KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   925 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2017. január 8.

Kategória:   Sminkek szájra

2016-os karácsonyi limitált kiadás

A fagyöngy alatt! Hosszantartó ragyogó rózsaszínt ad ajkaidnak.

01 All I Want For X-Mas Is You árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

drzhczk

2018. május 16.

kiárusításon szereztem be, mindig is borzolták a fantáziám a liptintek, de valamiért sosem jutottal el oda, hogy a kosaramba kerüljön bármelyik is.
én érdemi változást nem nagyon vettem észre nála, talán egy pici színt ad a számnak, de ennyi. furcsa felkenni, lenyalva nagyon enyhén kesernyés, de elviselhető. semmiképpen sem újravevős, de elhasználom :)

drzhczk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

LathatatlanOzike

2017. január 22.

Micsoda innovációt dobott piacra az Essence, az eszem megáll. :') Meg lettem volna a körömlakk külsejű szájfény nélkül. De. Mégis megvettem...
Nem mondom, hogy pénzkidobás volt, mert jó, csak az a baj, hogy száraz szájra lehetetlen használni, és mostanában nekem nagyon olyan. Pihentetem is jó sok ideig a használatát.
Kis pillanatot kell várni a felkenés után, és a fényes csillogásból matt marad. Nem szoktam építeni, mert nem az erős szín a célom, hanem a természetes.
5*, mert most jó kedvem van.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

5*, mert most jó kedvem van.

im

2017. január 6.

Ajándékba kaptam, és nem használtam korábban semmilyen liptintet.

Pozitívumok:
- a hagyományos kiszerelésű rúzsok, szájfények és ajakbalzsamok mellett izgalmas újdonság lehet egy körömlakkszerű szájkence, plusz a termék karácsonyi dizájnja is aranyos
- akármennyit is applikálunk magunkra, a végeredmény sosem lesz eltúlzott, feltűnő. A kezdeti csillogás után talán félmattra szárad.
- mivel nincs fedése,csak egy kis színt ad, észrevétlenül kopik, nem foltosan

Negatívumok:
- sok-sok réteget fel kell kenni, hogy közelítsen a szánk színe az üvegben látotthoz, és közben mindig ki kell várni, hogy megszáradjon az előző réteg. Ez nem gond akkor, ha nem ragaszkodunk "csak felkenem, és szaladok" használathoz. Én a magam részéről jobban szeretek a tökéletes vörös rúzzsal pepecselni ennyit.
- a mesterséges cseresznyeillat nem kedvencem, és nem is tartom téliesnek vagy karácsonyinak
- valamilyen formában szerintem mentolt is tartalmaz ez a liptint, mert erősen hűsít, amikor a számra kenem, illetve látszik, hogy picit teltebbé is tesz (irritáció --> lokális vérbőség --> időlegesen teltebb ajkak)
- evést-ivást nem bír, illetve 1-2 óra alatt be is szívódik
- nekem is szárítja a számat

Összességében:
Nem vettem volna meg magamnak. Mivel ajándékba kaptam, elhasználom. Nem nélkülözhetetlen. Lehetne különleges, de nem az.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Ajándékba kaptam, és nem használtam korábban semmilyen liptintet.

Pozitívumok:
- mivel nincs fedése,csak egy kis színt ad, észrevétlenül kopik, nem foltosan

Negatívumok:
- evést-ivást nem bír, illetve 1-2 óra alatt be is szívódik
- nekem is szárítja a számat

Összességében:

viviennoo

2016. december 15.

A szine tetszik teljesen, de borzasztoan kiszaritja, marja is picit a szamat, pedig nem ragom :/ kellemetlen erzes, ha rajtam van. Ugyhogy szerintem kuka.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

pinkynadi

2016. november 30.

Eddig vártam, hogy hátha valaki ír róla véleményt de senki nem akart szóbal megvettem. :D
Hatásában hasonlít az essence tavalyi téli kiadásában szereplő tint and oil hoz. Magyarul a szín nem azonnal jelenik meg teljes teltségében, hanem kell várni egy pár pillanatot.
Meglepően folyós az ajkakra kenve, főleg az ecseten látható szájfény állag után. Gyorsan megszárad és eddig tartósnak tűnik pedig ettem vele.
A szín először tényleg csak egy kis friss árnyalatot ad. Ezt pedig lehet építeni az erős pinkig a rétegezéssel. Több réteg után sem foltos, nem mállik vagy pereg. Eddig tetszetős. :)

pinkynadi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate