KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2015. január 29.

Egész napon át lágy, selymes érzetet biztosít. Könnyű textúrájának köszönhetően könnyen felvihető az arcbőrre. A pumpának köszönhetően könnyen adagolható.

Négy különböző árnyalatban kapható.

Ár: 1100 HUF , Eladó: ZoeAZs
Állapot: 3x használtam, Helyszín: Budapest, XIII. ker., fizetés: személyes átvétel preferált

HNReni

2018. november 18.

Update: már egy ideje alapozó árnyalat sötétebbé tételéhez használom a legvilágosabb árnyalatát ennek az alapozónak, jól működik, nem kell külön alapozó sötétítő cseppek vennem.
Nem rossz, könnyű eloszlatni. A fedése erős közepes, de sajnos a legvilágosabb árnyalatú is túl sötét az én világos (ivory árnyalatú) bőrömhöz. Tartóssága közepes.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

herczegno33

2018. november 10.

Rengeteg alapozót kipróbáltam már, minddel volt kifogásom, pl zsíros, nehèz, nem tartós, nagyon elüt. De ez kifejezetten jó. Kèt színt szoktam venni, egy világosabbat ès egy sötètebbet. A "kontúr arc" alapján felviszem őket, majd összedolgozom. Nagyon termèszetes hatást tud kelteni. Ha egy színt vinnèk fel sokkal "gèpibb" mű hatást keltene. 5- öst adok, mert elègedett vagyok vele.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

ajozan

2018. november 3.

Nem használok alapjáraton alapozót, de ezt kifejezetten szeretem.

ajozan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Nem használok alapjáraton alapozót, de ezt kifejezetten szeretem.

BlazonIsle

2018. október 23.

Ár-érték arány tekintetében egy maximálisan jó befektetés. Nem okoz pattanásokat, jó a fedése, könnyen eldolgozható. Nekem az illata is kellemes. Mindemellett cruelty free, ami az egyik elsődleges szempont számomra. A fedése hosszan tart, de pár óra elteltével kicsit átzsírosodik (ezért jár csak 4 csillag). Hétköznapi használatra szerintem több, mint tökéletes.

BlazonIsle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

gonoha

2018. szeptember 20.

Nekem nem vállt be. Bezsîrosodik tőle a bőröm, nem tartós ès nagyon nem szèp szînű az arcom tőle. Viszont erősen fed.

gonoha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Zsatkudzseni

2018. szeptember 17.

Évek óta folyamatosan ezt használom. Sokáig kitart, a fedése nem nagyon maszkos, hanem könnyű és természetes. Nagyon szeretem hogy illatos. Amit hiányolok és lehetne a későbbiekben, az a több szín választék. Viszont eddig minden 5*

Zsatkudzseni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 17.

ReiShiltenphie

2018. augusztus 11.

Tesóm vette meg és egyszer kölcsön kértem tőle. Hát Waooow. El sem hittem, hogy létezik ilyen szuper alapozó. Vettem egyet magamnak is. Nagyon sokat keresgéltem a tökéletes után, és azt hiszem megtaláltam.
Nem pattog ki az arcom tőle, nem irritál, és szépen fed. Mindezek mellé olcsó.

ReiShiltenphie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Nem pattog ki az arcom tőle, nem irritál, és szépen fed. Mindezek mellé olcsó.

ancsmoka

2018. augusztus 1.

Gyonyoru es teljes fedesu a legvilagosabb arnyalatot vettem viszont szornyen oxidalodott es teljesen narancssarga lett tole az arcom.

ancsmoka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Bijus7

2018. július 12.

Most vettem és egyszerűen fantasztikus! Rengeteg más alapozot próbáltam (+Bb krémet) nagyon drágát is, de ez kenterbe ver jo pár luxusmárkát is. A Dm-ben jártam és gondoltam kipróbálni és milyen jól tettem :) Nagyon jól fed, nem fénylik át a bőröm, pedig elég zsíros és általában mindig át kell törölném napközben emiatt az arcom. Ma használtam elsőnek remelem ez a csodálat így is marad, mert akkor megtaláltam az Alapozot, amit kerestem! Vegyetek csajok!

Bijus7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

bpetra99

2018. június 28.

Az elején rettentően sárgás,de szépen ellehet dolgozni, közepesen tartós fedés. Ár-érték arányban egész jó választás.

bpetra99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.