KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. február 2.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

"Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak számodra órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkad. biztosan megtalálod azt a színt, amit keresel - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig. Az essence logó a rúzsban, a matt fekete csomagolás és egy színes gyűrű, ami segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt, nagyon trendi és szemet gyönyörködtető!"

Ár: 500 Ft , Eladó: vivimese
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
lohnerniki15

2018. november 14.

18-as árnyalata van meg. Kellemes pirosas bordó színe van, elég tartós, ha azt ember nem keni el véletlenül. Az illata viszont nem jó.

lohnerniki15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Nyancatfluff

2018. november 13.

A legsötétebb barnás árnyalata van meg és nagyon szép, viszonylag egyenletes fedést biztosít. Nekem kevés evés-ivással 7-8 órát kibírt úgyhogy csak ajánlani tudom;)

Nyancatfluff
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

bizsuka

2018. szeptember 19.

Tartósnak tényleg nem mondható, maszatolódik, a folyékony matt rúzsokkal nem veheti fel a versenyt, de legalább nem szárít. Hétköznapokra végülis jó

bizsuka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

TimyeK

2018. augusztus 11.

Nagyon szeretem az essence matt rúzsait. Szép pigmentált színűek, jól rétegezhetőek, nem szárítanak, mégis gyönyörű matt finishűek. Tartósságuk átlagos, rajtam egész sokáig fent maradnak.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Az essence rúzsok nagyon szerethetőek. Rengeteg színt vettem már belőle. Nem annyira tartós. De jó kis termék. Egynek elmegy.

Nindzsuuu

tucsoke

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Nagyon szeretem, szép a színe is, de egyáltalán nem tartós. Én nagyon sokat szoktam a számat összedörzsölni(?), és szinte fent sem marad néhány után.

tucsoke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Mamamacica

2018. május 31.

A szín az gyönyörű, de sajnos egyáltalán nem tartós a rúzs, legalább is nekem. Az ára abszolút kedvező, de semmi extra nincs ebben a termékben, ami megfogott volna.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

jvivi

2018. április 16.

Szerintem ár-érték arányban nagyon jó választás, jobban teljesít mint néhány drágább darabom. Én már több árnyalatot is vettem belőle. Kellően pigmentált, jól kezelhető formula, viszonylag tartós is, bár ezen lehetne még javítani.

jvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Szilviams0118

2018. február 26.

volt már rossz tapasztalatom essence rúzzsal, de kapott egy második esélyt, nem bántam meg! egy szép ilás árnyalat van meg akciósan vettem és (még mindig nem tökéletes) egészen tartós, fokozatosan kopik. nem venném meg teljesen áron, de így elhasználom!

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

bernihernesz

2018. február 21.

olcsó és tartós rúzs, nekem nagyon bevált !!

bernihernesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

olcsó és tartós rúzs, nekem nagyon bevált !!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag