KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 25.

Lágy, krémes textúrája semlegesíti a bőr egyenetlenségeit.

3 változatban kapható:

• sárga - eltünteti a szem alatti karikákatSá
  • zöld - elfedi a pirosságot
  • rózsaszín - élénkítő hatású

Piko888

2017. május 19.

Én a zöld változattal tettem egy próbát (de az előző 3 véleményt olvasva a pinket is ki fogom próbálni). Elég tudatosan kerülöm az Essence márkát, mert nem tartozom a célcsoportjukba és a minőséggel sem igazán vagyok elégedett (kivéve fehér fixáló púder és tusecset). Épp ezért kellemes csalódás volt ez a korrektor. Alapozó fölé vittem fel, gondolván, hogy alá felesleges és nagyon jól működik. Az erős zöld szín teljesen egybeolvad az alappal, de közben észrevehetően enyhíti a pirosságot. Szóval nem, nem lesz zöld az arc :) Blenderrel és ecsettel is jól működik. Korrekciós hatása tartós, bár most kevésbé pirosodik ki a bőröm. Nem gyűlik össze sehol, nem kopik foltokban, viszont az alapozóval együtt átfényesedik. A csomagolás nem túl igényes, de annyi baj legyen, az ára teljesen korrekt. Nem mondom, hogy nem lehet élni nélküle, de nem bántam meg, hogy kipróbáltam :)

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

little.shana

2017. május 19.

A pastel pink van meg és ugyan cuki a csomagolása, nekem nem a kedvencem, már előre félek, hogy a végén hogy fogom kiszedni belőle az utolsó miliket ezzel a fej megoldással. De maga a termék nagyon tetszik. Hamar szárad, a nedves beauty blender dupe-pal csak finoman bepaskolom a bőrömbe és álomszépen ott marad egész nap. A fedése egyáltalán nem erős, de mivel szemkörnyékre és az orrom mellett közvetlenül a pofimra használom, ott amúgy sincsenek pattanásaim, a tág pórusaimat és a karikámat pedig elfedi. Én önmagában is használom púderrel úgy, hogy csak ezt viszem fel az előbb említett területekre, korrektort a pattikra és színes, fedő púdert finoman mindenhová, így nagyon egészséges és természetes arcképet kapok. Az is nagyon hasznos számomra, hogy finom halvány rózsaszín színt ad, így az általában kissé sárgás és sötétebb alapozóimat be tudja állítani a neutrális, világos arcszínemre, anélkül, hogy az fakónak hatna. Összességében nagyon megérte az árát, és szívesen újravenném, ha nem vonnák ki addigra a forgalomból.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

tara95

2017. április 13.

Én is a pastel pinket szereztem be. Mivel kiüti a szemem alatti kékes részt így csatlakozom, nem erős a fedése, de hihetetlen módon felfrissíti, kivilágosítja ezt a területet. Könnyű eldolgozni, nem parfümös, nem szárít, olcsó. Gondolkozom a sárgán...

Megvettem a sárgát. Bb alá viszem fel a karikákra és a pirosságra. Bb felé megy a pink. Tetszik.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

busa01206

2017. március 13.

A csomagolása nagyon szép kis masszív és nehéz, olyan kis minőségi érzése van. A benne lévő cucc, pedig szintén elnyerte a tetszésemet. A rózsaszín van meg, ami azt igéri, hogy élénkít. Én szem alá illetve homlokra és állra raktam és csak ámultam. Egyszerűem belesimul a bőrbe, szinte alig kell eldolgozni, rákened az arcodra és így belevolvad és valóban világosít. Elég érdekes korrektor, igazából fedése nem nagyon van, és állagra se túl nehéz, de valahogy mégis sokat világosít, ez főleg szem alá nagy segítség. Ezek után megyek vissza a müllerbe a sárgáért :)

busa01206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.