KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. november 5.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Ez a rendkívül hosszú élettartamú preciziós szemhéjtus praktikus, vékony, filc applikátorral, ideális a finom tusvonal elkészítéséhez, csakúgy, mint a drámai, extravagáns tusvonal elkészítéséhez.

Ár: 899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

AppleMaple

2017. november 2.

Könnyű használni és tartós a végeredmény, de mocskosul idegesitő, hogy emellé "alig van benne" feeling társul, pl megcsinálom az egyik szememen a vonalat és a másiknál már alig jön belőle. Nem fogom újravenni.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

vicky93

2017. szeptember 14.

A formája, mérete nagyon jó, kényelmesen és könnyen lehetne vele dolgozni. Lehetne, ha szép fekete színe lenne, de sajnos nincs. A festék nagyon híg, átlátszó. Olcsó, esetleg próbálkozni jó, de a mindennapi tökéletes tusvonal meghúzására nekem nem elég. De egy jó közepesnek elmegy, volt már rosszabb is :)

vicky93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Anita97

Korcsoport: < 18
2017. április 21.

Szeretem.Szépen lehet vele dolgozni,tartós és megfizethető!

Anita97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 21.

Szeretem.Szépen lehet vele dolgozni,tartós és megfizethető!

Angelika01

2017. február 11.

Szép,precíz vonalat lehet vele húzni de sajnos nagyon hamar eltűnik, 2-3 óra múlva mintha nem is használtam volna reggel:/ Ezzel szoktam meghúzni a l'oreal parisos tégelyes szemhéjtus alapját,szóval hasznát veszem az előbbiektől függetlenül:)

Angelika01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

gpetraam

2017. február 2.

Az első pár használatnál még "működött", utána már semmi színe nem volt. Mondjuk szép vonalat lehet vele húzni, de inkább folyékony tus alá használom "alapként". Ha elfogy, nem veszem újra.

gpetraam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Szerintem abszolute penzkidobas ugyanis hasznavehetetlen. Eszmeletlenul olcsi de semmi pigmentaltsaga nincsen es mar a 2.hasznalatkor vilagos szurken fogott..:

hemettidia0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

Janka96

2017. január 8.

Nagyon tetszik az, hogy a vékony hegye miatt tényleg alkalmasabb egy diszkrét vonal húzására is, erős fekete színe van és egyszerű használni. Az egyetlen negatívuma számomra az, hogy hajlamos a pislogás miatt egy kicsit felfelé kenődni, de ebben az árkategóriában a legjobb szemhéjtus, amit próbáltam.

Janka96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

gabcsi0221

2016. december 24.

Nagyon könnyű használni,nem kenődik el egész nap :)

gabcsi0221
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

Nagyon könnyű használni,nem kenődik el egész nap :)

paranoidcat

2016. november 6.

Csak a szempilláim tövéhez szoktam húzni vele egy vékony vonalat. Lassan egy hónapja van meg, napi egyszer használom, de egész nap fennmarad, nem kenődik el. Jó fekete színe van, könnyű vele dolgozni. Nekem a vége sem szálasodott ki.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

anna09

2016. szeptember 10.

Akartam egy tus tollat, és volt egy Glamouros kuponom, elhasználtam hát erre. A színe erős, kezelni egyszerű, a tartósságát egyenlőre nem tudom kommentálni. Még visszatérek Updatelni!
*udpate: A tollba hiába volt még festék, a hegyén nem jött ki rendesen, mert szét ment maga a tus hegy. Emiatt ollóval leoperáltam rövidebbre így jött belőle rendesen a végéből, nem a tövéből. Egyébként nem rossz, de nem tartós (igaz nem vártam el) viszont könnyű használni.

anna09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol