KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Új regeneráló szemkörnyékápoló az Advanced Night Repair termékcsaládból. Segít az alváshiány, UV, környezetszennyezés, valamint kék fény látható hatásain, ragyogó és hidratált szemkörnyéket eredményez. Drasztikusan csökkenti az öregedés jeleit, beleértve a ráncokat, puffadtságot, szárazságot. Világosítja a sötét karikákat mindössze 3 hét alatt. 24 órán keresztül hidratál. Megelőzi a szabadgyökök által okozott károsodást.