KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. július 22.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömhegyfestő francia manikűrhöz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Xinezia

2013. február 17.

Nem a legtartósabb, de azért megéri megvenni.

Xinezia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Nem a legtartósabb, de azért megéri megvenni.

borntobe

2012. november 21.

Vannak érdekes tulajdonságai, amiket ki kell tapasztalni, de évek óta mindig újraveszem a fehéret. Természetesebb franciához ezt használom, mivel nem túl pigmentált, halvány vonalat húz. Több rétegben viszont nem lesz egyenletes, erősebb, világító fehér vonalhoz nem jó, mondjuk azt én nem is szeretem annyira magamon. Az ecsetét mindig kb. a felére le szoktam vágni, nekem könnyebb úgy vele dolgozni. Hamar. 2-3 hónap alatt beszárad, de az ára miatt ez még belefér.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

gina-169

2012. november 14.

"Örülök", hogy nem csak én jártam így. Talán,ha egy hétig tudtam használni. Nyúlós,ragacsos valami lett belőle és mehetett a kukába. (Gondolom elég sokat állt az üzletben is :S)

gina-169
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

m.szandi91

2012. augusztus 16.

Nekem az első héten nyúlóssá vált. Nem jött be, csak pénzkidobás volt!

m.szandi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Nekem az első héten nyúlóssá vált. Nem jött be, csak pénzkidobás volt!

szabarabi

2012. július 21.

Nagyon meg voltam vele elégedve, de sajnos nekem pár hónap után elkezdett nyúlni a lakk, egyre nehezebben szárad! Tegnap már másfél óra száradás sem volt elég neki, végül le kellett mosnom, mert egyszerűen ragacsos maradt! Amíg nem ilyen volt az állaga, addig viszont tökéletes volt! Lábon és kézen egyaránt használtam! Lábon hetekig, kézen kb. 4-5 napig viselhető, bár nekem elég hamar betöredezett a lak (nem jött le, csak mivel gyengék a körmeim, berepedezett!).
Az ecset elsőre talán furcsa, de könnyen megszokható!
Összességében ajánlom, ezért az árért nagyon megéri!

szabarabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Az ecset elsőre talán furcsa, de könnyen megszokható!
Összességében ajánlom, ezért az árért nagyon megéri!

Rony

2012. június 3.

Kár, hogy ez a lakk nem olyan minőségi , mint a többi essence lakk. Nekem egyáltalán nem tetszik. Folyik, nem elég pigmentált, szóval nagy csalódás.

Rony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Lareyna

2012. május 21.

Az enyém már nagyon régóta megvan (legalább 1 éve), de még mindig szépen tudok vele dolgozni. Nem száradt be, nem lett csomós, szuper. :) Én ezzel csinálom a francia manikűrt, hipp hopp megvan.

Lareyna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

o0.rebekap.0o

2012. május 17.

túl hosszú az ecsete, szinte azonnal szárad, túlságosan folyós

o0.rebekap.0o
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 17.

túl hosszú az ecsete, szinte azonnal szárad, túlságosan folyós

Kmanci

2012. május 8.

Én a fehéret használom a lábkörmeimen francia manikűr készítéséhez. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, és fedőlakkal nekem 3 hétig bírja a lábamon pattogás és kopás nélkül, minimális kopással egy hónapig. Tavaly nyáron mindössze kétszer lakkoztam a lábam. Kézen még nem próbáltam, mert nagy körmeim vannak és nem is szoktam sose franciára festeni, mindig színes.

Kmanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 8.

agi.greendaygirl

2012. május 8.

2 csillámos és egy sima lila van belőle, de nem annyira szeretem, az ecsete valahogy nem az igazi, talán túl hosszú, és össze vissza kisiklik... ja és a csillámosokból jutottam csak odáig, hogy fogyjon is belőle, és kb a felénél beszáradt.. többet nem veszek ilyet ..

agi.greendaygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.