KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. február 27.

Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák

Ahogy azt már megszokhattuk, az Estée Lauder minden évben megörvendezteti az embereket nagy sikerű nyári illatának, az ikonikus Bronze Goddess-nek egy újabb, limitált kiadású változatával, mely elődeihez híven a napcsókolta bőr illatát idézi. E sorozat idei tagja a Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017, mely illatkompozícióját és hangulatát tekintve az előző évek hagyományait követi.

Fejjegyek: mandarin, bergamott, citrom, narancs

Szívjegyek: tiarévirág, magnólia, jázmin, narancsvirág, levendula

Alapjegyek: ámbra, kókusz, szantálfa, vanília, vetiver, mirha

Ár: 2500/4500 , Eladó: szabokrisztina7
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: Bp, fizetés: személyes átvétel Bp-en lehetséges
Ár: 10000 ft , Eladó: alexkanagy
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, 10 kerület Hidegkuti Nándor Stadionnál, fizetés: személyes átvétel!

szabokrisztina7

2017. december 17.

nyáron is, télen is kiváló, trópusokat idéző naptejes illat

szabokrisztina7
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

nyáron is, télen is kiváló, trópusokat idéző naptejes illat

Bildiko78

2017. június 27.

Nekem 100 ml-es van, idei kiadás, szaküzletben testápolóval és mini bronzosítóval volt összecsomagolva pár ezer forinttal drágábban mint a szóló 50 ml-es 😊. És megkérdeztem az üzletben, azt mondták hogy nem változik az illat évről évre.

Bildiko78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

bobekecske

2017. május 13.

Minden évben megy a találgatás a Fragrantica oldalon, hogy változott-e ez az ikonikus, többnyire azonos néven futó illat...
A 2010-es illattal tudom összehasonlítani, hivatalosan abban gardénia és karamell illatjegyek is szerepeltek, levendula pedig nem.
Ha valaki nagyon érzékeny valamelyik említett illatjegyre, talán kiérzi a különbséget.
Egész picit én is észlelem, de azért az összhatás majdnem ugyanaz, lehet, csak bebeszélem magamnak, hogy a 2017-es picit frissebb.
Mindenesetre továbbra is nagyon szeretem, és az új 50 ml-es kiszerelést jobban is preferálom.
Más kérdés, hogy idén 100 milis kiszerelés már nem is volt kapható, és bújtatott áremelést sejtek emögött.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.