KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. február 2.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

"Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak számodra órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkad. biztosan megtalálod azt a színt, amit keresel - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig. Az essence logó a rúzsban, a matt fekete csomagolás és egy színes gyűrű, ami segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt, nagyon trendi és szemet gyönyörködtető!"

Keresek burgundi ruzst(bpen)
Ár: 500 , Eladó: pokmalac
Állapot: -, Helyszín: Budapesten, fizetés: szemelyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

TimyeK

2018. augusztus 11.

Nagyon szeretem az essence matt rúzsait. Szép pigmentált színűek, jól rétegezhetőek, nem szárítanak, mégis gyönyörű matt finishűek. Tartósságuk átlagos, rajtam egész sokáig fent maradnak.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 23.

Az essence rúzsok nagyon szerethetőek. Rengeteg színt vettem már belőle. Nem annyira tartós. De jó kis termék. Egynek elmegy.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 23.

tucsoke

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Nagyon szeretem, szép a színe is, de egyáltalán nem tartós. Én nagyon sokat szoktam a számat összedörzsölni(?), és szinte fent sem marad néhány után.

tucsoke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Mamamacica

2018. május 31.

A szín az gyönyörű, de sajnos egyáltalán nem tartós a rúzs, legalább is nekem. Az ára abszolút kedvező, de semmi extra nincs ebben a termékben, ami megfogott volna.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

jvivi

2018. április 16.

Szerintem ár-érték arányban nagyon jó választás, jobban teljesít mint néhány drágább darabom. Én már több árnyalatot is vettem belőle. Kellően pigmentált, jól kezelhető formula, viszonylag tartós is, bár ezen lehetne még javítani.

jvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Szilviams0118

2018. február 26.

volt már rossz tapasztalatom essence rúzzsal, de kapott egy második esélyt, nem bántam meg! egy szép ilás árnyalat van meg akciósan vettem és (még mindig nem tökéletes) egészen tartós, fokozatosan kopik. nem venném meg teljesen áron, de így elhasználom!

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

bernihernesz

2018. február 21.

olcsó és tartós rúzs, nekem nagyon bevált !!

bernihernesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

olcsó és tartós rúzs, nekem nagyon bevált !!

Vanesszaeszter

2018. február 8.

Elég jó rúzs:D Nekem a 18as árnyalat van meg ami egy vörös szín. Kissé szárít, de matt és tartós, ha elfogy kipróbálok más árnyalatokat is. A csomagolása is tetszik:D Várok még a jobb rúzsokra, de nem rossz:)

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

gothmarypoppins

2018. január 5.

Arra jó, hogy kipróbáljak új árnyalatokat, viszonylag olcsón. Nekem úgy működik jól, ha alaposan leitatom. Nem rossz, de a kedvencem sem lett, inkább várok legközelebb, hogy a Rimmel rúzsokra legyen -50%-os kupon.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Fruy1221

2017. december 29.

Tartóssággal megvagyok elégedve ha iszok akkor sem jön le nagyon. Szárítani, viszont szárítja a számat, de nem is használom olyan sűrűn. Nekem megfelelő.

Fruy1221
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag