Essence

Ár:   499 ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2017. november 6.

Ár:   499 ft
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Vagány lábkörmök másodpercek alatt. Legalább 5 napig fent marad. Nincs szükség körömlakk lemosóra. Egyszerűen húzd le. "

Csipetke

2018. május 17.

Kiárusításon jutottam hozzá nekem ilyen ezüstös csillogós van. Nem nagyon hittem benne de nagyon jól működik. Maga a felrakása egy kicsit nekem macerás de megéri mert nem kell megvárni míg megszárad mint a lakk. Elsőre sikerült szépen felraknom ami nálam nagy szó, nem vagyok valami ügyes ebben a köröm témában. Én egy kicsit megreszelgettem miután levágtam a megfelelő méretet és a reszelést is kibírta. Szépen fent marad a kis kacska körmeimen is. Remélem lesz még belőle a nyáron és nem szűnik meg. Tuti veszek még belőle, végre valami amivel széppé tudom tenni a lábkörmeimet.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Ennie86

2018. február 20.

A kék csillogós és a zebramintáshoz is kiárusításon jutottam hozzá. Nem igazán fűztem hozzá nagy reményeket, de működik! :) Csak jól rá kell nyomkodni és formára vágni. Nekem simán fent maradt 1 hétig anélkül, hogy feljött volna a körmöm szélénél.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.