Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: rena96, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

A mélyfekete festékkel és kúp alakú spirálkefével drámai műszempilla hatás érhető el.

Ár: 1049, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kittikataa

2018. szeptember 10.

Az elején nem volt nagy barátom, de ahogy kicsit ‘beszáradt’ már szerettem. Nekem szépen szétválasztja a pilláimat.

Kittikataa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

barbimania

2018. szeptember 8.

Nagyon nagyon silány... a rekord talán, hogy fél óra alatt sehol sem volt... felszívódott?

barbimania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

NitaNitaa

2018. augusztus 18.

Egyszerűen imádom! :) Szuperhosszú pillák, nekem nagyon tartós és ár - érték arányban is szuper. Már 2-őt elhasználtam, most tervezem a harmadikat beszerezni.

NitaNitaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

evamamoka

2018. augusztus 12.

Első termékem, amit a rengeteg pozitív vélemény alapján vettem meg. Hát wowww gyönyörű hosszú szempillákat varázsol, drámai fekete hatással. Gondoltam megvan az első és utolsó spirálom amit imádok, tökéletes és az ára filléres, tehát ő marad és pont. De nem! 3-4 óra múlva bekente a szemhéjamat, majd ezt követően a fele landolt a szemem alatt, csodálatos pandamaci effektet létrehozva. Isten bizony többször próbáltam hátha, de nem viselkedett másként. Talán nem romlik meg a hideg napokig és kipróbálom akkor, hátha csak a meleget nem bírta. Hatalmas csalódás.

evamamoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Anett19

2018. augusztus 12.

Nagyon szép pillákat csinál, de nap végére semmi nem marad belőle és könnyen le is kenődik. Nem rossz, de nem fogom újravenni.

Anett19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Vizinora

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 8.

Sok jót hallottam erről a spirálról, borzasztóan olcsó így gondoltam, hogy kiprobálom de nekem elég nagy csalódás. Ha nem bánok vele óvatosan rengeteg festéket visz fel, amúgy szuper hosszú pillákat varázsol. A legrosszabb az egészben, hogy nagyon potyog, és nekem ez amitől használhatatlan.

Vizinora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Moncsa39

2018. augusztus 6.

Rövid, egyenes pilláim szép hosszúak lesznek tőle. Még szemceruza nélkül is szépen kihangsúlyozza a szemeimet.

Moncsa39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Nekem nagyon kicsi és egyenes szempilláim vannak. Nagyon sok szempillaspirálba csalódtam már, mindegyik azt ígéri, hogy az olyanok mint én is imádni fogják a terméket, de ez még soha nem volt így. Egyszer sem tűntek göndörebbnek a szempilláim. Ma már csak azért használom, mert minden nap használok szemhéjtust és, hogy ne üssön el a szempillám a tusom színétől. Egyébként szépen teszi a dolgát, és nem csalódtam benne, tényleg tett valami változást a pilláimmal. Szerintem megérdemli az 5 csillagot, mert sok spirál még idáig sem jutott el nálam.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

MaliaLeyaFuentesIglesias

2018. június 9.

Ajánlás hatására vettem és nem csalódtam.
Nem csomósodik, szép hosszúak lesznek tőle a szempilláim. A nap végére kicsit elkenődik a szemem alatt de nem potyog le a szempilláimról a festék.
Kedvenc szempillaspirálom lett.

MaliaLeyaFuentesIglesias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Ajánlás hatására vettem és nem csalódtam.
Kedvenc szempillaspirálom lett.

Lovemyhair

2018. június 2.

Nagyon sok jó vélemény alapján én is megvettem. Nem is tudom mit írjak róla. Néha szép pilláim lesznek, néha meg borzalmas. Az első spirálom amely iszonyatosan potyog és kenődik. Több, mint valószínű, hogy az üzletben már ki volt bontva, nem értem miért nincs becsomagolva. Biztos, hogy nem veszem újra.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!