KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Ár:   10 800 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Egyéb

Testfény olaj. Használat előtt felrázandó.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szeliger

2016. november 2.

2016.05.12. Imádom. Lehet, hogy nem sok marad belőle az igazán forró nyári napokra, mert ész nélkül fújkálom. Nem is a csillám miatt tetszik, sokkal inkább a jellegzetes illat miatt, ami az olajos formula miatt tovább érezhető a bőrön, mint a testpermet esetében. Az esti zuhany után mindkét karomra két-két fújás és ebben az illatban menni a tollasbálba, fejedelmi érzés. Az illatot a családban mindenki szereti, a gyerekek is nagyon kedvelik. Mindemellett a bőrt finom puhává teszi. Könnyen beszívódik, nem hagy olajos felületet, a csillámok pedig egészen diszkrétek. Az üvege pont kézreáll, az olajtól sikamlósabb kézből sem csúszik ki, az alja éppen megtámaszkodik még a tenyéren. Szép, nagy, kerek ötös, utolsó csöppig el fog fogyni.

2016.11.02. Mondtam én, hogy az utolsó csöppig el fog fogyni. Ebben nagy segítségemre volt (és ezt csak a vége felé vettem észre), hogy az üveg kiképzése aszimmetrikus, az egyik sarka felé lejt és ide illesztették be a fúvóka csövét, ami teljesen leért így az üveg sarkába. Az összeset ki lehetett fújkálni belőle. Sokat használtam és így is elég sokáig kitartott. Az illat jól illeszkedik mindenhez, legyen szó akár nyári, akár téli testápolóról, még a mostani alverdés almás-karamellás testápolómmal is jó kombinációt alkotott. Jövőre újraveszem, de csak ha az ideihez hasonló pici csillámok lesznek benne, a tavalyi tűalakút remélem, hogy már rég elfelejtették.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 2.

kneva

2016. augusztus 19.

Nagyon megszerettem, isteni az illata,akárcsak a parfümnek, de az ára kisebb. A két karomra fújok belőle, hamar beszívódik, száraz-olaj, a csillámok diszkrétek. Szoktam fújni nappalra, mielőtt kimegyek a házból, de szoktam fújni este is fürdés után, hogy az illatát érezve aludjak el, egyszerűen imádat!

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

orsolya8828

2016. július 4.

A legjobb dolog nyáron! Az illata nekem hasonlít egy nagyon finom illatu naptejhez, kicsit kókuszos, de mindenképpen édes! A csillogás minimálisan látszik, az is csak nagyon kozelről.. Nem annyira tartós az illata mint egy parfümnek, ezért én naponta többször használom, viszont az ára is alacsonyabb mint az eu de toilettjènek.. Az biztos, hogy nekem minden nyáron ez az illatom!

orsolya8828
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate