KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2016. július 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A szögletes ecsettel tökéletesen viheted fel a por és gél állagú szemöldökfestéket.

Essence Szemöldök ecset
Ár: 500 ft , Eladó: DistressedMaszat
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Miskolc , fizetés: Személyes átvétel előnyben

bacsotina9

2018. június 20.

Nagyon jó!

bacsotina9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Nagyon jó!

Massacre

2018. június 13.

Pomadehoz használom, pont megfelelő, nem túl puha, de azért könnyű felvinni vele a terméket. Nagyon szép a dizájn is, ezért plusz pont.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

DistressedMaszat

2018. május 20.

Szerintem kifogtam egyet ami valamiért nem jó xD porhoz próbáltam, pomadehoz és ceruza satírozáshoz is. Nem tudom hogy mondjam de többet szed vissza mint amit rátesz. Nem értem de nekem nem válltbe. Korrektorhoz is próbáltam, nem rossz ahhoz de szerintem túl adok rajta.:(

DistressedMaszat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

TimyeK

2018. május 17.

Jó tömött kis ecset, nem hullik a szőre, viszont nekem a tusecset vált be szemöldökre, ez nem, mert túl széles. Szemem alá használom, arra kiváló.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

dorinakemeny

2018. április 16.

Évek óta hű társam a szemöldök formázásban. :) nem színeződik hullik a szőre, szépen felveszi a por állagú terméket. Ennyi pénzért igazi ajándék

dorinakemeny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

illesbb

2018. március 11.

Féláron vettem a kiárusításon és nagyon szeretem használni. Szerintem tök jó minőségű és a formája is tetszik.

illesbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

moniregina

2018. március 7.

Nemrég szereztem be, és nagyon szeretem! Egyszerű vele dolgozni, a szemöldökport szépen felveszi, puha és tömör ecset.

moniregina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Nicu

2018. március 6.

Puha a szőre, nem sérti a bőröm, mégis nagyon jól tudok vele satírozni is. Vékony és vastag szemöldököt is lehet vele festeni. Remélem bírja majd a mosásokat is. Ezért az árért tökéletes.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Szilviams0118

2018. február 26.

szuper ecset, akciósan filléres!

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

szuper ecset, akciósan filléres!

Erika729

2018. január 31.

Első ecsetem szemöldökre. Gél állagú szemöldökformázóhoz használom. Szuper!

Erika729
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Első ecsetem szemöldökre. Gél állagú szemöldökformázóhoz használom. Szuper!