KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: rena96, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

A mélyfekete festékkel és kúp alakú spirálkefével drámai műszempilla hatás érhető el.

Ár: 1049, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Melszi

2018. november 8.

Tetszik, nekem nem pereg le a pilláimról, nem nehezíti és keményíti meg őket. Könnyen le tudom mosni. (Szempilla alapozót használok előtte)

Melszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Katia88

2018. október 11.

Igen igen, pereg és hamar be is szárad. Viszont nekem két rétegben kb műszempillákat varázsol, mindössze 1000 huf-ért. Nem tudok neki kevesebbet adni 4 csillagnál.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Mariella

2018. október 9.

Egyszerűen tökéletes! Olcsó, hosszú természetes pillákat fest, és tartós. Imádom, nekem bevált

Mariella
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

skin

2018. október 8.

Kb egy -két hét után annyira besűrűsödött hogy a kefe inkább hasonlított egy bunkóra mint egy spirál kefére
amikor használni szerettem volna . Egyébként szép pillákat lehet vele elérni amíg működik. Csomókban tudtam csak felhordani. Nem veszem újra.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

mamendesz

2018. október 8.

Akciósan vettem a Rossmannban, és első felkenésre nem is tűnt pénzkidobásnak. Aztán kiderült, hogy hiába csinál szép pillákat, ha egy-két óra után a fele már a szemem alatt köt ki... Teljes pénzkidobás.

mamendesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Kittikataa

2018. szeptember 10.

Az elején nem volt nagy barátom, de ahogy kicsit ‘beszáradt’ már szerettem. Nekem szépen szétválasztja a pilláimat.

Kittikataa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

barbimania

2018. szeptember 8.

Nagyon nagyon silány... a rekord talán, hogy fél óra alatt sehol sem volt... felszívódott?

barbimania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

NitaNitaa

2018. augusztus 18.

Egyszerűen imádom! :) Szuperhosszú pillák, nekem nagyon tartós és ár - érték arányban is szuper. Már 2-őt elhasználtam, most tervezem a harmadikat beszerezni.

NitaNitaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

evamamoka

2018. augusztus 12.

Első termékem, amit a rengeteg pozitív vélemény alapján vettem meg. Hát wowww gyönyörű hosszú szempillákat varázsol, drámai fekete hatással. Gondoltam megvan az első és utolsó spirálom amit imádok, tökéletes és az ára filléres, tehát ő marad és pont. De nem! 3-4 óra múlva bekente a szemhéjamat, majd ezt követően a fele landolt a szemem alatt, csodálatos pandamaci effektet létrehozva. Isten bizony többször próbáltam hátha, de nem viselkedett másként. Talán nem romlik meg a hideg napokig és kipróbálom akkor, hátha csak a meleget nem bírta. Hatalmas csalódás.

evamamoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Anett19

2018. augusztus 12.

Nagyon szép pillákat csinál, de nap végére semmi nem marad belőle és könnyen le is kenődik. Nem rossz, de nem fogom újravenni.

Anett19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!