KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   17 500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   17 500 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

Visszaadja a szemek fiatalos fényét. A krémes gél enyhíti az öregedés minden főbb látható jelét: a ráncokat, szarkalábakat, a püffedtséget, a sötét karikákat, a szárazságot és az egyenetlen bőrszínt. Minden bőrtípusra.

Estée Lauder  smink koffer...........
Ár: 3000 , Eladó: jomosono
Állapot: új, Helyszín: Mezőfalva, fizetés: fox posta,ajánva

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kozmetikumboltkoros

2017. szeptember 27.

Nekem az örök szerelem. Zseniális ez a márka szinte minden terméknem. <3

kozmetikumboltkoros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Nekem az örök szerelem. Zseniális ez a márka szinte minden terméknem. <3

SzaszaK

2017. augusztus 12.

Én személy szerint nemcsak este, hanem reggel is ezt a terméket használom. (azért is mert nem akartam még egy krémet venni nappalra :D )
Megvettem a teljes kiszerelést is, de most még csak a kis kiszerelésű/utazó méret fogyott el. Jó pár ónapig elég volt ez is.
A szemkörnyékemet nagyon puhává teszi, és ez az érzet egész nap megmarad. Ha nem sminkelek, akkor nagyon érezhető, hogy milyen puha is a szemkörnyékem.
Szépen lehet rá sminkelni is.
Szerintem a szem puffadtságát is leviszi.
Ránctalanításról, ilyenekről nem nagyon tudok beszámolni a koromból adódóan, de én inkább a megelőzésen vagyok, ezért is használom. Úgy gondolom az ilyen termékeket nem akkor kell elkezdeni használni, amikor hogy is monjdam "már ég a ház"... :)
Az ára kicsit húzos, de újra fogom venni.

SzaszaK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Szépen lehet rá sminkelni is.
Szerintem a szem puffadtságát is leviszi.
Az ára kicsit húzos, de újra fogom venni.

dendi

2017. június 13.

Csomagban volt szempillaspirálhoz egy 5 ml-es kiszerelés. Azóta mindennap este, és néha reggel is használom. A puffadtságot leviszi, a karikákat enyhítette, és a szemem alatti kis ráncokat is csökkentette. Kellemes illata van, és puhává teszi a szemkörüli részt. Lehet, hogy drága, de szerintem megéri megvenni. Én biztosan meg fogom venni, ha ez a mini elfogy.

dendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

braram

2017. március 27.

Mintaként kaptam ajándékba, előtte nem volt kifejezett szemkrém a rutinomban, úgyhogy nagyon örültem neki. 5 ml-es, kb 3 hete használom minden este (és sokszor reggel is), de alig fogyott még belőle, Nagyon selymessé teszi a szemkörnyéket, és ráncaim ugyan nincsenek, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, de szerintem a püffedtségen segít. Az ára miatt vacilálok még, hogy megvegyem-e majd a teljes kiszerelést, de szeretem használni.

braram
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

nikimanó

2017. január 3.

most a 3 terméket együtt használom: szérum, hidratáló és ez a szemkrém. így együtt tetszik a hatás, de konkrétan ez a termék nem látom, hogy sokat tenne: a géles szemkrémet nem is nagyon szeretem, ha a ráncok tompulnak, inkább a szérumban bízom, a sötét karikákkal, puffadtsággal szerintem semmit sem csinál. egy kis extra hidratáló amit elkenegetek, de valahogy tényleg nem hiszek a szemkrémekben. ha jó az alapkrém, vagy szérum, az mehet oda is, nekem ennyi elég.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

BarbaraKantor

2016. november 27.

Kuponos akció alkalmával döntöttem a termék mellett, mert sötét karikáim vannak a szemem alatt, és bíztam benne, hogy talán kicsit halványítani fogja. Érzékeny a szemem környéke, gyakran könnyezek krémektől, és bár ez nem okozott kellemetlenséget, de több mint fél éves napi rendszerességű esti használattal semmilyen eredményt nem hozott. Éppen ezért nem fogok újra vásárolni, mert ugyan sokáig elegendő, de ilyen árfekvésben ennél hatékonyabb termékek is vannak.

BarbaraKantor
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

Aidyn3

2016. október 14.

Csak kis mintában kaptam meg, így olyan nagyon sokáig nem használtam, ráadásul koromból kifolyólag a ráncaimat sem tüntette el - mivel nincsenek, így a hatására tulajdonképpen túl sokat nem tudok mondani. Viszont negatívumként tapasztaltam, hogy nekem csípi a szemkörnyékemet, és a szemem is könnyezik tőle sajnos. Ha szükségem lesz ilyen krémre, akkor sem őt fogom megvenni.

Aidyn3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

Fenolia

2016. szeptember 3.

Hajlamos vagyok a szemkrémektől bekönnyezni, de ennél a kencénél nincsen ilyen problémám.Könnyed krém szinte azonnal beszívja a bőröm és sminkelni is minden gond nélkül tudok rá.Megelőzésképp használom, de szépen hidratálja, kisimítja a szemkörnyék bőrét.Leginkább esténként használom és néha nappal is, nagyon sokáig elég nekem még félig van és kb. 4-5 hónapja vettem. Nem mondom , hogy csodaszer, de én elégedett vagyok vele.

Fenolia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

kneva

2016. június 25.

Imádom, évek óta használom, többször újra vettem a régebbi verzióját is és ezt is. Esténként használom és nekem úgy kb 7 hónapig elég. Az apró, vékony ráncokat kiválóan eltünteti, ha hűtlenné válok és más márkával próbálkozom, akkor időnként rádöbbenek, h "nahát vannak ráncok a szemem körül?" De ha ezt használom, akkor a szemem körül a bőr szépen kisimul, és nekem a táskákra is beválik. Kenek belőle a szemhéjamra is és a szemöldökömre is. Minden pénzt megér, ha most elfogy, ismét újra veszem.Ttíz csillag!

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propanediol, Sucrose, Trehalose, Algae Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lásd Tripeptide-32

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Jojobaolajból előállított zsíralkohol. Szobahőmérsékleten tiszta, színtelen folyadék. Bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló, sűrűség szabályozó összetevő.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Isopropyl alkohol és jojoba alkohol észtere. A jojobaolajnál jóval hígabb, szagtalan folyadék. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!