KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. november 5.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Ez a rendkívül hosszú élettartamú preciziós szemhéjtus praktikus, vékony, filc applikátorral, ideális a finom tusvonal elkészítéséhez, csakúgy, mint a drámai, extravagáns tusvonal elkészítéséhez.

Ár: 899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

edinaa225

2018. június 30.

Botrányosan rossz. Szép tusvonalat sikerült vele húznom , de kb 2 órán belül már a szemhéjamon volt vagy totál eltűnt. Nem ajánlom senkinek.

edinaa225
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 30.

vicadesu

2018. június 23.

Annyi jó van benne, hogy a vékony fejével egyszerűen lehet szép tusvonalat húzni. Eleinte bevált, de pár használat után rájöttem, hogy ez a világ legrosszabb filces tusa. Nagyon hamar fogy, mivel sokat kell belőle felvinni, ugyanis nagyon híg, kb. semmi színe nincs, és egyáltalán nem tartós, nekem fél órán belül el is kenődött. Ha már van a szememen valamilyen alap (por, esetleg korrektor), akkor lényegében lehetetlen felvinni, ha meg nincs, akkor szétcsúszik és elkenődik. Ami miatt 1 csillagot adok, az az, hogy pár használat után iszonyatosan elkezdett folyni. Zsepi nélkül már meg sem tudom fogni, mert az egész kezem tiszta fekete lesz tőle, hiába törlöm meg, ugyanúgy elkezd folyni, pedig nem csináltam vele semmit, ami miatt ez történhetne.

vicadesu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Enc

2018. január 16.

Már a másodikat használom belőle, mert szép vonalat lehet vele húzni és viszonylag tartós addig amíg jól működik. Egyedül emiatt vettem újra, mert hamar beszárad, illetve a toll feje annyira felszedi a szemhéjpúdert, hogy egy idő után csúnyán fog..

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

fanncsooo

2017. december 24.

Arra jó volt, hogy megtanuljak szép tusvonalat húzni, de sajnos hamar beszáradt és nem is volt olyan intenzív színe.

fanncsooo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 24.

Lunora

2017. december 15.

Most vettem. Próbálgattam, próbálgattam. És úgy érzem csak arra lesz, jó hogy megtanuljak cicafarkat csinálni :D hamar fogy és ha szemhéjfesték már van a szememen akkor könnyen eltömődik és simogathatom le róla egy zsepivel... a végéig pedig már nem is jut el a termék nem veszem újra.

Lunora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 15.

adriabiro

2017. december 13.

Kétszer vettem belőle, erre azért volt szükség mert azt hittem rosszat vettem,túl hamar kiszáradt. De nem ,a második is pár használat kiszáradt és szürkés lett....A vízálló változatot egy fokkal jobban szeretem

adriabiro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

AppleMaple

2017. november 2.

Könnyű használni és tartós a végeredmény, de mocskosul idegesitő, hogy emellé "alig van benne" feeling társul, pl megcsinálom az egyik szememen a vonalat és a másiknál már alig jön belőle. Nem fogom újravenni.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

vicky93

2017. szeptember 14.

A formája, mérete nagyon jó, kényelmesen és könnyen lehetne vele dolgozni. Lehetne, ha szép fekete színe lenne, de sajnos nincs. A festék nagyon híg, átlátszó. Olcsó, esetleg próbálkozni jó, de a mindennapi tökéletes tusvonal meghúzására nekem nem elég. De egy jó közepesnek elmegy, volt már rosszabb is :)

vicky93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Anita97

Korcsoport: < 18
2017. április 21.

Szeretem.Szépen lehet vele dolgozni,tartós és megfizethető!

Anita97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 21.

Szeretem.Szépen lehet vele dolgozni,tartós és megfizethető!

Angelika01

2017. február 11.

Szép,precíz vonalat lehet vele húzni de sajnos nagyon hamar eltűnik, 2-3 óra múlva mintha nem is használtam volna reggel:/ Ezzel szoktam meghúzni a l'oreal parisos tégelyes szemhéjtus alapját,szóval hasznát veszem az előbbiektől függetlenül:)

Angelika01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol