KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   645 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: joouyee, az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2012. május 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciálisan lábkörmökre kifejlesztett körömlakk. Az antibakteriális formula megelőzi a köröm elszíneződését és ápolttá varázsol.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dynah13

2018. június 26.

Kezemre es labamra is hasznaltam mar, mert tetszik a szine. 2 reteg kell, kicsit lassan szarad, de nem tul tartos meg fedolakkal sem. Az ecsete nem a legjobb, de lehet vele dolgozni. Neha eloveszem, a labkormokre gyakrabban, mert ott azert nehezebben kopik le.

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

princess08

2017. június 8.

két rétegben tökéletes, gyorsan meg is szárad. :)

princess08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

két rétegben tökéletes, gyorsan meg is szárad. :)

Cherryeszti

2017. február 6.

Én most a kezemre használom és nagyon szuper lakk! Tartós, könnyen kenhető, nem csíkoz. Majd kipróbálom lábra is, de kézen jól teljesít! :)

Cherryeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Vizililiom

2016. december 27.

2 árnyalatban van meg, nagyon szeretem, sokszor ezekhez nyúlok, mert hamar száradnak és nagyon tartósak.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

csibike100

2016. július 20.

Nekem a 11 catwalk pink (lila rózsaszín beütéssel) árnyalat van meg. Nagyon szép a színe, tartós, viszont nem fed olyan jól, mint a legtöbb Essence lakk.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

kea

2016. április 9.

Cherry- licious árnyalat van meg, bordós-barnás-sötétpink, nagy szép a színe. Ajándékba kaptam. Döbbenetesen jó, a lábkörmeimen akár télen, akár nyáron két hétig is hibátlan, azért mosom le, mert látszik a lenövés. A kezeimen is használaom, alap és fedőlakkal, 5-6 napig tökéletes, aztán úgyis megunom. Ha lehet még kapni, biztosan veszek azt idei nyárra is egy-két más árnyalatot :)

kea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

Dettuus

2016. január 26.

Nekem a 08 divalicious red árnyalat van meg belőle. Kíváncsi voltam mit is tud egy láb körömlakk, miben más. És láss csodát... 2 hetig megmarad, tényleg... Mindent kibír😃
Én 1-2 rétegben szoktam felkenni, és gyorsan is szárad😊

Dettuus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 26.

Én 1-2 rétegben szoktam felkenni, és gyorsan is szárad😊

zentai.zita

2016. január 17.

A képen látható színben tettem rá szert. Kibírta nyáron a Balcsiban pancsolásos egy hetet is, s csak a vége felé kezdett picikét egy-egy pici foltban (két körmöm sarkában) lejönni. De a többi az bitangosan ott csücsült a körmömön. Esze ágában sem volt lejönni róla. Anyukám lába körmén úgy, hogy csak esti pancsi volt, 2 hétig bírta. Utána már muszáj volt újrakenni, de nem azért, mert lejött, hanem mert nőtt le a körme... Engem megvett magának ez a lakk. Nem gondoltam, hogy ilyen tuti jó lesz. :)

zentai.zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

kendahajadra

2015. december 25.

Akciósan került hozzám a divalicious red nevű árnyalat, amivel nagyjából meg voltam elégedve. Egy rétegben is szépen fedett, viszonylag hamar száradt, de jellemző volt rá a lepattogzás, illetve előfordult, hogy egészben feljött. Az ecset nem a legprofibb, de nem nehéz elboldogulni vele, a kupak s kézre esik. Négyes!

kendahajadra
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

eSther27

2015. november 25.

Imádom, tartós és gyönyörű színei vannak. Ja és a legjobb, nekem pikk-pakk szárad, nem kell 1,5 órán keresztül a seggemen ülnöm, nehogy belenyúljak, elkenjem... 5 csillag.

eSther27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 25.

Hidratálók: Dimethiconol

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.