KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. november 5.

Ez a rendkívül hosszú élettartamú preciziós szemhéjtus praktikus, vékony, filc applikátorral, ideális a finom tusvonal elkészítéséhez, csakúgy, mint a drámai, extravagáns tusvonal elkészítéséhez.

Anita97

Korcsoport: < 18
2017. április 21.

Szeretem.Szépen lehet vele dolgozni,tartós és megfizethető!

Anita97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 21.

Szeretem.Szépen lehet vele dolgozni,tartós és megfizethető!

Angelika01

2017. február 11.

Szép,precíz vonalat lehet vele húzni de sajnos nagyon hamar eltűnik, 2-3 óra múlva mintha nem is használtam volna reggel:/ Ezzel szoktam meghúzni a l'oreal parisos tégelyes szemhéjtus alapját,szóval hasznát veszem az előbbiektől függetlenül:)

Angelika01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

gpetraam

2017. február 2.

Az első pár használatnál még "működött", utána már semmi színe nem volt. Mondjuk szép vonalat lehet vele húzni, de inkább folyékony tus alá használom "alapként". Ha elfogy, nem veszem újra.

gpetraam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Szerintem abszolute penzkidobas ugyanis hasznavehetetlen. Eszmeletlenul olcsi de semmi pigmentaltsaga nincsen es mar a 2.hasznalatkor vilagos szurken fogott..:

hemettidia0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

Janka96

2017. január 8.

Nagyon tetszik az, hogy a vékony hegye miatt tényleg alkalmasabb egy diszkrét vonal húzására is, erős fekete színe van és egyszerű használni. Az egyetlen negatívuma számomra az, hogy hajlamos a pislogás miatt egy kicsit felfelé kenődni, de ebben az árkategóriában a legjobb szemhéjtus, amit próbáltam.

Janka96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

gabcsi0221

2016. december 24.

Nagyon könnyű használni,nem kenődik el egész nap :)

gabcsi0221
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

Nagyon könnyű használni,nem kenődik el egész nap :)

paranoidcat

2016. november 6.

Csak a szempilláim tövéhez szoktam húzni vele egy vékony vonalat. Lassan egy hónapja van meg, napi egyszer használom, de egész nap fennmarad, nem kenődik el. Jó fekete színe van, könnyű vele dolgozni. Nekem a vége sem szálasodott ki.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

anna09

2016. szeptember 10.

Akartam egy tus tollat, és volt egy Glamouros kuponom, elhasználtam hát erre. A színe erős, kezelni egyszerű, a tartósságát egyenlőre nem tudom kommentálni. Még visszatérek Updatelni!
*udpate: A tollba hiába volt még festék, a hegyén nem jött ki rendesen, mert szét ment maga a tus hegy. Emiatt ollóval leoperáltam rövidebbre így jött belőle rendesen a végéből, nem a tövéből. Egyébként nem rossz, de nem tartós (igaz nem vártam el) viszont könnyű használni.

anna09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Írisz

2016. július 31.

A feje elég hamar szálasodik,kettőt is vettem,mindkettőnél így jártam,kisollóval kellett vagdosnom hogy tovább tudjam használni.Eléggé folyós,felvitel közben nagyon oda kell figyelni.Számomra nem bizonyult nagyon tartósnak,de némelyik tusnál még így is jobb,pláne ennyiért.Színe szép.

Írisz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

19kisbarack96

2016. július 30.

S.O.S helyzetben vettem meg a terméket,az elején jónak bizonyult,de egy hét után(napi 1x használtam) elkezdett morzsolódni a vége,végül teljesen kiszáradt....igaz,hogy könnyű használni,de nekem nem igazán jött be,újra nem venném meg :/

19kisbarack96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol