KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: rena96, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

A mélyfekete festékkel és kúp alakú spirálkefével drámai műszempilla hatás érhető el.

Ár: 1049, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Nekem nagyon kicsi és egyenes szempilláim vannak. Nagyon sok szempillaspirálba csalódtam már, mindegyik azt ígéri, hogy az olyanok mint én is imádni fogják a terméket, de ez még soha nem volt így. Egyszer sem tűntek göndörebbnek a szempilláim. Ma már csak azért használom, mert minden nap használok szemhéjtust és, hogy ne üssön el a szempillám a tusom színétől. Egyébként szépen teszi a dolgát, és nem csalódtam benne, tényleg tett valami változást a pilláimmal. Szerintem megérdemli az 5 csillagot, mert sok spirál még idáig sem jutott el nálam.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

MaliaLeyaFuentesIglesias

2018. június 9.

Ajánlás hatására vettem és nem csalódtam.
Nem csomósodik, szép hosszúak lesznek tőle a szempilláim. A nap végére kicsit elkenődik a szemem alatt de nem potyog le a szempilláimról a festék.
Kedvenc szempillaspirálom lett.

MaliaLeyaFuentesIglesias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Ajánlás hatására vettem és nem csalódtam.
Kedvenc szempillaspirálom lett.

Lovemyhair

2018. június 2.

Nagyon sok jó vélemény alapján én is megvettem. Nem is tudom mit írjak róla. Néha szép pilláim lesznek, néha meg borzalmas. Az első spirálom amely iszonyatosan potyog és kenődik. Több, mint valószínű, hogy az üzletben már ki volt bontva, nem értem miért nincs becsomagolva. Biztos, hogy nem veszem újra.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Rosegarden

2018. május 28.

Egyik nap szerettem, másik nap utáltam. Minden használatkor másmilyen volt, néha olyan csomósak lettek tőle a szempilláim, hogy leszedtem az egészet és újrakezdtem. Nem tudott egyenletes teljesítményt nyújtani, ezért megváltam tőle.

Rosegarden
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Kacsa

2018. április 18.

Vegyesek az érzéseim ezzel a spirállal kapcsolatban. A keféje tetszik, könnyű vele dolgozni. A végeredmény se rossz, amit el lehet vele érni, szerintem egész látványos. A problémám ezesetben is ugyanaz, mint ez eddig próbált Essences spiráloknál, és ez a tartósság. Elég hamar elkezd peregni a festék, ami nagyon zavaró számomra, és pár óra után el is kenődik. Kár érte, mert ha az árát és a végeredményt nézzük, igazából megérné, de én így nem fogom újravenni.

Kacsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

Alexia

2018. április 17.

Nagyon jó spirál, szép hosszú pillákat csinál. Ez az egyik kedvenc spirálom.

Alexia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Nagyon jó spirál, szép hosszú pillákat csinál. Ez az egyik kedvenc spirálom.

jvivi

2018. április 16.

Komoly problémáim nincsenek vele, szép pillákat csinál, viszont se nem dúsít se nem hosszabbít. Ár érték arányban azonban nem rossz.

jvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

napraforgo23

2018. április 15.

Még keresem a tökéletes cruelty free spirált, nem ő lesz az. Elmegy, de inkább csak hétköznapokra, nem annyira látványos, mint szeretném, ráadásul kicsit maszatolódik is a nap folyamán.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

schnau.adelle

2018. április 3.

Nekem bevált, először sok festéket visz fel, de kb egy hét használat után már nem. Hosszú pillákat csinál, amit nagyon szeretek. Megéri az árát. <3

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

HennyGindele

2018. március 23.

Egy blogger ajánlása miatt vettem meg es milyen jól tettem kedvencem lett szép fekete nem ragasztja össze a pillákat úgyhogy tökéletes es az áráról nem is beszélve

HennyGindele
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!