KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   21 300 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. október 5.

Ár:   21 300 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megújult formula

Az Advanced Night Repair Eye egy könnyű, gyorsan felszívódó, regeneráló hatású szemkörnyékápoló szérum, mely a márka vezető arcszérumának minden bizonyított jótéteményével rendelkezik.

Estée Lauder ANR Eye Serum Synchronized Complex II
Ár: már nem eladó , Eladó: szeliger
Állapot: elfogyott, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben

szeliger

2018. október 23.

Egészen véletlenül jött haza, mert teljes elhatározással a concentrate matrix verziót akartam megvenni. Aztán bementem a boltba, kértem is, ezért gyűlölöm, hogy ezekben a butikokban nem lehet levenni csak úgy a polcról a cuccot, hanem az eladóval kell előtte parolázni. Szóval szépen megbeszéltük a kitett minta alapján, hogy a matrixot kérem, aztán még mást is vettem, nem foglalkoztam vele, hogy mi került a papírtasakba és csak itthon vettem észre, hogy ezt kaptam. Mindegy, nem vittem vissza, gondoltam, most már ez lesz, több mint egy hónapja használom, reggel és este.
A fehér szérum könnyű állagú, a szemkörnyék hamar beszívja, jól hidratál. A ráncokkal semmit nem csinál, de legalább napközben is puha és nem kiszáradt a szem alatti bőrterület. Mindig használok még valamit fölé, nappalra valamilyen színezett krémet, estére egy táplálóbb szemkrémet. Önmagában kevés, mondjuk a cég is szérumnak ajánlja.
A csomagolás tökéletes, jól kézreáll, szép is, a pumpás megoldás praktikus is. Még az is lehet, hogy újraveszem.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propanediol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Trehalose, Algae Extract, Sucrose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Lásd Tripeptide-32

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.