KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Az extrém vékony ecsetes applikátor ideális vékony és vastag vonalak létrehozására is. Mélyfekete, hosszantartó, vízálló.

Candy21

2017. augusztus 13.

Tetszik szép fekete a színe nekem tartós is nem pereg könnyen tudok vele szép vonalat húzni.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Audrey91

2017. június 14.

Szemhéjpúderes sminken használom finishernek, nagyon szép, egyenletes, precíz tusvonalat lehet vele húzni és nagyon tartós (szárazon dörzsölve egyáltalán nem jön le).

Audrey91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Pöti

2017. június 8.

Amióta tusvonallal élek, azóta folyamatosan keresem a tökéletest. Volt drága (Nars, UD) filces, de hamar kifogytak, volt olcsó filces, azok inkább megérték, nem fájt annyira, amikor kifogytak, de nem szeretem őket, bevallom. A tégelyesből is próbáltam mindenfélét, azokból a Laura Mercier volt a kedvenc. Aztán átszoktam a folyékonyra. Találtam két ilyen rendes vékony ecsetes példányt az Essence-nél. Kézfejen szép feketék, viszont szépen csak szemfestéken fognak, csupasz szemhéjon eszméletlen vizesek.. Amúgy tartós, az ecsete is jobb az Ink verziónál, de messze van a tökéletestől.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Percsike

2017. június 2.

Amikor felkentem nagyon szép volt ,szépen dolgozhato. DE VISZONT ELTELT PÁR ÓRA ÉS LEPERGETT (meg az èletem is előttem)nem ajánlom

Percsike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

orsolyfanni

2017. február 19.

A csillagok alapján borzasztó nagy csalódás volt. Leperegett a fele pár órán belül. Bár tény hogy vékony csíkot húz, de ezzel sokat nem érek ha a nap közepén már nevetségesen nézek ki tőle :(

orsolyfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

ponilopopolopo

2017. február 14.

Szépen lehet vele dolgozni, de borzasztóan szárad, lepattogzik egy két óra után.. Nem fogom újravenni.. Kicsit még vizes állagú is..

ponilopopolopo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Cintia89

2017. január 24.

A krémmánián lévő értékelések alapján vettem meg ezt a szemtust. Elégedett vagyok, lehet szép vékony csíkot húzni vele. Napközben nem kenődik el, én csak a felső szemhéjamra használom. Szép élénk fekete színe van. Úgyhogy jár az 5 csillag. :-)

Cintia89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

besztib

2017. január 5.

Sok tust probaltam mar de most jelenleg ez a kedvencem, ugyanis nagyon jol használható es nagyon könnyű vele dolgozni:) Nagyon tartós is pedig nem vízálló, es az ára is szuper

besztib
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Pixie83.

2016. december 27.

A csupa csillag értékelések miatt választottam ezt a tust legutóbb, de bár ne tettem volna...Szép a színe valóban, jó az állaga, de számomra kezelhetetlen az ecset. Nekem túl vékony, és hosszú. Kínszenvedés vele annak a cicás vonalnak a meghúzása, ami évek óta más típusú tussal gyerekjáték volt. Ez nem az ő hibája, nyilván az én esetlenségem, vagy türelmetlenségem. Két hete használom minden nap, és annyira próbáltam megszeretni, de nem megy... Marad a s-he stylezone Dip szemhéjtus. Ma megvettem, és egy nagy sóhajjal nyugtáztam ismét: ami nekem jól bevált nem cserélem le másra.

Pixie83.
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

tinczu

2016. december 12.

Nagyon szeretem:) a legjobb tus amit eddig próbáltam,szép fekete színe van,jó állagú a festék és az ecsete is kifogástalan nem túl puha,de nem is kellemetlenül merev,szépen lehet vele dolgozni.Mindenképp 5*! :)

tinczu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.