KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2016. július 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A szögletes ecsettel tökéletesen viheted fel a por és gél állagú szemöldökfestéket.

Essence Szemöldök ecset
Ár: 300 ft , Eladó: DistressedMaszat
Állapot: Párszor próbált , Helyszín: Miskolc , fizetés: Személyes átvétel előnyben. Postázok is, ha muszáj.

vivieeen1919

2018. augusztus 15.

Nekem bevált. Porhoz ,gélhez mindenhez. Lassan 2 éve megvan és teljesen jó:)

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nekem bevált. Porhoz ,gélhez mindenhez. Lassan 2 éve megvan és teljesen jó:)

Albertina

2018. július 23.

A nyele vastag és rövid, kényelmetlen a fogása. A szálak jók lennének, ha nem lenne olyan széles az ecsetfej. Nem ezt akartam, hanem a tus ecsetet, de 2 Rossmann-ban és 2 DM-ben hiába kerestem, nincs! Így maradt ez (azaz az új, fehér-rose gold design), de első nekifutásra nem tetszik!

Albertina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Livus09

2018. július 21.

Egyáltalán nem tudom használni, se porhoz, se gél állagúhoz... Pénzkidobás!

Livus09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Egyáltalán nem tudom használni, se porhoz, se gél állagúhoz... Pénzkidobás!

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

A Catrice szemöldökceruzáját használom, arra rá az Essence porját, és azt tökéletesen fel lehet ezzel vinni.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Vivó

2018. július 11.

Nem nagy összeg, de pénzkidobás! Semmit se lehet kezdeni vele, se pomádéval se porral...csalódás!

Vivó
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

DistressedMaszat

2018. július 5.

Szerintem kifogtam egyet ami valamiért nem jó xD porhoz próbáltam, pomadehoz és ceruza satírozáshoz is. Nem tudom hogy mondjam de többet szed vissza mint amit rátesz. Nem értem de nekem nem válltbe. Korrektorhoz is próbáltam, nem rossz ahhoz de szerintem túl adok rajta.:(

Up: megkapja a két caillahot mert pomadéval tudnám használni de azzal se tetszik. A P2 pomádéhoz járt nyomi kis ecsettel sokkal szebben és pontosabban lehet dolgozni.
Eladnám a párszor próbált ecsetet, ha érdekelne valakit.

DistressedMaszat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Eladnám a párszor próbált ecsetet, ha érdekelne valakit.

Andi98

2018. június 29.

Gél állagú szemöldök formázóhoz használom ahoz nagyon jó. Porhoz sem rossz de azt inkább másikkal viszem fel de gelhez tökéletes. Nem hullik pedig régóta használom. Precízen lehet vele dolgozni.

Andi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Massacre

2018. június 13.

Pomadehoz használom, pont megfelelő, nem túl puha, de azért könnyű felvinni vele a terméket. Nagyon szép a dizájn is, ezért plusz pont.

Massacre
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

TimyeK

2018. május 17.

Jó tömött kis ecset, nem hullik a szőre, viszont nekem a tusecset vált be szemöldökre, ez nem, mert túl széles. Szemem alá használom, arra kiváló.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

dorinakemeny

2018. április 16.

Évek óta hű társam a szemöldök formázásban. :) nem színeződik hullik a szőre, szépen felveszi a por állagú terméket. Ennyi pénzért igazi ajándék

dorinakemeny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.