több glitteres palettát...

Előre is leszögezném, hogy a felső színeket kézzel ajánlatos felvinni,mert ecsettel, nem ugyanolyan a hatás, egyébként nagyon szépek ezek a színek, illetve annak ,aki nem szereti a glittert,csillámot nem ajánlott ez a paletta. A barna szemöldök szín jól használható szemre is. A highlighter puszta glitter,emiatt én nem használnm highlighternek. Összességében egy 4est érdemel, szépek a színek, de mivel nem mindennap horhadtók, ezért nem ez a legjobban kihasználható paletta, annak való,aki egy kis extrára vágyik.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

barbee0906

2017. december 21.

a csillámos (felső sor) árnyalatok annyira gyönyörűek benne😍 igazából csak emiatt vettem meg, a többi részét nem nagyon tudom kihasználni, ezért 4 csillag.

barbee0906
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Bleach

2017. október 25.

Hatalmas pozitív csalódás volt. A doboz az én ízlésemnek nagyon tündibündi, de az biztos, hogy kevésbé sérülékeny így a termék mint az essence megszokott műanyagcsomagolásában lenne. A szemhéjpúder színeivel nem lehet betelni, pigmentáltak és tartósak, a szemöldökpor is teszi a dolgát és a púder is egészen használható.

Bleach
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Arianna01

2017. október 1.

A fém doboza nagyon praktikus, ha egyszer el fog fogyni tárolásra fogom használni. :)
A szemhéjpúderek nagyon szép csillámosak. A púderrel is megvagyok elégedve. A szemöldökre való valamit nem használtam mert sajnos túl sötét nekem így nem tudok véleményt mondani, talán majd szemhéjpúdernek elhasználom.
A highlighter viszont nagyon rossz, nem fényes hanem csak tele van csillámokkal és a többi színhez képest a kék nagyon erős.
Szerintem újra fogom még venni. :)

Arianna01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 1.

Szerintem újra fogom még venni. :)