KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2016. február 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Szemhéjtus, mely eredeti japán filccel biztosítja az teljesen pontos, precíz tusvonalat.

Ár: 899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anyezz

2017. november 9.

Felkenődik a szemhéjra, utána meg alig lehet levakarni:(

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Felkenődik a szemhéjra, utána meg alig lehet levakarni:(

Tekla96

2017. június 14.

Szörnyű :( Első használatkor éreztem, hogy nem szárad meg rendesen, ragad. Fixáltam fekete porral, hogy az majd helyén tartja... 2 óra múlva felkenődött a szemhéjamra. Ennél többet nem tudok vele csinálni, sajnálom...

Tekla96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

gioia

2017. január 13.

Kb. háromszor használtam. Az első alkalommal gyönyörű éjfekete színe volt, ami a harmadik használatra egy szürkés színre változott. Nem hiszem, hogy ez normális egy tusfilcnél... Nem is tartós. Ráadásul teljes áron vettem, úgyhogy duplán fáj;)

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Vancsi

2016. szeptember 28.

Nekem a Long lasting verzioja van meg..hát nemlong....

Vancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Nekem a Long lasting verzioja van meg..hát nemlong....

tellmeastory95

2016. július 8.

Nekem megfelelt, nem csúcskategória, de olcsó. Én tudtam vele vékony vonalat húzni, nem kellett erőt kifejtenem, szép fekete vonal lesz belőle.

tellmeastory95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

MulBria

2016. június 8.

Nem lehet vele vékony vonalat húzni. Nem tartós, elkenődik. Soha többet.

MulBria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

Nem lehet vele vékony vonalat húzni. Nem tartós, elkenődik. Soha többet.

bius92

2016. május 5.

Nem lett a kedvencem, hamar elkenődik, nagyon hamar kifogyott, vagy inkább kiszáradt

bius92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.