KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Ár:   18 000 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

2018-as nyári limitált kiadás

6 selymes szemhéjpúder a szemek hangsúlyozásához, egy highlighter az istennőszerű ragyogásért, és egy pirosító a sugárzó, napsütötte színért.

Ellen120

2018. július 19.

Nagy Bronze Goddess rajongó vagyok, minden évben megveszem a kollekció majd minden darabját, szóval van összehasonlítási alapom. Ez a paletta különösen praktikusra sikeredett, imádom. És BG illatú :)

Ellen120
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

CRD

2018. április 20.

Csodás! Azért bevallom, nagyon szeretem az Estee BG kollekcióit, minden évben megveszem-a rúzsokat kivéve, mert azok nekem Esteeből nem váltak be, a legtöbb sajnos szárít-így idén is meg kellett vennem, ahogy jött az EL e-mail.
Szépek a színek, jól keverhetők, számomra nem csak nyári.
Nekem megérte😄

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 20.

Szépek a színek, jól keverhetők, számomra nem csak nyári.
Nekem megérte😄