KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   13 ml, 30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilviakiralyno, Módosítva: 2015. február 26.

Kiszerelés:   13 ml, 30 ml és 75 ml
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák

Kiadás éve: 1998

Illatkategória: virágos-zöld-fás-aldehides

Illatjegyei: Fehér liliom, lótusz, japán hegyi orchidea, golgotavirág, rózsa, magnólia, gyöngyvirág, szantálfa

Illatkreátor: Evelyn Lauder

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szilviakiralyno

2015. február 27.

Kígyót - békát kiabáltak róla különböző oldalakon, én ellenben határozottan kedvelem. Hűvös zöld liliom illat, ami szépen bontakozik ki és nagyon tartós. Azt olvastam nagyon szintetikus hatást kelt, de szerintem inkább a fagyos virágos illatjegyek miatt lehet, teljes mértékben kiérzem belőle a liliom bódító illatát. Nem feltétlen alkalmi viselet, de friss és tartós, nőies, fás-virágos, és megkockáztatom, talán elegáns is. Van benne valami idegen érzés, amitől olyan különleges lesz, szokatlan, de nem kimondottam provokatív illat. Tavaszt idéz, ellentétben a dazzling gold illattal, ami a forró nyarat, a Silver kinyíló virágokat, bimbókat, rügyező fákat, és a kiszámíthatatlan tavaszi szelet, ami csodás illatokat hoz, és a tavaszi megújuló élet fantasztikus érzését. A liliom a nyugati hagyományokban a tisztaság, és lelkiség szimbóluma, keleten pedig az újjászületésé, a lélek halhatatlanságának jelképe. Olyan mint a tavasz, amikor a hosszú tél után a mély alvásból felébred természetanya, és életet lehel minden szép fába, fűbe, virágba.

szilviakiralyno
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színező anyag. (Piros)