KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: apacs, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. december 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A bojtorján kivonatot tartalmazó krém hosszú ideig fenntartja a bőr természetes hidratáltsági szintjét, és hatékony védelmet nyújt. Nem zsíros összetétele mattító hatást fejt ki a zsíros területeken, és megszünteti a bőr csillogását.

Krémmánia Kedvencek a -től
szilviatomek

2017. május 19.

Nekem annyira nem vált be, de nem is rossz. Elhasználtam, de semmi különöset vagy ápoló érzetet nem adott. A bőröm elvolt vele, se nem lett szebb se nem lett szárazabb. Egy erős átlag.

szilviatomek
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Aniko87

2015. szeptember 20.

Csak egy két napja használom. A zsíros részt rendbe teszi bár ott marad egy kis zsíros érzet de a szárazra maximálisan bevált.Majd úgy használom hogy a száraz részt kenem le először és a maradékot a zsírosabb részre de kiegyenlít, viszont éjszakára szerintm nem használható

Aniko87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

p.cseresznye

2014. október 28.

Ajándékba kaptam, tetszett az állaga, hogy olyan könnyed, jó beszívódik, és nem marad utána zsíros érzet, de nem sokáig tudtam használni, kipirosodott a bőröm tőle, nem bírta.

p.cseresznye
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 28.

kalmaniki

2014. augusztus 17.

Nappali krémként használom, gyorsan beszívódik, ezért sminkelés előtt is szívesen használom, jól hidratál, kellemes az illata, egyedül az összetevői nem tetszenek, így nem veszem újra, de most 899 Ft-ért megérte megvenni.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

zsofia93

2014. július 24.

Jo kis krem, jol hidratal, hamar beszivodik, en sminkeles elott hasznalom, arra is tokeletes! :)

zsofia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 24.

animania

2014. április 27.

Szerettem, könnyű kis krém, hamar beszívódik, hidratált is. Ár-érték arányát tekintve kiváló. Nemrég fogyott el, de szerintem újra megveszem. Tetszett, hogy nem fénylett tőle a bőröm.

animania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

Béka01

2014. március 19.

Könnyűnek, könnyű, hamar felszívódik, de nekem nem sokat ér, néha úgy érzem, inkább még szárít is. Remélem, másnak jobban bejön.

Béka01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Ercsi

2013. szeptember 20.

Szeretem, könnyű állaga van, gyorsan beszívódik és jól hidratál, az ára sem rossz.. viszont gyorsan fogy :( :)

Ercsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

VeraTala

2013. szeptember 19.

Szeretem az illatát, az állagát. Gyorsan beszívódik, nem marad utána ragacsos, zsíros a bőröm, szinte felüdülés az arcomnak. Ár/érték arányban is kiváló.

VeraTala
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Októberi Lány

2013. július 4.

Ez sokáig kedvenc volt. Sajnos. Akkor még annyira nem firtattam az összetevőket, most látom, formaldehid kibocsátó tartósító szer, és egyéb nyalánkságok... Zsíros, de vízhiányos bőrömre az addigi legjobb krém volt, amit használtam. Azért valóban nem egy nagy csoda, csak sminkalapként szolgált, mert nem lett tőle "annyira nagyon" fényes az arcom, valamelyest hidratált is, árban is elfogadható volt, és mégiscsak Garnier, meg minden. Naiv kislány bedőlt a multi cég PR fogásainak.:( Nem veszem többet, van ennél jobb és SOKKAL egészségesebb krém is.

Októberi Lány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.