KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   15 800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. május 22.

Ár:   15 800 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Testápolók

Csillogó olaj spray hajra és testre.

Végtelen nyár! Ez a szuper luxus csillogó spray újraéleszti és kondícionálja a fakó, száraz bőrt. Csökkenti a haj szárazságát, fénylő ragyogást biztosít. Enyhén illatosított. Használat előtt felrázandó.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!