KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Lágy, krémes textúrája semlegesíti a bőr egyenetlenségeit.

3 változatban kapható:

• sárga - eltünteti a szem alatti karikákatSá
  • zöld - elfedi a pirosságot
  • rózsaszín - élénkítő hatású

Ár: 949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Piko888

2017. október 14.

Update.:
Beszereztem a pastel pinket is és szintén kellemes meglepetés. Ahogy többen is írták, elég híg termékről van szó, de pont emiatt nem nehéz érzetű és könnyű eldolgozni. Én a fedéssel is elégedett vagyok: a zöldtől sem azt vártam, hogy tűntesse el a pattanást, hanem semlegesítse a piros foltokat.
A pinknél én erősebb rózsaszínre számítottam, de szerencsére tévedtem. Tökéletes a szem alatti terület világosítására alapozó fölé vagy akár anélkül. Lehet, hogy végleg kiváltja a többi korrektoromat.

Én a zöld változattal tettem egy próbát (de az előző 3 véleményt olvasva a pinket is ki fogom próbálni). Elég tudatosan kerülöm az Essence márkát, mert nem tartozom a célcsoportjukba és a minőséggel sem igazán vagyok elégedett (kivéve fehér fixáló púder és tusecset). Épp ezért kellemes csalódás volt ez a korrektor. Alapozó fölé vittem fel, gondolván, hogy alá felesleges és nagyon jól működik. Az erős zöld szín teljesen egybeolvad az alappal, de közben észrevehetően enyhíti a pirosságot. Szóval nem, nem lesz zöld az arc :) Blenderrel és ecsettel is jól működik. Korrekciós hatása tartós, bár most kevésbé pirosodik ki a bőröm. Nem gyűlik össze sehol, nem kopik foltokban, viszont az alapozóval együtt átfényesedik. A csomagolás nem túl igényes, de annyi baj legyen, az ára teljesen korrekt. Nem mondom, hogy nem lehet élni nélküle, de nem bántam meg, hogy kipróbáltam :)

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Update.:

Sztellus

2017. szeptember 26.

Zöldet vettem, szerintem borzalmas, semmit nem fed. Mindenhogy próbáltam már használni. Nekem ez kuka :(

Sztellus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

googles

2017. szeptember 7.

Ez tényleg jó. A sárgát vettem, szem alatti sötétebb karikákra. Kiválóan működik, jobban, mint a többi szem alá szánt korrektor. Nekem nagyon bevált, hogy ez ilyen folyékony és nem sűrű. Így nem csinál száraz, sivatagos területet a szem alá, amitől ráncosnak tűnik. A színe is jól működik, pedig nem egyszerű az én bőröm színe, rózsaszínes világos, amin sok sárgás alapozó sötét vagy nem illeszkedik. De ez szuper!

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Picieri

2017. szeptember 7.

A sárga mellé vettem egy rózsaszínt,mert olyan jókat írtatok róla. Egyszerűen szuper! A szemem alá szoktam felvinni,kicsit keverve a sárgával és nagyon szép az eredmény. Kell nekik egy kis idő míg szépen összérnek,de nagyon jó. Tetszik hogy nem olyan sűrű,mert így olyan,mintha egész nap tudna hidratálni,és kevésbé ül meg emiatt a ráncokban is. Imádom!! Remélem sokáig megmarad és nem veszik ki a kollekcióból!😃😃

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

tara95

2017. augusztus 12.

Én is a pastel pinket szereztem be. Mivel kiüti a szemem alatti kékes részt így csatlakozom, nem erős a fedése, de hihetetlen módon felfrissíti, kivilágosítja ezt a területet. Könnyű eldolgozni, nem parfümös, nem szárít, olcsó. Gondolkozom a sárgán.

Nem hittem volna, hogy ennyire stabil helyet kap. Nekem a legjobban úgy vált be, hogy felviszem a bőrszínű korrektort, majd rögtön ezzel rámegyek, keverem. Azonnal deríti a trend it up és maybelline termékeket, világosítja és szépen bele is olvad a bőrömbe. Már nem is sminkelek nélküle, a sárgáért a barátnőm van oda.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Mofi

2017. július 5.

Nekem a zöld és a sárga van még és örülök, hogy beszereztem őket. Először azt hittem borzalmas, mert annyira híg volt, semmit nem fedett. De kitaláltam hogy alapozóval illetve folyékony korrektorral keverve tökéletes! Én az alapozót is csak bőrhibak korrigálására használom, de ugye sokszor csak önmagában nem fedi el a dolgokat , viszont így tökéletes! Szerintem akinek pl. Egy alapozó árnyalata nem passzol a bőrszínéhez túl sárgás vagy rózsaszínes, az ezekkel tudja javítani.

Mofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

csoszrenata28

2017. június 9.

Imádom ezt a terméket.(Rózsaszín színben van meg nekem) Essence-ről van szó, eléggé megoszlik a vélemény de nekem bevált nagyon! Hozza azt ami elvárható egy korrektortól, szépen fed, nem ül bele a redőkbe és a ráncokba. Egész nap ott marad a helyén pedig fixálásra csak sima púdert használtam. Ár-érték arányban szerintem magasan a legjobb.

csoszrenata28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

little.shana

2017. május 19.

A pastel pink van meg és ugyan cuki a csomagolása, nekem nem a kedvencem, már előre félek, hogy a végén hogy fogom kiszedni belőle az utolsó miliket ezzel a fej megoldással. De maga a termék nagyon tetszik. Hamar szárad, a nedves beauty blender dupe-pal csak finoman bepaskolom a bőrömbe és álomszépen ott marad egész nap. A fedése egyáltalán nem erős, de mivel szemkörnyékre és az orrom mellett közvetlenül a pofimra használom, ott amúgy sincsenek pattanásaim, a tág pórusaimat és a karikámat pedig elfedi. Én önmagában is használom púderrel úgy, hogy csak ezt viszem fel az előbb említett területekre, korrektort a pattikra és színes, fedő púdert finoman mindenhová, így nagyon egészséges és természetes arcképet kapok. Az is nagyon hasznos számomra, hogy finom halvány rózsaszín színt ad, így az általában kissé sárgás és sötétebb alapozóimat be tudja állítani a neutrális, világos arcszínemre, anélkül, hogy az fakónak hatna. Összességében nagyon megérte az árát, és szívesen újravenném, ha nem vonnák ki addigra a forgalomból.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

busa01206

2017. március 13.

A csomagolása nagyon szép kis masszív és nehéz, olyan kis minőségi érzése van. A benne lévő cucc, pedig szintén elnyerte a tetszésemet. A rózsaszín van meg, ami azt igéri, hogy élénkít. Én szem alá illetve homlokra és állra raktam és csak ámultam. Egyszerűem belesimul a bőrbe, szinte alig kell eldolgozni, rákened az arcodra és így belevolvad és valóban világosít. Elég érdekes korrektor, igazából fedése nem nagyon van, és állagra se túl nehéz, de valahogy mégis sokat világosít, ez főleg szem alá nagy segítség. Ezek után megyek vissza a müllerbe a sárgáért :)

busa01206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.