KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: rena96, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

A mélyfekete festékkel és kúp alakú spirálkefével drámai műszempilla hatás érhető el.

Ár: 1049, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kacsa

2018. április 18.

Vegyesek az érzéseim ezzel a spirállal kapcsolatban. A keféje tetszik, könnyű vele dolgozni. A végeredmény se rossz, amit el lehet vele érni, szerintem egész látványos. A problémám ezesetben is ugyanaz, mint ez eddig próbált Essences spiráloknál, és ez a tartósság. Elég hamar elkezd peregni a festék, ami nagyon zavaró számomra, és pár óra után el is kenődik. Kár érte, mert ha az árát és a végeredményt nézzük, igazából megérné, de én így nem fogom újravenni.

Kacsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

Alexia

2018. április 17.

Nagyon jó spirál, szép hosszú pillákat csinál. Ez az egyik kedvenc spirálom.

Alexia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Nagyon jó spirál, szép hosszú pillákat csinál. Ez az egyik kedvenc spirálom.

jvivi

2018. április 16.

Komoly problémáim nincsenek vele, szép pillákat csinál, viszont se nem dúsít se nem hosszabbít. Ár érték arányban azonban nem rossz.

jvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

napraforgo23

2018. április 15.

Még keresem a tökéletes cruelty free spirált, nem ő lesz az. Elmegy, de inkább csak hétköznapokra, nem annyira látványos, mint szeretném, ráadásul kicsit maszatolódik is a nap folyamán.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

vukszanovics.kira

2018. április 3.

Nekem bevált, először sok festéket visz fel, de kb egy hét használat után már nem. Hosszú pillákat csinál, amit nagyon szeretek. Megéri az árát. <3

vukszanovics.kira
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

HennyGindele

2018. március 23.

Egy blogger ajánlása miatt vettem meg es milyen jól tettem kedvencem lett szép fekete nem ragasztja össze a pillákat úgyhogy tökéletes es az áráról nem is beszélve

HennyGindele
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

baarbo

2018. március 22.

A legkedvencebb lett, többszöri ajánlás után vettem meg és tényleg nagyon jó, főleg ilyen árral! Drogériás szempilla spirálok közül arany érmes.

baarbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

bdius92

2018. március 20.

Egy blogger ajánlására vettem meg. De semmi extra, szép fekete, nem tapasztja (annyira) össze a pillákat, azonban szerintem picit potyog (vagy csak azért mert már régebbi és szárad ki). Még talán van benne egy kevés, de már kidobom.Nem hiszem, hogy újra veszem.
Előnye, hogy olcsó, használható a keféje és szép fekete, de semmi extrát nem csinál.

bdius92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

beauté

2018. március 8.

Szerintem amit vettem, már lehet, hogy boltban kibontották, mert a fehér szélén az egyik oldalon lehetett látni egy kis "feketét". Mondjuk erről nem a spirál tehet, hogy nincs külön becsomagolva és kinyitogatják.. Maga a keféje szerintem tökéletes, és nekem nagyon szép pillákat csinált. Szerencsére nekem a helyén marad, nem kenődik el a nap végére sem.

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

takacska

Korcsoport: < 18
2018. február 23.

Nagyon szép fekete színe van, dusitja és emeli a pillakat. Nap végére ugyan olyan marad, mint ahogyan felkenem.

takacska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 23.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!