Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2015. január 29.

Egész napon át lágy, selymes érzetet biztosít. Könnyű textúrájának köszönhetően könnyen felvihető az arcbőrre. A pumpának köszönhetően könnyen adagolható.

Négy különböző árnyalatban kapható.

Ár: 1100 HUF , Eladó: ZoeAZs
Állapot: 3x használtam, Helyszín: Budapest, XIII. ker., fizetés: személyes átvétel preferált
Ár: 1000 Ft +postaköltség (550Ft) , Eladó: HNReni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott levél

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gonoha

2018. szeptember 20.

Nekem nem vállt be. Bezsîrosodik tőle a bőröm, nem tartós ès nagyon nem szèp szînű az arcom tőle. Viszont erősen fed.

gonoha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Zsatkudzseni

2018. szeptember 17.

Évek óta folyamatosan ezt használom. Sokáig kitart, a fedése nem nagyon maszkos, hanem könnyű és természetes. Nagyon szeretem hogy illatos. Amit hiányolok és lehetne a későbbiekben, az a több szín választék. Viszont eddig minden 5*

Zsatkudzseni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 17.

ReiShiltenphie

2018. augusztus 11.

Tesóm vette meg és egyszer kölcsön kértem tőle. Hát Waooow. El sem hittem, hogy létezik ilyen szuper alapozó. Vettem egyet magamnak is. Nagyon sokat keresgéltem a tökéletes után, és azt hiszem megtaláltam.
Nem pattog ki az arcom tőle, nem irritál, és szépen fed. Mindezek mellé olcsó.

ReiShiltenphie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Nem pattog ki az arcom tőle, nem irritál, és szépen fed. Mindezek mellé olcsó.

ancsmoka

2018. augusztus 1.

Gyonyoru es teljes fedesu a legvilagosabb arnyalatot vettem viszont szornyen oxidalodott es teljesen narancssarga lett tole az arcom.

ancsmoka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Bijus7

2018. július 12.

Most vettem és egyszerűen fantasztikus! Rengeteg más alapozot próbáltam (+Bb krémet) nagyon drágát is, de ez kenterbe ver jo pár luxusmárkát is. A Dm-ben jártam és gondoltam kipróbálni és milyen jól tettem :) Nagyon jól fed, nem fénylik át a bőröm, pedig elég zsíros és általában mindig át kell törölném napközben emiatt az arcom. Ma használtam elsőnek remelem ez a csodálat így is marad, mert akkor megtaláltam az Alapozot, amit kerestem! Vegyetek csajok!

Bijus7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

bpetra99

2018. június 28.

Az elején rettentően sárgás,de szépen ellehet dolgozni, közepesen tartós fedés. Ár-érték arányban egész jó választás.

bpetra99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

HNReni

2018. június 25.

Nem rossz, könnyű eloszlatni. A fedése erős közepes, de sajnos a legvilágosabb árnyalatú is túl sötét az én világos (ivory árnyalatú) bőrömhöz. Tartóssága közepes.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Flixx

2018. május 12.

Az arabol kiindulva elegge felve vettem meg ezt az alapozot. Elso felvitelre nagyon sargas volt,viszont konnyen kenheto,akar meg ecsettel is szepen felviheto. Par perc utan,megvarva az “oxidaciot” egesz szep lett a vegeredmeny,tehat nem maradt eros sargas szine. Fedese szerintem egy atlagos kategoriat ut meg,tehat nem maszk szeru,de a bb kremnel hatasosabb. Az arnyalatokkal viszont nem vagyok kibekulve,sotet nagyon,pedig a legvilagosabbat vettem belole. Meglepo,hogy elegge matt vegeredmenyt kaptam,viszont ez nem volt hosszu eletu. Puderrel korrigalhato nyilvan. Tartossaga fixalosprayvel es puderral eros kozepes,amugy fix nelkul alacsonyan erinti a kozepest. Penzunkert egy majdnem tokeletes alapozot kapunk,de minden hibaja javithato!

Flixx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Fancsy

2018. április 22.

1000 éve használom ezt az alapozót, teljesen megvagyok vele elégdve. Árban, fedésben is szuper!

Fancsy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

Fancsikacsika

2018. január 3.

Ez az alapozó borzalmas. Röviden ennyit tudnék írni róla. Szépen fel sem lehet kenni, teljesen szárít. Plusz a nap felénél már nincs fent belőle semmi.

Fancsikacsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.