KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Az extrém vékony ecsetes applikátor ideális vékony és vastag vonalak létrehozására is. Mélyfekete, hosszantartó, vízálló.

Jujuci

2017. szeptember 27.

Mikor ezzel tusozok, mindig megjegyzik, mennyire szép, precíz vonalat tudok húzni. :) Szerintem ezzel a tussal lehet megtanulni a legjobban tusvonalat rajzolni. Nálam abszolút nem pereg, nem kenődik, reggeltől estig a helyén marad, be is táraztam belőle 3 db-ot, olyannyira megszerettem :)

Jujuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

cukicsajszi

2017. szeptember 24.

Ezzel a tussal tanultam meg értelmes vonalat húzni, amit a környezetemben többen észre is vettek. Tartós és tényleg vízálló! Most, hogy kifuttatják (sajnos) igyekszem betárazni belőle!

cukicsajszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

CzMónika

2017. szeptember 14.

Tényleg jó vékony az ecset, könnyű használni. A leírással ellentétben egyáltalán nem hosszantartó, vízálló: egy jóízű, könnyfakasztó nevetéssel lejött az egész!Nagyon nem újravevős!

CzMónika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Candy21

2017. augusztus 13.

Tetszik szép fekete a színe nekem tartós is nem pereg könnyen tudok vele szép vonalat húzni.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Audrey91

2017. június 14.

Szemhéjpúderes sminken használom finishernek, nagyon szép, egyenletes, precíz tusvonalat lehet vele húzni és nagyon tartós (szárazon dörzsölve egyáltalán nem jön le).

Audrey91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Pöti

2017. június 8.

Amióta tusvonallal élek, azóta folyamatosan keresem a tökéletest. Volt drága (Nars, UD) filces, de hamar kifogytak, volt olcsó filces, azok inkább megérték, nem fájt annyira, amikor kifogytak, de nem szeretem őket, bevallom. A tégelyesből is próbáltam mindenfélét, azokból a Laura Mercier volt a kedvenc. Aztán átszoktam a folyékonyra. Találtam két ilyen rendes vékony ecsetes példányt az Essence-nél. Kézfejen szép feketék, viszont szépen csak szemfestéken fognak, csupasz szemhéjon eszméletlen vizesek.. Amúgy tartós, az ecsete is jobb az Ink verziónál, de messze van a tökéletestől.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Percsike

2017. június 2.

Amikor felkentem nagyon szép volt ,szépen dolgozhato. DE VISZONT ELTELT PÁR ÓRA ÉS LEPERGETT (meg az èletem is előttem)nem ajánlom

Percsike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

orsolyfanni

2017. február 19.

A csillagok alapján borzasztó nagy csalódás volt. Leperegett a fele pár órán belül. Bár tény hogy vékony csíkot húz, de ezzel sokat nem érek ha a nap közepén már nevetségesen nézek ki tőle :(

orsolyfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

ponilopopolopo

2017. február 14.

Szépen lehet vele dolgozni, de borzasztóan szárad, lepattogzik egy két óra után.. Nem fogom újravenni.. Kicsit még vizes állagú is..

ponilopopolopo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Cintia89

2017. január 24.

A krémmánián lévő értékelések alapján vettem meg ezt a szemtust. Elégedett vagyok, lehet szép vékony csíkot húzni vele. Napközben nem kenődik el, én csak a felső szemhéjamra használom. Szép élénk fekete színe van. Úgyhogy jár az 5 csillag. :-)

Cintia89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.