KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2016. július 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A szögletes ecsettel tökéletesen viheted fel a por és gél állagú szemöldökfestéket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dorinakemeny

2018. április 16.

Évek óta hű társam a szemöldök formázásban. :) nem színeződik hullik a szőre, szépen felveszi a por állagú terméket. Ennyi pénzért igazi ajándék

dorinakemeny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

illesbb

2018. március 11.

Féláron vettem a kiárusításon és nagyon szeretem használni. Szerintem tök jó minőségű és a formája is tetszik.

illesbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

moniregina

2018. március 7.

Nemrég szereztem be, és nagyon szeretem! Egyszerű vele dolgozni, a szemöldökport szépen felveszi, puha és tömör ecset.

moniregina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Nicu

2018. március 6.

Puha a szőre, nem sérti a bőröm, mégis nagyon jól tudok vele satírozni is. Vékony és vastag szemöldököt is lehet vele festeni. Remélem bírja majd a mosásokat is. Ezért az árért tökéletes.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Szilviams0118

2018. február 26.

szuper ecset, akciósan filléres!

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

szuper ecset, akciósan filléres!

Erika729

2018. január 31.

Első ecsetem szemöldökre. Gél állagú szemöldökformázóhoz használom. Szuper!

Erika729
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Első ecsetem szemöldökre. Gél állagú szemöldökformázóhoz használom. Szuper!

Anita9620

2018. január 22.

Én nem a szemöldökömre használom, hanem szemhéjpúdert veszek fel vele és tusvonalat húzok. Szépen lehet vele dolgozni, nem hullik a szőre.

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

casa17

2018. január 19.

Legjobb szemöldök ecset! 💗

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Legjobb szemöldök ecset! 💗

cooleva

2018. január 16.

Megmondom őszintén nem fűztem hozzá sok reményt, de nagyon jó! Szemöldökömre használom és annak kontúrozására (korrektorral), könnyű vele dolgozni.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Enc

2018. január 16.

Az essence ecseteivel általában egytől egyig meg vagyok elégedve és ez nincs máshogy ezzel sem, tökéletes, ajánlom mindenkinek!

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.