KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yza, Módosítva: 2016. október 7.

Folyékony vízálló szemhéjtus

A gyorsan száradó textúra akár 16 órán keresztül tart és könnyen alkalmazható. Fekete színben kapható.

Wee

2017. február 8.

Az ecsete átlagos. Én jól tudtam használni, és szép volt a tusvonal is minden alkalommal. Vízállóságilag hát nem maszatolódik. Gyorsan szárad. Tehát akinek double eyelid-je van annak sem kenődik fel. Kíméletes használat mellett elvan egy napig az ember szemén. De ha egy rétegre rákerül egy másik akkor rétegződik. És amúgy repedezik a festék már nap végére. Megfelelő lemosóval is csak levakarani lehet. Én szerettem azért,hiába nem a legjobb.

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

dorottyakss

2016. október 15.

Nem vízálló, nem tartós, lepereg , rossz az ecsete :(

dorottyakss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 15.

Nem vízálló, nem tartós, lepereg , rossz az ecsete :(

karina2001

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 31.

Nem túl jó. Egyáltalán nem tartós, berepedezik és sminklemosásnál is darabokban jön le. Arról nem is beszélve,hogy beszáradásra hajlamos. :(

karina2001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

vikcsi

2016. július 26.

Tavaly vagy tavaly előtt vettem, már nem is emlékszem rá. Nem használtam valami sokat, mondjuk viszonylag ritkán használok tust, de valahogy nem tudtam megszeretni. Nehezen szárad nálam, és nagyon fényesre szárad. Gyakorolgatni egynek jó.

vikcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 26.

Orsivagyok

2016. február 12.

nagyon fényesre szárad, és 5 órát sem bír ki, nem hogy 16-ot.

Orsivagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 12.

nagyon fényesre szárad, és 5 órát sem bír ki, nem hogy 16-ot.

lilibeck

2016. február 11.

Nekem is van kettő, újsághoz jártak. Nem használtam el őket, aminek az az egyszerű oka, hogy alig bírom kihúzni az ecsetet a tubusból, aztán egy nagy lendülettel meghúzom és csupa festék a kezem. Tartós egyébként.

lilibeck
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 11.

Masnilány

2015. május 9.

Imádtam, mert amikor felkentem reggel, este is ugyanúgy nézett ki, nem úgy, mint a legtöbbnél, hogy pár óra után eltűnnek a cicasarkak. Kár, hogy nem lehet sehol sem kapni.

Masnilány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

AkInImOd

2015. március 25.

Újsághoz kaptam én is. Tetszik, hogy vékony az ecsete és nem vesz fel túl sok festéket, így könnyen tudok vele bánni. Nagyon tartós és extra gyorsan szárad, tényleg csak nap végén kopik le egy picit, az is inkább darabos leesés, de egyáltalán nem vészes, és ha előtte teszek fel szemhéjpúdert, akkor tutifixen a helyén marad. Rejtett szeműként örülök, hogy nem ragad fel a szemhéjamra soha, ez nagyon nagy előnye! Az elején fura volt, kicsit húzta a bőrömet, de mostmár ez megszűnt. Szappanos vízzel darabokban szépen lejön, de nem tudom, a "waterproof" része hogy fog ez alapján helytállni nyáron - majd kiderül, ha addig el nem fogy. Eddigiek alapján ha lehetne, újravenném. :)

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

vonkavilmos

2015. március 19.

Én is újsághoz kaptam. Szerintem ez a tus nem jó. Vastag az ecsete. Lassan szárad, viszont ha egyszer felkened, vagy levakarhatatlan, vagy pedig darabokban hullik lefele. Kuka.

vonkavilmos
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 19.

Sharklady87

2015. január 9.

Ingyen promóanyag volt az Instyle-hoz, hát egye fene. Ilyen jó tusom még nem volt! Eddig az Oriflame Veryme Click it tusokra esküdtem, de ehhez képest az határozottan vállalhatatlan már. El is ajándékoztam őket! Szép mattra szárad, viszonylag gyorsan, így nem kenem el, mint az Oriflames elődjeit. A nap végén a tus ugyanott marad, ahova reggel felkentem, hihetetlen tartós. Sajnos eddig nem találtam meg egyik essence állványon sem, remélem azért még lehet kapni...Lemosáskor kicsit nehezen jön le, és darásan, de ez engem nem zavar, mert ez az ára a tartósságnak. Ha találok még belőle, biztos meg fogom venni, akármennyibe is kerül!

Sharklady87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol