KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   1,2 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Selymes matt finishű ajakceruza a tökéletes ajakkontúrért.

12 árnyalatban kapható

Ár: 349, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence long lasting ajakceruza és rúzs
Ár: 500ft , Eladó: NagyVani
Állapot: Csak swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel

dynah13

2018. június 26.

Ennyi penzert megbocsajtom neki, hogy picit kemeny, es nem olyan konnyu dolgozni vele. A szinei szepek, es eleg jol tart is a ruzs alatt. Jobban szeretem a tekeroseket, de nem rossz termek :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Enszi

2018. április 20.

A rúzs felvitele előtt szerintem tökéletes a száj kontúrozására. A keménysége pont megfelelő. Egyszerű vele dolgozni, nem kenődik és elég tartós is.

Enszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Ginatural

2018. március 23.

Nagyon jó kis színt találtam belőle. De sajnos nem túl tartós ezért 4*

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Nagyon jó kis színt találtam belőle. De sajnos nem túl tartós ezért 4*

tsolya

2018. március 3.

Nekem a 07-es árnyalatban van meg, ami szinte tökéletesen megegyezik a szám természetes színével. Nem maszatolódik, nem kenődik. Egész krémes, bár van ennél krémesebb ceruzám, de ennyiért tökéletes. Rúzsok alá szoktam használni, hogy picit tartósabb legyen a végeredmény. Nagyon jól funkcionál, elégedett vagyok vele.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Babika20

2018. február 16.

Az első ajakcerkám és imádom. 349 Ft volt tegnap a DM ben, nekem a 08-as van meg. Egy sötétebb nude, picit sötétebb, mint a szám természetes színe. Magában is tök jó de más rúzzsal is műküdik, én ma egy hasonló árnyalatú Avonosat kentem felé. Az egész ajkamra vittem fel a ceruzából.. kellemes a használata, nem karcol, kellően puha. Majd a hegyezésére leszek kiváncsi. Tartós is, a reggelim joghurtos tonhalsali volt és utána még ittam, lecsekkolam a számat.. a rúzs eltűnt, de az ajakceruza tartotta még magát. Én a használata előtt viszek fel egy vékonyka réteg ajakápolót.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Alysse

2018. február 3.

A 08-as árnyalat van meg, ami egy sötétebb nude rose. Igazság szerint rúzs helyett használom mert elég tartós. Nekem bevált és még az ára is kedvező.

Alysse
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 3.

rosa.love

2018. január 10.

So-so. Nem vmi pigmentalt. Drogerias fenyben teljesen masnak tunt a szine is. Amugy meg eltunik par perc alatt, legalabbis rolam.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 10.

Lilla08

2018. január 10.

A 10-es, lilás árnyalatot vettem meg, tökéletesen passzol a márka ultra last instant colour 19-es "Purple Heart" nevű rúzsához. A ceruzával szépen lehet dolgozni, nem kopik, nagyon tartós. Biztosan újraveszem.

Lilla08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

szeszti

2018. január 5.

Gyönyörű színe van, nem maszatolódik, tartós.

szeszti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

Gyönyörű színe van, nem maszatolódik, tartós.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!