KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2015. január 29.

Egész napon át lágy, selymes érzetet biztosít. Könnyű textúrájának köszönhetően könnyen felvihető az arcbőrre. A pumpának köszönhetően könnyen adagolható.

Négy különböző árnyalatban kapható.

Ár: 1100 HUF , Eladó: ZoeAZs
Állapot: 3x használtam, Helyszín: Budapest, XIII. ker., fizetés: személyes átvétel preferált
Ár: 700.-+posta , Eladó: Brigitt
Állapot: 2-3x használtam, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki utalás után postázom, személyesen Miskolcon lehet átvenni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bijus7

2018. július 12.

Most vettem és egyszerűen fantasztikus! Rengeteg más alapozot próbáltam (+Bb krémet) nagyon drágát is, de ez kenterbe ver jo pár luxusmárkát is. A Dm-ben jártam és gondoltam kipróbálni és milyen jól tettem :) Nagyon jól fed, nem fénylik át a bőröm, pedig elég zsíros és általában mindig át kell törölném napközben emiatt az arcom. Ma használtam elsőnek remelem ez a csodálat így is marad, mert akkor megtaláltam az Alapozot, amit kerestem! Vegyetek csajok!

Bijus7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

bpetra99

2018. június 28.

Az elején rettentően sárgás,de szépen ellehet dolgozni, közepesen tartós fedés. Ár-érték arányban egész jó választás.

bpetra99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

HNReni

2018. június 25.

Nem rossz, könnyű eloszlatni. A fedése erős közepes, de sajnos a legvilágosabb árnyalatú is túl sötét az én világos (ivory árnyalatú) bőrömhöz. Tartóssága közepes.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Flixx

2018. május 12.

Az arabol kiindulva elegge felve vettem meg ezt az alapozot. Elso felvitelre nagyon sargas volt,viszont konnyen kenheto,akar meg ecsettel is szepen felviheto. Par perc utan,megvarva az “oxidaciot” egesz szep lett a vegeredmeny,tehat nem maradt eros sargas szine. Fedese szerintem egy atlagos kategoriat ut meg,tehat nem maszk szeru,de a bb kremnel hatasosabb. Az arnyalatokkal viszont nem vagyok kibekulve,sotet nagyon,pedig a legvilagosabbat vettem belole. Meglepo,hogy elegge matt vegeredmenyt kaptam,viszont ez nem volt hosszu eletu. Puderrel korrigalhato nyilvan. Tartossaga fixalosprayvel es puderral eros kozepes,amugy fix nelkul alacsonyan erinti a kozepest. Penzunkert egy majdnem tokeletes alapozot kapunk,de minden hibaja javithato!

Flixx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Fancsy

2018. április 22.

1000 éve használom ezt az alapozót, teljesen megvagyok vele elégdve. Árban, fedésben is szuper!

Fancsy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

Fancsikacsika

2018. január 3.

Ez az alapozó borzalmas. Röviden ennyit tudnék írni róla. Szépen fel sem lehet kenni, teljesen szárít. Plusz a nap felénél már nincs fent belőle semmi.

Fancsikacsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Koncz

2017. december 21.

Ajándékba kaptam, nem vártam tőle sokat.Régen próbáltam Essence alapozókat és azok nem váltak be, viszont ez kellemes csalódás volt! Hétköznapokra tökéletes a fedése, egyenletes, könnyű a felvitele, nem foltosodik. Az árnyalat is tökéletes, azt hiszem a 20-as árnyalat. Ragyogó finisű, aki ezt nem szereti mindenképp használjon hozzá púdert.

Koncz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

KaliraSkyler

Korcsoport: < 18
2017. november 11.

Nagyon szép a fedése, 15-ös soft creme árnyalatban van meg, és az őszi időszakban pont illik a bőrömhöz. :) A fedése nem 100%-os, viszont a foltjaimat, amik a hidegben vannak, tökéletesen elfedi annyira, hogy ne zavarjon. Hogyha kellő odafigyeléssel kenem fel a tiszta bőrömre, akkor tényleg hosszú ideig bírja, mondjuk az izzadást nem igazán szereti. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

KaliraSkyler
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 11.

Idk

Korcsoport: < 18
2017. október 31.

20 as árnyalatban van meg. Hát nem lenne alapból túl sötét, de nagyon sárgás színe van. Próbáltam egy nagyon világos miss spoty alapozóval világosítani. De a kettőnek együtt borzasztó a fedése, gyakran átütnek rajta a piros részek. Önmagába nem tudom nagyon használni a sötét színe miatt, de amikor használtam beleült a ráncokba, 2 órát simán bír de 3-4 óra múlva úgy néz ki mint egy maszk, sokkal sárgább mint amikor felkentem, ha hozzányúlok olajos állaga van, néha fénylik is. A fedésével, ha nem világosítom nincs gond ,az tetszik benne. Púderrel meg sminkfixálóval elmegy, ha higítom, de biztos nem venném újra

Idk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 31.

ZoeAZs

2017. október 24.

Jó ideje használom, mert jó a fedése és a szín eltérés sem vészes (a pigmentfoltok és pattanás nyomok miatt viszonylag colourful az arcom :D )
Izzadás, eső, könny hatására gyönyörűen leázik, szóval a "stay all day" szlogent annyira nem tartja be. Mindent összefog, amihez hozzáérek, legyen az fehér kabát vagy a férjem zakója, és sorolhatnám.
Ha találnék jó fedésű, sokkal jobb INCI-s alapozót, aminek az színével is ki tudok békülni, valószínűleg azonnal váltanék... Persze nem aranyárban, de emelnék a limiten :)

ZoeAZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.